Mladý zelený ječmen - živý nápoj

Mladý ječmen je dnes pravděpodobně nejoblíbenější detoxikační kúrou. Účinky mladého ječmene jsou řazeny mezi super-potraviny. Hlavní předností je schopnost omlazování buněk, regenerace celého těla, podpora hubnutí, střev a prevence rakoviny.

Nejlevnější vysoce kvalitní mladý ječmen v ČR

Nejlevnější mladý ječmen od roku 2010 lze objednat u společnosti DENEXON Acca.

 

Mladý ječmen - rostlinka slunce

Představte si rostlinku mladého ječmene, jak klíčí, proráží tvrdou krustu zeminy a dynamicky roste směrem vzhůru ke slunci. V tomto období přímo saje nesmírné množství živin a energie ze země, vody, vzduchu a slunce. V oblasti jeho užitku jsou více jak třicetileté zkušenosti.

Účinky šťavy z mladého ječmene

Na účinky ječmenné šťávy bylo vypracováno několik desítek vědeckých prací a studií. Obsahuje také významné množství manganu a zinku. Mladý ječmen obnovuje acido-alkalickou rovnováhu. Je 2x účinnější než špenát, nejucelenější zásadotvorná strava. Mladý ječmen obsahuje vitamíny, které aktivují enzymy pomáhající při prevenci nemocí a patologických stavů.

Mladý ječmen a obsah vitaminů

Mladý ječmen má vysoký obsah betakarotenu, vitamínu C, E a vitamínů řady B: B1, B2, B3, B6, biotinu, kyseliny listové, kyseliny pantotenové a cholinu, příbuzného vitamínu B. Nedostatkem vitamínů trpíme z důvodu převahy zpracovaných potravin a skutečnosti, že některé naše potraviny ztratí živiny dříve, než se dostanou na stůl. Obsah vitamínu C v čerstvě nastrouhané ředkvičce klesne na vzduchu o polovinu již za pět minut. Množství vitamínů B1 a B2 v potravinách dramaticky klesne při vaření. Avšak vitamíny a ostatní živiny v Mladém ječmeni zůstávají téměř nedotčené.

K čemu potřebujeme enzymy

Bez enzymů dojde k narušení všech životních funkcí - trávení, dýchání, pohybu atd. Vědci identifikovali v lidském těle přes 3 000 enzymů. V roce 1979 zaznělo na Generálním zasedání japonských farmaceutických společností, že extrakt zeleného ječmene obsahuje více než 20 enzymů a studie odhalují další. 45 % hmotnosti Mladého ječmene tvoří bílkoviny (u bílé mouky je to pouze 10 %). Ty mají nízkou molekulovou hmotnost a lidské tělo je snadno využívá.

Mladý ječmen podporuje zdravý růst

„Zelené" bílkoviny léčí vředy a chrání povrchové tkáně a sliznice. Rostlinná míza je bohatá na přírodní zázrak - chlorofyl. Ten se v léčitelství používá na „osvěžení krve" a v lékařství je kromě protizánětlivých a desinfekčních účinků ceněn pro deodorační vlastnosti. Používá se k osvěžení dechu a ke kloktání. V zeleném extraktu jsou i superoxid dismutáza (SOD), likvidátor volných radikálů; cytochrom oxidáza, enzym urychlující oxidaci a redukci, peroxidáza rozkládající peroxid vodíku na kyslík a vodu pro snadné vyloučení z těla, oxidáza nutná ke zpracování mastných kyselin, transhydrogenáza důležitá pro srdeční tkáň atd.

Mladý ječmen se vyznačuje silnou antioxidační aktivitou

Většina komerčně dostupných enzymatických přípravků (i těch na systémovou enzymoterapii) se získává z krve, orgánů a tkání živočichů. Mnozí odborníci tyto zdroje zpochybňují a doporučují ryze „rostlinnou enzymoterapii". V Mladém ječmeni byl objeven účinný antioxidant 2"-O-glykosylisovitexin (GIV). Jeho antioxidační aktivita proti oxidačnímu poškození lipidů pokožky způsobenému UV zářením je přibližně pět setkrát vyšší než aktivita vitamínu E.

GIV také podpořil vysokou tlumící aktivitu aterosklerózy

naměřenou v krevní plasmě. Jeho aktivita několikanásobně převýšila vitamín C. Výrobní proces Mladého ječmene a testy kvality.** Listy jsou sklizeny, opláchnuty, vylisovány a získaný extrakt se necelé 2 minuty (extra speciál dokonce do 5 vteřin!!!) suší pouze při teplotě 31 °C.** Tím vznikne 100% čistý a nepasterizovaný prášek pro přípravu živé šťávy jemné chuti.

Elixír z mladého ječmene

Zpracovatelský proces umožňuje získat „živou" zelenou šťávu. Skutečnou rostlinnou mízu. Účinné složky nejsou poškozeny a je to dosud nejšetrnější způsob zpracování. Od okamžiku sklizně přes vylisování, vysušení do vakuového zabalení suroviny neuplynou víc jak dvě hodiny! Prášek je sám o sobě světle zelený, ale po rozpuštění ve vodě získá sytě zelenou barvu. Světlá zeleň prášku je dána lomem světelných paprsků dopadajících na jemné částečky prášku.

Skladování mladého sušeného ječmene

Prášek udržujte v naprostém suchu, při pokojové teplotě a v temnu. Mladý ječmen je svěží, enzymaticky živý nápoj plný vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15852 (rodina-finance.cz#20101)


Diskuze a zkušenosti

Milan | 01.04.2010 00:04
Mladý ječmen bez lepku s chlorofylem Mladý ječmen je výživné jídlo, které je nejvíce známá pro alkalizující a antioxidační nutriční vlastnosti. Vyrábí se z mladých a hustých výhonků ječmene. Důležité je, že kvalitní odebrání mladé ječmenné rostlinky má absenci zrna, které obsahuje alergenní protein známý jako lepek. Mladý ječmen lze použít jako bezlepkovou dietu. Ječmen je bohatým zdrojem chlorofylu.

Medica | 01.04.2010 00:15
Příprava mladého ječmen Mladý ječmen v prášku je při vysokých teplotách nestabilní. Výrobce zajišťuje šetrné zpracování při nízké teplotě a právě rozpuštěním uživatelů ve vodě teplejší než 48°C se důležité látky zničí. Mladý ječmen není určen k přípravě horkého nápoje. Používejte výhradně studenou či vlažnou vodu a tu co nejdříve pijte. Když začnou mladý ječmen užívat lidé s ekzémy nebo akné, mohou se dočasně zhoršit příznaky. Tento jev je zvaný mengen. Mengen je znám také při užívání některých čínských bylin. Tento jev je zcela přirozený a naznačuje počátek řešení problémů. Po odeznění a určité detoxikaci se příznaky zjemní a vymizí. Ekzém pozvolna zmizí. Chce to trpělivost a nepřerušovat užívání,

Foody | 01.04.2010 00:43
Mladý ječmen na detoxikaci i léčbu Podle lékaře Yoshihide Hagiwara, MD, výzkumníka v Japonsku a autora knihy "Green Ječmen Essence" (Keats, 1985), pomáhá mladý ječmen léčit kožní choroby a vředy a zároveň podporuje růst nových buněk. Experiment na George Washington University- Goldstein a jeho kolegové zkoušeli exponované leukemické rakovinové buňky pomocí ječmeného extraktu. Extrakt zabil téměř všechny rakovinové buňky. Ve třetí studii, extrakt mladého ječmen inhiboval růst tří typů rakovinných buněk prostaty z 90 na 100 procent. V Japonsku, kde je mladý ječmen populární, existují nepřímé důkazy, že ječmen pomáhá tělu vyléčit se z mnoha onemocnění. V jedné studii neformální, japonský dermatolog pozoroval skupinu pacientů s kožními chorobami od melanomu (ztmavnutí kůže) po ekzém. Pacienti, kteří užívali mladý ječmen se uzdravil rychleji než ti, kteří mladý ječmen nepoužívali. Dále zaregistrovali zlepšení chuti k jídlu a pravidelnost stolice. K léčbě kožních nemocí, onemocnění žaludku budete muset pravděpodobně užívat až 12 g prášku dvakrát nebo třikrát denně. Běžně očekávaný výsledek je ve lhůtě do tří měsíců. Ječmen může zpočátku způsobit nevolnost, průjem, nebo zácpu. V takovém případě je nutné nejprve dávku snížit o 1-2g denně a postupně ji navyšovat. Organismus si tímto způsobem bez problému zvykne a přizpůsobí se.

Vlada | 19.04.2010 20:46
mladý ječmen a řasa Doporučuje se kombinace s řasou nebo užívání mladého ječmene obsahujícího vlákninu.

Luboš | 20.04.2010 18:18
Mladý ječmen s vlákninou Přesně tak. Mladý ječmen sám o sobě obsahuje velké množství vlákniny. Proto je tak výborný třeba na trávení nebo střeva.

Alice | 27.05.2010 14:54
super food mladý ječmen Mladý ječmen používám, protože mám cukrovku. Po vyšetření u doktora mám jednoznačně lepší testy a celkově mi to dělá dobře.

Jana Nováková | 08.08.2010 22:11
Reklama Dobrý den, není to pouze všechno jenom reklama? Opravdu zelený ječmen je tak výborný? Jana

Veronika | 17.10.2010 14:54
Chutný ječmen Koupila jsem mladý ječmen od Morlife a opravdu je moc chutný. Určitě všem doporučuji.


Přidat komentář