Kosmetické služby - Liberecký kraj

Přejete si vyřešit problém, který se týká stavu kůže nebo líčení? Toužíte po celkové změně Vašeho vzhledu? V těchto směrech je vždy těžké najít odborníka, který vás skvěle odhadne a pomůže Vám.

** **Kosmetické ošetření pleti

Kosmetické ošetření pleti všech věkových skupin je základem každého kosmetického salonu. Hlavním účelem je provést typologie pleti, kdy odborník zjistí, jaký máte problém, kde je jeho příčina a jak obtíž odstranit. Následné profesionální ošetření a poradenství vám i vaši pleti pomůže od mnoha starostí. Profesionální ošetření může ale mnohému zabránit a eliminovat či úplně odstranit daný problém vaší pleti. Kosmetický salon byste měli navštěvovat pravidelně, ať daný problém odstraníte, ale také ať to není pouze krátkodobé řešení.

Mezi kosmetické služby patří i dekorativní péče. To znamená, že vám bude poskytnuto líčení. Můžete si zvolit mezi denní líčením, večerním či svatebním, každé líčení je typické svými barvami na danou příležitost. Také Vám odborníci můžou poskytnout poradenství, jak se správně líčit a jaké barvy k tomu používat.** **

Ošetření galvanickou žehličkou

Možná, že už jste si říkali, co tato procedura znamená. Jedná se o metodu, kdy se speciálním přístrojem rozproudí lymfa, čímž se docílí zbavování nečistot z krve. Tím pádem se zmírňují otoky a otevřou se póry. Výsledkem je zeštíhlení obličeje, následné omlazení, sjednotí se barva kůže a eliminuje se efekt kruhů pod očima. Regenerace a pročištění kůže skrze otevřené póry zase napomáhá k hladší pokožce a odstranění nečistot, jež způsobují tzv. černé tečky. Při proceduře se skvěle uvolníte, protože budete cítit, jak si to vaše pleť užívá. Pro co nejefektivnější účinek choďte na kúru 3x týdně, později pak stačí 1x týdně.

Masáže

Níže Vám představíme masáže. Jistě si vyberete tu nejvhodnější pro Vás a Vaše tělo.

Lymfatická masáž

Lymfatická masáž probíhá tak, že se její aplikací stimuluje lymfatický systém, který odvádí odpadní látky ven z těla. Tím pádem se vám více pročišťuje tělo a dochází k mnoha pozitivním účinkům. Pravidelná aplikace tak dopomáhá k větší fyzické i psychické rovnováze. Pokud chcete zintenzivnit účinek lymfatické masáže, tak vám personál studia doporučuje ještě přidat proceduru s anticelulitidovým skořicovým zábalem.

Masáž lávovými kameny

Další, velmi příjemnou procedurou, je masáž lávovými kameny. Jedná se o proces založený na čínské metodice, kdy se kameny, vyhřáté na 37-40°C ve vodní lázni, pokládají na tělo. Tím se tak působí nejen na kůži, ale teplo proniká i do hlubších struktur kůže a dostane se až k vnitřním orgánům, kde blahodárně působí. Vy se tak regenerujete z povrchu i zevnitř těla. Proces rovněž zpříjemňují i různé éterické oleje, které tak navozují pocit duševního klidu. Vibrace, které kameny vyzařují, stimulují energii v drahách, které máme v našem těle. Působením tepla a vlněním kamenů se tak obnovuje proces, kdy se od konečků prstů na nohou a na rukách po celém těle rozlévá přísun nové energie. Díky této metodice se cítíte uvolněně i několik dní po masáži.

Sportovní a relaxační masáže

Je známé, že masáž uvolňuje tělo i mysl a zbavuje nás únavy a napětí. Blahodárně působí nejen na kůži, podkožní vazivo a svaly, ale též na srdečně - cévní, nervový, trávicí a vylučovací systém. Relaxační masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje.

Medová masáž

Tato masáž patří k přírodním léčitelským metodám. Medová masáž silně oživuje celý organismus, je proto vhodná při stavech vyčerpání v důsledku stresu, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu. Osvobozuje celý organismus od usazenin, které v průběhu let nahromadil z životního prostředí, potravy a léků. Med má skvělé detoxikační účinky, oživuje vnitřní organismus, čistí pokožku a zanechává ji sametově hladkou a hebkou. Užijte si celých 60 minut ve sladkém a voňavém prostředí s medem na vašem těle.

Čokoládová masáž

Je oblíbená pro její uklidňující, uvolňující účinky. Je považována za jemně smyslnou masáž, působí proti stresu a špatné náladě. Nádherná vůně teplé čokolády společně s dotykem uvolňuje svalové napětí, pozitivně stimuluje činnost srdce. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty, které nás chrání před zhoubnými nemocemi a dále např teobromin a tanin - látky podobné svými účinky kofeinu, které v kůži aktivují látkovou výměnu, čímž dochází k odplavování nežádoucích toxických látek z těla ven. Kakao podporuje tvorbu hormonu radosti serotoninu, tedy příznivě působí na zlepšení nálady a psychické rovnováhy. Kakaový olej a máslo zvláčňuje pokožku, chrání ji a udržuje svěží a mladou. Používá se např. k výrobě obličejových masek a krémů.

Péče o ruce a nehty v kosmetickém studiu

Pěstěný vzhled rukou je velmi důležitý. Když máte obchodní jednání a podepisujete různé smlouvy, někomu podáváte ruku nebo s něčím manipulujete, tak vždy se protějšek dívá na vaše ruce. Pokud jsou neupravené, tak váš partner o vás začne mít nižší mínění. Proto mít skvěle nalíčený obličej, perfektně padnoucí šaty a přitom nepěstěné ruce je velké podcenění. Ruce prozradí mnohé. I to, kolik nám je let, proto by se jim měla poskytnout péče, kterou si zaslouží a manikúra, jež podtrhne výsledný skvělý dojem.** **

Kurzy masáží nebo líčení

Jednotlivé kurzy může absolvovat kdokoli, kdo se chce zdokonalit v dané metodice. Není nad to překvapit svého partnera tím, že mu dopřejete čokoládovou nebo medovou masáž, kterou provedete jako profesionál.

Kurz kosmetické masáže

V tomto kurzu ** **máte zajištěno, že se vám dostane dostatečné péče. V tomto kurzu si osvojíte základní techniky kosmetické masáže, které odstraňují nejčastější problémy.

Kurz medové detoxikační masáže

Velmi příjemná a účinná procedura. Pokud se ji chcete naučit, tak si vyhraďte jeden den, kdy se budete 2 hodiny zabývat teorií a praxi si budete zkoušet dalších 6 hodin.

Kurz čokoládové masáže

Oblíbená a módní masáž, kdy se vám působení kakaové tekutiny rozlévá po celém těle. Poznejte blíže danou metodiku.

Kurz líčení

V tomto kurzu se budete zabývat teorií péčí o pleť, osvojíte si základní postupy správného make-upu a naučíte se pečovat o svoji pleť tak, aby to pro ni bylo co nejvhodnější.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15844 (rodina-finance.cz#22494)


Přidat komentář