Čokoládové pohlazení

Milujete vůni, chuť a to jemné pohlazení, které vás polechtá na jazyku jakmile si do úst vložíte kousek vaší oblíbené čokolády? Tak právě pro vás jsou čokoládové masáže jako stvořené. Nechte se hýčkat čokoládovým pohlazením po celém vašem těle!

Čokoládová masáž studio draha.cz

Je  masérské studio, které Vám nabízí trvalou kvalitu služeb. jejich  cílem je dosáhnout fyzického a psychického uvolnění, kdy můžete při relaxační hudbě alespoň na chvíli zapomenout na všední starosti.** Masáže** patří k nejstarším léčebným prostředkům, jsou prospěšné nejen po fyzické stránce ale i po psychické. Mají blahodárný vliv na celkovou regeneraci těla.** Masáž** je sdílením doteku rukou na hlavě, pažích nebo nohou. Masáž však může prostupovat mnohem hlouběji než jen pod pokožku, zasahuje niterněji, než jsou uloženy svaly a kosti. Správná a procítěná masáž proniká až do hloubi Vaší bytosti. Masírovaná osoba by měla vše vnímat jako jeden nepřetržitý a nepřerušovaný celek, při němž doteky přecházejí rytmicky a plynule jeden v druhý.

Adresa : Náměstí 80/4, Velké meziříčí

Telefon : 606 657 123

Nabízí:

 • sportovní masáže - odstraní bolesti páteře, hlavy a svalů, odstraní stres a napětí, zesilují krevní oběh...
 • rašelinové zábaly - doporučují se při stavech revmatického původu, artrózy, bolesti svalů, obezitě
 • čokoládová masáž
 • VacuShape ** (** redukce váhy ) - spalování tuků - boky, břicho, hýždě, stehna
 • detoxikace organismu - zlepšování funkcí jednotlivých orgánů
 • solárium - celkové prohřátí organismu
 • skořicové zábaly ( redukce váhy) - pro odbourání podkožního tuku, úbytek na váze
 • baňkování - odstraňuje blokády pohybového aparátu a páteře
 • Reiki - léčení a předání energie za pomoci rukou
 • ušní svíce - pomáhají při migrénách, bolestech hlavy a uší, při nedoslýchavosti
 • NOVINKA!  Lipolytický vibrační trenažér

Pozitivní působení čokolády na lidský organizmus:

 • dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku.
 • kakao zabraňuje pronikání volných radikálů
 • harmonizující a jemně stimulující účinek
 • podporuje látkovou výměnu v lidském těle
 • stimuluje v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfíny a serotonin (hormony štěstí).

Díky čokoládové masáži či zábalu pronikají do pokožky také vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxydanty. Po aplikaci je pokožka vyhlazená a ošetřená – ideální doplněk pro anticelulitidní program. Čokoterapie má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci. Masáž horkou čokoládou si mohou užít všichni ti, kteří potřebují akutně zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres a únavu.

Čokoterapie je výjimečným prostředkem proti zimní depresi, stresu a špatné náladě, zanechá pleť jemnou a vyživenou, zahalenou do vůně sladké čokolády. Vůni čokolády ucítíte ještě celý den. Horká čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních wellness center špičkou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami.

 

Již Mayové a Aztékové znali výjimečnost čokolády a její suroviny používali při řadách rituálů s výrobou spojené. Už jste se čokolády přejedli, ale pořád ji potřebujete ke svému životu? Nechte se čokoládou hýčkat po celém těle. Čokoláda není jen dobrá na chuť, ale omlazuje pokožku a má obrovský vliv na pozitivní náladu. Masáž by vám měla uvolnit veškeré svalstvo namožené jak ze sportu, tak i z práce. Pleť zbavuje vrásek a obnovuje hladkost, jemnost a pružnost suché kůže. Čokoláda obsahuje vitamíny, minerály, aminokyseliny a je velikým antioxidantem pro naše tělo.

Masážemi čokoládou bojujete proti celulitidě, striím, formujete postavu a hlavně si navozujete pocit štěstí a úspěchu, protože díky endorfínu a serotoninu, což jsou látky, které působí na tvorbu hormonů radosti, a které se při masáži uvolňují, získáváte větší odolnost vůči depresím a stresům.

Průvodce masáží

Když shrnu všechny možné postupy provádění této masáže do jednoho, tak nejprve se provádí odlíčení obličeje i dekoltu. Dále, dle přání zákazníka, se provede peeling pokožky, čímž se zbaví zrohovatělé vrstvy na kůži. Poté se nanese čokoládový olej a tím se pokožka krásně prohřeje a promasíruje. Nyní přijde to nejlepší. Na tělo se nanese kvalitní a teplá čokoládová směs, nechá se působit po těle jako zábal, během kterého si odpočine jak vaše svalstvo, tak i mysl, a s bohatou vůní, kterou ucítíte po celé místnosti, budete odcházet plni energie, štěstí a radosti a kterou jistě ucítíte ještě měsíc po masáži. Na konec, jak v kterém masážním salonu, se do pokožky vetře jemný kokosový olej, který vám jistě více prohloubí zážitek z masáže.

Druhy čokoládových masáží

Čokoládové masáže se striktně neliší podle druhu, spíše podle jejich použití a působení na tělo. Nejvíce se používá ta, kterou jsme si uvedli výše. Dále se provádějí jen samostatné čokoládové zábaly celého těla, celotělové masáže, cukrový peeling s čokoládou, která se zaměřuje pouze na čokoládová koupelzjemnění vaší pleti, velmi oblíbená je také čokoládová lázeň, kde se ponoříte do jemné a horké čokoládové koupele, která navodí pocit vyrovnanosti, dojem blaženosti, klidu a ztišení. Čokoládové masky na pleť jsou velice oblíbené hlavně pro ženy, muži nejvíce ocení samostatné tělové masáže či koupele. A kdybyste rádi strávili romantickou chvíli ve dvou, tak je tu k dispozici celý balíček, který obsahuje lázeň, peeling, celotělovou masáž a zábal, ke které dostanete šálek horké čokolády, mísu čoko bonbónů, vše zapijete lahvinkou sektu s jahodami, a to vše s úchvatnou atmosférou světélkujících svíček, přítmí a relaxační hudby, která vás doprovází každou procedurou.

Ceník ** čoko masáží

Samo sebou, že čoko masáže budou dražší než normální, to je jasné. Za obyčejnou čokoládovou masáž se ceny pohybují okolo 900 Kč a výše. Za čokoládové koupele, lázně a zábaly od 1500 Kč, a pokud byste rádi vše dohromady, v kvalitnějších salonech za takovou to masáž necháte od 2000 do 4500 Kč.

Doba trvání čoko masáže

Doba masáží je většinou 60 minut. Pokud si objednáte větší péči o své tělo, pak i 80 minut, ale v salonu můžete zůstat v čokoládě někde až dvě a půl hodiny.

Čokoládová masáž jako dárek

Nevíte čím byste obdarovali své blízké? Došli Vám nápady a oblečení či bižuterii kupujete pořád? Mnoho masážních salonů má k dispozici dárkové kupony či poukazy, které při obdarování neurazí žádnou věkovou kategorii a hodí se jak pod stromeček, tak i k narozeninám nebo pro strávenou chvilku romantiky ve dvou při oslavě výročí.

Čokoládový kurz

Máte rádi masáže, ale ještě raději masírujete své okolí? K dispozici jsou kurzy čokoládových masáží, které si po jejich absolvování můžete provádět i doma.

A co se na kurzu čokoládových masáží dozvíte a naučíte?

 • Historie, původ čokolády, její druhy a vlastnosti

 • Psychické a fyzické účinky čokolády působící na organismuspomůcky pro čoko masáž

 • Kdy je a není vhodná technika čokoládové masáže

 • Pomůcky a materiál potřebný pro čoko masáž
 • Atmosféra místnosti při masáži, svíčky hudba, atd.
 • Komunikace se zákazníkem
 • Peeling
 • Technika zábalu
 • Masážní technika pro záda, nohy a ruce
 • Konečná péče

Masérský kurz trvá většinou jeden den. Vzít si sebou můžete něco na psaní poznámek, pohodlnou obuv i oděv, ručník, menší svačinu, nápoje jsou v ceně kurzu.

Po ukončení kurzu, každý účastník získá mezinárodní certifikát, který může uplatnit v masérské či kosmetické praxi. Tento certifikát vám mohou vystavit i v němčině nebo v angličtině.

Závěrem čokoládového pohlazení

O tradičních masážích se nalézají důkazy již v dobách starého Egypta a Číny, ale jak už jsme si říkali výše, Aztékové a Mayové byli prvními, kdo objevili blahodárnost čokolády coby masážního prostředku pro regeneraci lidského těla. Mnoho vědců zkoumalo v minulosti účinek čokolády a její dnešní použití nám dokazuje, co všechno čokoláda dovede a na kolik zajímavým poznatků se přišlo. Čokoláda byla, je a vždy bude, neboť takovýto lahodný pokrm, nápoj či pohlazení těla si nikdy neodepře žádný správný požitkář této vzácné sladké dobroty.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15907 (rodina-finance.cz#21996)


Diskuze a zkušenosti

Makok | 28.12.2010 18:35
Čokoláda Miluju čokoládu!! Každou noc se probudím jdu pro čokoládu a dokud jí nesním tak neusnu. Jsem asi nemocnej...


Přidat komentář