Detoxikace pro zdraví

Vyčistěte Vaše tělo od vnitřních i vnějších toxinů, které narušují normální chod organismu a vytvářejí prostředí pro rozvoj různých nemocí, alergií, snížení imunitního systému aj. Ulevíte Vašemu tělu, budete se cítit plni energie, s pozitivní náladou.

Kde se berou toxiny v našem těle

Vlivem znečištění životního prostředí a kontinuálního vývoje nových, pro tělo nepřirozených látek, dochází postupně k usazovaní těchto zplodin, neboli toxinů v našich buňkách.  Navíc naše tělo oslabujeme nevhodnou stravou, která našim buňkám nedodá důležité živiny. Buňky hromadí nevyloučené toxiny a postupně se bohužel mění vlastnosti buněčné membrány, která není schopna správně propouštět látky dovnitř a ven.

Detoxikace organismu

Vlivem mnoha civilizačních faktorů, nesprávného složení stravy, vadného pohybového režimu a v neposlední řadě účinkem nezvládaného stresu, dochází k celkové chronické intoxikaci většiny populace. Dochází k narušení rovnováhy většiny orgánů, což se odráží na našem celkovém zdravotním stavu, včetně naší křehké psychiky. Naším záměrem je sloučit to nejlepší ze současné tělesné medicíny a medicíny duše do celistvého očistného programu, šitého na míru klientovým potřebám. Nejedná se však o detoxikaci organismu tak, jak si většina lidí představuje a tak, jak je obvykle prezentována v médiích. Tato metoda je ojedinělá  tím, že prostřednictvím informačních preparátů opravuje v našem organismu chybné programy, které následně pomáhají normalizovat činnost našeho imunitního systému.  Máme k dispozici četné pročisťovací postupy přírodní medicíny, ale i nejnovější přístrojové vybavení z fyzikální a biorezonanční oblasti. V návaznosti na to vás rádi budeme doprovázet i při nezbytných změnách týkajích se vašich stravovacích návyků a vašeho stylu života.


Zdraví pro kvalitnější život

Hledáte pomoc a doprovod na cestě obnovy Vašeho zdraví? Ať už je cesta našeho osobního rozvoje jakákoli, není radno podceňovat tělesnou rovinu. Často je třeba ze všeho nejdříve začít radikálním odvodem toxinů z těla. V naší civilizaci, obzvlášť žijeme-li ve větším městě, jsme denně vystaveni působení mnoha druhů toxinů. Detoxikační kúra pro odstranění ložisek těžkých kovů a ložisek mikrobiálních z organizmu je bezpochyb správným řešením pro Vaše tělo.

Pojďte spolu s námi objevovat harmonii ve svém zdraví, svých myšlenkách, životě i okolním světě. ** **

V současné době jsme obklopeni toxickými látkami, jako jsou pesticidy, potravinářské přísady, chemikálie, výfukové plyny, ale i alkohol. Alespoň jednou za rok je tedy třeba udělat ve svém těle „velký úklid“. Řešení podporující detoxikaci a očistu těla najdete na Léčivých stránkách.Ojedinělé nepříjemné doprovodné projevy detoxikace.

Detoxikace může mít i některé dočasné  nepříjemné doprovodné projevy, a to z toho důvodu, že se Vaše tělo postupně pročisťuje a následně se uvolňuje do těla mnoho toxických látek, které byly do této doby vázány na tkáně v podobě infekčních a toxických ložisek. Vše je  ale vždy pod kontrolou terapeuta.

Při detoxikaci je třeba také posilovat organismus bylinnými preparáty, aby v jejím průběhu nedošlo k jeho oslabení. Potřebné vitaminy, minerály, antioxidanty které brání vzniku zhoubných volných radikálů, stopové prvky aj. dodají našemu tělu právě tyto bylinné preparáty. Jako doplněk informační medicíny užíváme také přípravky s obsahem selenu, betakaroténu, ginkgo biloby, vitaminu E aj.

Co Vám přinese detoxikace

Po vymizení vedlejších účinků se můžete těšit na:

  • lepší spánek,
  • lepší trávení,
  • vymizení alergických příznaků,
  • pozitivní náladu,
  • jasnější mysl,
  • posílenou imunitu aj.

Výsledek detoxikace závisí na Vašem přístupu a emocionální přípravě.

Jak se chovat po detoxikaci

Po detoxikaci je vhodné, abyste změnili Váš životní styl i denní režim stravování. Kromě toho zapojte i zdravý pohyb.

Preventivně pojatá řízená a kontrolovaná detoxikace organismu je životní styl, který Vám přinese zdraví tělesné i duševní, životní pohodu, sebevědomí, schopnost pracovat a vydělávat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15880 (rodina-finance.cz#20758)


Přidat komentář