Ochrana pro namáhané klouby

Jste aktivní sportovec a silně namáhané klouby se hlásí o regeneraci? Nebo jste babička, která pro bolest v kloubech nestačí vnoučkovi? Právě pro Vás je určen dnešní článek o ochraně namáhaných kloubů.

Ochrana namáhaných kloubů

 • Příčin proč Vás bolí klouby může být mnoho. Jedna logická napadne každého – stárnutí. Tak jak stárneme, stárnou i naše orgány a kosti. Růst nám dávno skončil a léta již dochází jen k opotřebování našich kloubů. Jakmile je narušeno rovnováha metabolických dějů, musíme o klouby začít pečovat sami.

Příčiny bolesti kloubů

 • stárnutí a nedostatečná rovnováha metabolismu
 • extrémně namáhané klouby jako důsledek těžké fyzické práce nebo sportu
 • nadváha a tím způsobené nadměrné zatěžování kloubů
 • osteroartróza nebo-li artróza
 • překyselení organismu
 • nedostatečná dehydratace
 • kineziologie, akupunktura, EAV diagnostika, reflexní terapie či jiná metoda, která pohlíží na organismus jako na celek, kde vše souvisí se vším, může zjistit, že špatně funguje nějaký orgán v těle – který signalizuje nedostatečnost právě bolestí kloubu. Tyto informace jsou převzaty z čínské medicíny
 • bolest způsobená vrozenou abnormalitou
 • nebo jako následek úrazu

Stárnutí a nedostatečná rovnováha metabolismu

Dejte si ruku na srdce, kdo by se staral o své klouby ve dvaceti, v době mládí a bezproblémového pohybu? A právě zde již nastala chyba. Bolest, omezení hybnosti kloubů, v pokročilejších stádiích nemoci kloubní deformita a oslabení svalů – tomu všemu se můžete vyhnout včasnou prevencí. Tu podporuje správná životospráva, zdravým pohybem – plavání, jízda na kole, pravidelná chůze... tím se tzv. vyživuje kloubní chrupavka, zachovává se její funkčnost a posiluje se svalový aparát.

Preparáty - doplňky stravy - jako prevenci - Proenzi 3+

Proenzi 3+ 90 tablet NOVINKA

Je to unikátní přípravek na ochranu a výživu kloubů. Jde o osvědčenou kombinaci tří účinných látek pro zdraví a pohyblivost kloubů - glukosamin, chondroitin a Unique MSM, obohacenou o unikátní kolagenní komplex ExPur pro ještě lepší účinek.

 • ExPur complex, to je účinná dávka kolagenu typu 2 a vitaminu C, látek potřebných pro ochranu a správnou funkci vašich kloubů, šlach a vazů .

Obsažené látky efektivně působí ve všech kloubech - kolenních, kyčelních, kloubech rukou a páteře. Efekt přetrvává i po dokončení užívání a to 2-3 měsíce. Proč tedy užívat Proenzi 3+?

 1. osvědčená kombinace tří účinných látek pro ochranu, výživu a správnou funkci vašich kloubů, šlach a vazů
 2. nyní nově obohaceno o unikátní kolagenní komplex ExPur pro ještě lepší účinek
 3. ExPur complex, to je účinná dávka kolagenu typu 2 a vitaminu C
 4. Proenzi 3+ má pozitivní vliv na strukturu všech kloubů
 5. podporuje mechanické a elastické vlastnosti kloubní chrupavky

ExPur complex je speciální kombinace kolagenu typu II a vitaminu C. Kolagen typu II je nová generace látek známých obecně jako kolageny. Kolagen typu II přispívá k zachování zdravé funkce kloubů . Protože studie prokázaly, že kolagen typu II účinně působí pouze ve velmi nízkém množství, je velmi důležité zajistit vysokou úroveň jeho čistoty (tzv. Extremely Pure grade).

 • Vitamin C podporuje tvorbu kolagenu a funkci kostí a chrupavky.

Proenzi 3+ je doporučováno při lehčích a středních bolestech kloubů, při příznacích předčasného opotřebení kloubů - ztuhlost, bolest, při poranění vazů, šlach a svalových úponů a obecně starším lidem k optimální péči o klouby. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu minimálně 2-3 měsíců a kúru několikrát ročně zopakovat. Maximálního efektu může být dosaženo při dlouhodobém užívání.

Pro silně namáhané klouby - GS Condo Dynamic

Nové GS Condro Dynamic je přípravek určený pro ochranu silně namáhaných kloubů, který spojuje maximální účinnost na klouby s komplexní výživou pohybového aparátu. Obsahuje glukosamin sulfát - nejlépe klinicky ověřenou účinnou látku ze skupiny SYSADOA, jež je pro své příznivé působení na kloubní chrupavku ceněna odborníky z celého světa. Účinky glukosamin sulfátu byly potvrzeny mnoha klinickými studiemi. Tato vysoce účinná látka je v přípravku obsažena ve správné klinicky ověřené denní dávce 1600 mg denně. Při dlouhodobém užívání:

 • pomáhá udržovat zdravé klouby
 • podporuje jejich pohyblivost
 • příznivě působí na strukturu chrupavky
 • přispívá k pohybu bez bolesti

Glukosamin sulfát obsažený v přípravku GS Condro Dynamic (mikrokrystalický D-glukosamin sulfát) splňuje přísná kritéria kvality Clini-Q . Originální kvalita Clini-Q je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v optimální denní dávce.

Komplexní výživa pohybového aparátu

GS Condro Dynamic obsahuje také kolagenní hydrolyzát - speciálně upravenou a díky tomu pro lidský organismus velmi dobře využitelnou formu kolagenu . Kolagen je základní stavební bílkovina, která pevně drží pohromadě všechny vazivové tkáně včetně kloubních chrupavek, vazů a šlach. Právě tyto tkáně jsou při pohybu vystavovány vysoké zátěži. Díky kolagenu se zvyšuje jejich mechanická odolnost. Obsahuje kolagenní hydrolyzát získaný z kolagenu typu I a III, který se nachází především ve svalech, šlachách a úponech. Přispívá tedy k jejich správné výživě a přirozené regeneraci během zvýšené pohybové zátěže. Pro koho je přípravek určen?

 • Rekreační i výkonnostní sportovce
 • Těžce pracující
 • Osoby s pravidelným pohybem

Pro regeneraci chrupavek - ArthroStop® RAPID

Ten představuje revoluční přístup k řešení kloubních potíží. Podstatou nejčastějších kloubních problémů je na jedné straně poškození, opotřebení kloubní chrupavky, které vede až k artróze, na straně druhé jsou problémy vyvolané zánětem, který se navenek projevuje nepříjemnou bolestí kloubů. ArthroStop® RAPID působí dvoufázově a útočí na oba zmíněné mechanismy.

Walmark ArthroStop RAPID 90 tbl.

V první fázi pozorujete zmírnění až úlevu od bolesti, tento účinek je efektem protizánětlivého působení Boscedrinu® celosvětově, patentově chráněného extraktu z kůry stromu Boswellia serrata. Ve druhé fázi – dlouhodobé – dochází ke zpomalení opotřebení chrupavky a k její obnově díky komplexnímu působení klinicky ověřených účinných látek glukosaminu a chondroitinu.

Další preparáty na ochranu a regeneraci vašich kloubů

3 Lignisul

 • pomáhá ke zmírnění až odstranění bolesti kloubů
 • pomáhá ke zlepšení pohyblivosti
 • pomáhá ke zmírnění průběhu zánětu v kloubu
 • účinek přetrvává i po jejich vysazení, a to 2 - 6 měsíců
 • nevykazuje prakticky žádné vedlejší účinky

Arthrorevital Komplex

 • pomáhá zvyšovat vstřebatelnost glukosaminu a chondroitinu
 • pomáhá rozpouštět uráty - krystalky kyseliny močové, jejichž zvýšený obsah vyvolává vznik revmatismu a dny
 • přispívá k regeneraci svalů, šlach a pojivových tkání

Swiss Zdravé klouby

 • péče o zdraví kloubních aparátů
 • MicroLactin™ posiluje protizánětlivý systém pohybového aparátu
 • účinné látky - silně zakoncentrované proteiny z mléka krav, jejichž strava je zcela bez antibiotik a hormonů
 • klinické studie prokázaly, že MicroLactin™ lze vřele doporučit a s úspěchem využít tam, kde je přítomen zánět, bolest a ztuhlost, ať už jde o klouby, vazy, šlachy či svaly
 • podporuje posílení a rychlou regeneraci svalů a svalových úponů po náročném sportovním zatížení či fyzické práci
 • starším osobám, které mají problémy s artrózou, revmatismem, artritidou a synovialitidou.
  preparát je doporučován aktivním sportovcům pro rychlou regeneraci

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15905 (rodina-finance.cz#21933)


Přidat komentář