Herbust - zvětšení poprsí přírodní cestou

Jste žena s menším poprsím, která touží po změně, ale nechce podstupovat plastiku prsů? Bojíte se bolesti, nebo nejste příznivkyní plastických prsou? Pokud si umíte na tyto otázky odpovědět, máme pro vás jedno řešení.

Na našem trhu se objevil zcela nový produkt a ženami s malým poprsím velmi žádaný. Je to Herbust, který je složen z osmi léčivých bylin a je 100% přírodní. Tento přípravek vám pomůže k vašemu většímu poprsí, přírodní cestou.

Nejen, že budete mít krásné veliké poprsí, ale hlavně pěkně pevné a pomůže vám také vyrovnat hormonální změny. Hormonální změny, které postihují každou ženu v období klimakteria. Herbust  dodá ženám nejen radost z plnosti, velikosti a pevnosti poprsí, ale také jim pozvedne jejich sebevědomí. Pomůže jim odbourat stres, napětí a vnese je do dokonalé rovnováhy. Díky Herbustu nemusíte mít žádné jizvy a strach z bolesti. Je to dokonalý prostředek pro každou ženu.

Důležité je, aby tento přípravek neužívali ženy v těhotenství, při kojení a hlavně je určen pouze pro ženy a dívky.

Co neobsahuje Herbust

Mnohé z žen si často klade otázku typu: „ Je bezpečný“? Ano Herbust je zcela bezpečný. Ovšem nesmí se překračovat dávky, které jsou určené. Bylinky v tomto přípravku jsou zcela vyvážené. Pokud, by jste měli podezření, že potřebujete zvýšit dávku, je vždy důležitá konsultace s lékařem. Co neobsahuje tento přípravek.

 • Syntetické látky
 • Barviva
 • Konzervační látky
 • Estrogen
 • Hormony
 • Cukr
 • Škrob
 • Sójový olej
 • Kukuřici
 • Pšenici
 • Mléko
 • Lepek
 • Vejce
 • Aroma

Na co pomáhá Herbust

Neměli bychom také zapomenout, abychom si připomněli, na co všechno nám může pomoci. Je to důležité vědět už jen z toho důvodu, abychom se sami dokázali přesvědčit o jeho dokonalých kvalitách. Ovšem je nutné mít na paměti, že je to přípravek, kde se výsledky nedostaví okamžitě. V době kdy se růst vašich prsů dostaví do vaší vytoužené velikosti, je potřeba ho vysadit. Je vhodný při:

 • Málo vyvinutém poprsí a málo pevném poprsí.
 • Bolestivé a nepravidelné menstruaci a premenstruačním syndromu.
 • Klimakterických obtíží.
 • Problémy, jako je nervozita, stres a dalšími souvisejícími, které mají za následek hormonální nerovnováhu.

Užívání Herbustu

Zvětšení –Pro zvětšení poprsí je doporučená dávka 3 kapsle dvakrát denně. Je vhodné je užívat šest až devět měsíců, pokud chceme docílit viditelného výsledku. Pokud si chtějí ženy udržet pevné poprsí a jejich velikost měli by po 6 – 9 měsících užívat Herbust,  2- 3 týdny každé3 – 4 měsíce.

Hormonální rovnováha-Pro hormonální rovnováhu je nutné užívat Herbust stejně jako při zvětšení. Tady se ovšem nemusí žena bát nadměrného poprsí. Jelikož ho můžete užívat pouze ve chvíli, kdy se necítí zrovna nejlépe. Kdy to většinou bývá: neplodnost, nepravidelná menstruace, podrážděnost, bolesti dělohy a vaječníků, nespavost, v době klimakteria a mnoho dalších příznaků hormonální nerovnováhy.

Věková hranice pro Herbust

Pokud dívka dojde k pubertální hranici je užívání tohoto přípravku ideální začít. Pokud je totiž Herbust užívaný hned od puberty zaručí vaší dceři správný růst pohlavních orgánů a žláz. Vyrovná její hormonální rovnováhu. Tak dívka předejde předčasnému poklesu poprsí a vývin bude zcela přirozený.

U žen v klimakteriu je vhodný vzhledem k hormonálnímu vyrovnávání, jako jsou: návaly horka, pocení, špatná nálada a slabost.

Kdy se nesmí užívat Herbust

Nesmí ho užívat těhotné, kojící ženy, muži, děti do 15 let, pro ženy, které trpí otoky způsobené srdečním onemocněním a ledvin, při endometrióze, žlučníkovém onemocnění a také žlučových cest.

Složení přípravku Herbust

Jaké je složení Herbustu? Možná si každá žena není jistá jeho složením, proto si pojďme jeho složení více přiblížit.

Tolice setá-Pomáhá při zvětšování a sekreci prsních žláz. Používá se při ženských nemocech, které redukuje. Je velmi dobrá na řízení pohlavního vývoje a blahodárně působí na nervovou soustavu. Pomáhá při onemocnění močového měchýře, nadváze, hormonálních potížích, zánětu močového měchýře.

Kozinec blanitý- Dodává tělu velké množství energie a urovnává hormonální nevyrovnanost u žen. Ale také při špatně vyvinuté prsní žláze, návalům, klimakterickým problémům a premenstruačním problémům.

Andělika čínská -Velmi dobře posiluje krevní oběh, je dobrá na vysoký tlak, zácpu, cukrovku, anemii a lymfatický systém.Přispívá blahodárně na rovnováhu ženských hormonů, velikost poprsí, činnost žláz s vnitřní sekrecí, bolestivou a nepravidelnou menstruaci, uklidňuje, odstraňuje návaly a také při vysušení pohlavní sliznice.

Pampeliška lékařská  -Je skvělým zdrojem draslíku, sodíku, vápníku a dalších přírodních solí. Je dobrá na akné, anémii, artritidu, astma, vředy a záněty střev, bronchitidu, cukrovku, zažívací problémy, kožní onemocnění. Ale také hlavně je dobrá proti rakovině prsu, nemocem pohlavních orgánů, zadržování vody, PMS syndromu, únavě a kvasinkovým onemocnění.

Benedikt lékařský -Používá se při léčbě žloutenky, ledvin, žlučníku, zažívání, poruchy mozku a paměti. Dále je dobrý na játra, migrény, odstraňuje křeče a bolesti při menstruaci, urovnává hladinu ženských hormonů a při poševních výtocích.

Přeslička rolní -Je to přírodní sedativum, které se používá při nespavosti, bolesti hlavy, uvolnění svalů a nervové soustavy. Dále při zánětech močového měchýře,vaginitidy, úzkosti a únavě.

Máta peprná  -Vyrovnává lidské hormony, odstraňuje klimakterické obtíže, bolesti v břiše, zažívání, vyčerpanost. Pomáhá při potížích s játry, rakovině prsu, onemocnění pohlavních orgánů, PMS syndromu, zadržování vody, únavě, močového měchýře a kvasinkovému onemocnění. Snižuje velmi dobře hladinu cholesterolu, bronchitidu, cukrovku, kožní onemocnění.

Borůvka černá- odvar z borůvek byl už odedávna užíván pří ženských obtíží a srdečních problémů:

 • Při nespavosti, nervovém vypětí, hromadění moči.
 • Bolesti dělohy, menstruační bolesti a vynechávání menstruace.

Ovesné vločky

Želatina

Energetická hodnota

Bílkoviny

Sacharidy

Tuky

Proč je Herbust vyjímečný

Vyjímečný je hlavně díky tomu, že je skutečně vyroben pouze z léčivých bylin, které se používali už od středověku. Bylinky jsou dary země a my také. Díky tomuto přípravku se nemusíte bát nějakých vedlejších účinků. Ba naopak si můžeme navodit tu správnou rovnováhu svého těla a duše. Ale hlavně pomoci sami sobě, pokud vás zrovinka příroda neobdarovala bujným poprsím. Proč podstupovat drastické operace a někdy s vedlejšími účinky? Když Herbust vám dává možnost jít na vše přírodní cestou.

** ** Tento přípravek je vyzkoušen po celém světě. Ženy všech generací jsou s ním nadmíru spokojené. Herbust je skvělým přípravkem a doplňkem stravy, který dává všem ženám pocit vyrovnanosti a radosti. Mohou tak mít krásná bujná poprsí z darů přírody a bez nutnosti podstupovat plastickou operaci prsou. Pharmavia Herbust je uznávaný a 100% ověřený produkt. Proto pokud toužíte po dokonalém poprsí bez bolesti a stresu, je tento přípravek jeden z nejlepších co vám dnešní doba nabízí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15908 (rodina-finance.cz#22049)


Diskuze a zkušenosti

Jana1 | 12.01.2011 10:53
Herbust Máte někdo zkušenost s tímto produktem? Pomáhá to?

Katka | 28.01.2011 11:38
odpověď Beru Herbust už rok a zvětšilo se mi poprsí o 1,5 čísla:-))


Přidat komentář