Zumba kolekce - pohodlí, styl, originalita

Kupte si Zumba tričko, k tomu Zumba kalhoty capri, s sebou do Zumba batohu sbalte Zumba ručník a Zumba čelenku a jste plně vybaveni na hodinu tance /netance - cvičení /necvičení - zkrátka na nekonečnou Zumba párty!

Zumba kolekce - pohodlí, styl, originalita

Dnes se vydáme do sálů na plno vyplavujících endorfiny cvičenců a tanečníků zároveň. Radost z pohybu a hlavně následný efekt sportovní aktivity s názvem Zumba, je celosvětová vášeň, kterou si oblíbili naprosto všichni. Pokud se na cviky a taneční kroky cítíte, je naprosto jedno kolik je Vám let.

Vášnivé rytmy jako salsa, mambo, tango, samba, flamengo, hip hop a s postupem času také prvky z hudebních stylů typu merengue, county, funk rock\'n roll, které jsou zařazeny do sestav kurzů Zumby, uchvátili doslova celý svět. Spinning je také velmi populární sport, ale Zumba překonává všechny ostatní kurzy o vysoká procenta návštěvnosti. I skeptici, kteří jdou na hodiny jako že  „co na tom všichni mají“ se do Zumby tak zamilují, že u ní zůstanou.

 

Kdo vymyslel Zumbu?

Profesionální tanečník a dnes i slavný choreograf Beto Peréz (původním jménem Alberto Peréz) Kolumbijec, zakladatel stylu a ředitel národního Master trenérského týmu.

Vznik Zumby zapříčinila sice náhoda, kdy byl tento mladičký cvičitel aerobiku zastižen nepřipraven a nasadil náhradní program – pustil hudbu z CD, které měl právě po ruce. Improvizace se natolik zdařila a všem líbila, že se stala prvkem jeho sestav na stálo. Z Kolumbie se dostal Alberto do Miami na Floridě, kde se z něho stal velice úspěšný podnikatel a jako mnoho lidí před ním si splnil svůj „Americký sen“.

Zumba se ujala ve více než čtyřiceti různých zemích. A na DVD, v knižním vydání i prostřednictvím tisíců certifikovaných cvičitelů se šíří mezi nadšené zákazníky, cvičence či tanečníky. K dostání je:

 • Zumba pro začátečníky
 • Zumba pro pokročilé
 • Zumba pro lidi s fyzickým omezením
 • Zumbatomic pro děti
 • Aquazumba, která se cvičí ve vodě, je vhodná pro těhotné ženy či osoby, které mají problémy s klouby.

Jaké jsou to pohyby – ZUMBA®?

Rozdíl mezi aerobikem je rozhodně hudba, stačí se zaposlouchat a následovat rytmus. V tanci a kombinaci rychlých a pomalých kroků se zápřahem oblastí jako – nohy, paže, hýždě, trup a břicho, dochází ke spalování tuků a tím pádem k posilování srdce a následnému úbytku váhy.

A to je vlastně cílem tohoto stylu, zdravě s výtečnou náladou z pohybu, s úsměvem na rtech proplouvat nekonečnou taneční párty. Zatím je na hodinách Zumby stále více žen než mužů, ale již se připojují i oni. Vždyť autorem je sám muž, tak co více dodat.

Zumba styl oblečení

Provedeme Vás nákupem originálních kousků, speciálně zaměřených na Zumbu, které zakoupíte ve specializovaných obchodech Zumba. Nápisy a loga Zumba budou neoddiskutovatelně ukazovat, že i Vy jste příznivcem a nadšeným tanečníkem tohoto stylu. Zde je malá ukázka oblečení v Zumba stylu:

 • Oboustranná zimní bunda Zumba, rukavice i šála
 • Kalhoty capri v pestrých barvách
 • Čelenky Zumba
 • Batohy Zumba
 • Velká pojízdná taška Zumba
 • Krásná tílka za krk s nebo bez kapuce - Zumba
 • Leginy - Love Zumba
 • Také Zumba topy v nádherných kombinacích
 • Sukénky s nohavičkou – Zumba
 • Trička s krátkým rukávem a tílka Zumba pro pány i dámy
 • Zumba kraťasy
 • Seper kostýmy top + kalhoty
 • Tílka se špagetovými ramínky
 • Značkové mikiny s kapucí i bez
 • Zumba bundičky, na zip a s krátkým rukávem

V neposlední řadě jsou také k sehnání:

 • Zumba ručníky, které při hodině Zumby budete jistě potřebovat
 • Láhev na nápoje Zumba

A pro takové to domácí cvičeníčko :-) oceníte jistě další produkty ze světa Zumby, nebo se mohou stát vděčným dárkem. Mimo výše zmíněných oděvů a doplňků to může být například:

 • Kšiltovka Zumba
 • Klíčenka se zrcátkem Zumba
 • Zumba Fitness 6 programů na čtyřech DVD
  DVD Zumba č. 1 - Basics & 20 minute Express
 • Zumba DVD – dárek obsahuje
  Náhrdelník Zumba

DVD Zumba č. 2 - Cardio party

DVD Zumba č. 3 - Sculpt & Tone

DVD Zumba č. 4 - Live! & Flat abs

součástí je návod a jídelníček v anglickém i českém jazyce

DVD jsou namluveny anglicky, ale i ten kdo nerozumí může podle nich krásně cvičit

součástí dárku jsou i dvě činky

 • Kniha Zumba – s pomocí této knihy a DVD, které ji doplňuje, se naučíte kroky a pohyby populárních latinskoamerických tanců a během krátké doby se doslova protančíte k nádherné postavě. Na přiloženém DVD najdete základní kroky a 60 minut doprovodné hudby.

Zumba i pro netančící

Na hodiny Zumby můžete chodit i když vůbec neumíte tancovat. To je právě možná ten důvod, si ji oblíbila taková spousta lidí. Cvičitelé sice předvádějí kroky, ale vy je nemusíte 100% dodržovat. Nikdo nemusí mít obavy, že jej čeká dril jako herce zpěváky a ostatní celebrity například v soutěži Star Dance. Zumba je sestavená z tanečních kroků – ovšem tanec to není.

Pozor – Zumba je návyková

Příběh, který se odehrál před vánoci 2010 v Plzni hovoří za všechno. Majitelka fitness oslovila tanečníka Hip hop stylu, který učí i Street dance a Latinu, zda by nezačal vyučovat také v jejím centru. Jediné co si však přála, zda by vedl hodiny Zumby, protože zákazníci ji vyžadují. Tak tomu se říká poptávka trhu. Všichni chtějí Zumbu!

Nejen, že se chtějí zbavit přebytečných špíčků, chtějí si vytvarovat těla, prostě chtějí se u toho také skvěle bavit. Hubnutí i zdraví životní styl – to jsou témata, která hýbou světem – že by se lidstvo probudilo? No je za 5 minut 12. Za hodinku spálíte 900 až 1 000 kalorií a fitness se stává místem zábavy. Nač se máte připravit?

Jak probíhá hodina Zumby?

Nejprve se všichni zahřejete při jednoduchých krocích. Pak hodinu rychlé a svižné muziky a kroků dle instruktora, nakonec přijde protahování. I když jste celou dobu ve stoje, zapojíte postupně celé tělo – jedná se o intervalový trénink. Správná obuv na Zumbu je taková, která Vám bez problému umožní otočit se na špičce o 360°.

Cena hodin Zumby

Záleží kde a s jakým instruktorem cvičíte – najdete je nyní od Aše až po Ostravu v každém i malém městě. 100% Vás ceny nezrujnují. Počítejte s cenou hodiny cca od 80 do 150 Kč.

Certifikovaní instruktoři Zumby

Nejlepší způsob jak najít instruktora, je zabrousit na stránky k tomu speciálně vytvořené, jen u nás v České republice jich tam nejdete 1293. Je zde také možnost nastavit vyhledávač přesně na město kde žijete.

Přejeme Vám hodně zábavy na nekonečné Zumba párty, radosti z pohybu a v neposlední řadě – nádherná těla!

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15692 (rodina-finance.cz#22412)


Přidat komentář