Značkové pánské spodní prádlo a doplňky

Představme si gentlemana – skvělé vystupování, vybrané naprosto padnoucí oblečení, sladěné doplňky. Tím se charakterizuje navenek. V soukromí, když se gentleman odhalí, je to dobře padnoucí kvalitní značkové prádlo.

Upravený muž je přitažlivější

Dnes se dobře oblékají nejen gentlemani. Dobře vypadající a upravený muž je mnohem přitažlivější než ten co netuší jak se obléknout. Přitom dnešní doba často odhaduje osobu právě podle dobře padnoucího oblečení. Někdy stačí maličkost a pokazí celý dojem.

Dnes muž pokud chce být úspěšný, dbá na své vystupování i oblečení. Většinou mívá svého oblíbeného kadeřníka, má přehled jaká kosmetika i pánská vůně je momentálně trendy. Ví co je v oblékání in a co naprosto pasé.

Jak se má muž oblékat?

Především tak, aby vyniklo jeho osobní kouzlo a nepokazil hned první dojem při setkání. V první řadě je to volba dobře padnoucího obleku. Není důležité, jakou barvu zvolí, pokud se nevrhne zrovna po pastelových barvách. Důležité je, aby oblek dobře seděl, aby měl správnou délku rukávů i nohavic. Příliš dlouhé nebo naopak krátké nohavice dokáží naprosto pokazit celý vzhled. Ideální délka nohavic je nad kotníky s nepatrným předním zlomem.

Délka nohavic a výběr ponožek

S délkou nohavic úzce souvisí i** výběr ponožek**. Ponožky by měly být tmavé, aby splynuly s polobotkami i kalhotami. Bílé ponožky se hodí na sport.** Košili a kravatu volíme tak, aby se navzájem nepřebíjeli**. Různé vzory, zvláště velké na košili i na kravatě nepůsobí vůbec dobře. Pokud jsou pro muže vzory důležité, je nutné je barevně sladit. Pak mohou osobnost i podtrhnout.

Hezká kravata

Kravata by měla být dobře uvázaná a její délka i šířka by měla odpovídat celkovému vzhledu. To znamená, že správná délka kravaty končí pár centimetrů nad opaskem.

Pánské kalhoty a pásek

S tím souvisí i výška kalhot v pase. Vzhledem k objemu pasu některých mužů mají právě s tímto problém. Správná výška kalhot v pase by měla být taková, aby kalhoty pohodlně spočívali na kyčelní kosti.** Ke kalhotám nerozlučně patří pásek**. Ten by neměl vynikat, ani co se barevnosti týče, ani zdobnosti. Naopak by měl být sladěný s barvou kalhot.

Pánská taška a boty

Na pásek dnes nepatří ledvinky, pouzdra na mobily ani jiné taštičky. Všechny tyto doplňky se hodí pouze ke sportovnímu oblečení. Jinak je lépe pořídit si kvalitní, módní pánskou tašku. Skvěle doplní a podtrhne vzhled.** Boty by měly být vyleštěné a patřičně sladěné s barvou oblečení**. Špinavé boty, na kterých je vidět, že se s kartáčem nikdy nepoznaly, naprosto zkazí dojem.

Takto oblečený muž, s dobrým vystupováním by měl být opravdu úspěšný.

Základ kvalitního oblékání mužů

Ať již muž volí jakýkoliv styl oblékání, vždy by měl začít u základu. Tím je samozřejmě kvalitní spodní prádlo. **Spodní prádlo by mělo perfektně padnout, mělo by být precizně ušité a také elegantní.
**

Moderní muži a spodní prádlo

O mužích je často smýšleno, že je nic, co se týká výběru spodního prádla, nezajímá. Opak je však pravdou.** I muž stejně jako žena chce být sexy**, chce dobře vypadat i v těch nejintimnějších chvílích. Pánové se často srovnávají s mužskými idoly, kteří se objevují ve světě filmu, na přehlídkových molech a časopisech. Právě modelové, kteří předvádějí pánské prádlo navržené světovými módními tvůrci, jsou jim často vzorem. Dokonalé prádlo, dokonalý muž.

Materiál spodního prádla pro muže

Kvalitní prádlo pro muže je velmi důležité. Dobře zvolený materiál a následně i střih je nejen pohodlný, ale nikde netlačí nebo naopak neplandá. Nevypadá nevkusně, naopak dokáže podtrhnout přednosti muže a skrýt případné chyby paní přírody. Spodní prádlo pro muže se nejčastěji vyrábí z elastického hladkého materiálu nebo z bavlny.

Muži si většinou přejí, aby jejich spodní prádlo bylo příjemné na dotek, pohodlné na nošení, vzdušné, aby neztrácelo tvar, bylo z kvalitního materiálu a také aby zaujalo svým provedením. Velmi žádané je pánské bezešvé spodní prádlo. Bezešvé prádlo má tu výhodu, že svého nositele nikde netlačí ani nenechává nevzhledné vytlačené čárky od švů.

Výběr spodního prádla pro muže

Mezi nejvyhledávanější typy patří tzv. boxerky. Jsou pohodlné, hodí se pod obleky i sportovní oblečení. Vyrábějí se s různou délkou nohaviček nebo také zcela bez nohavičky.** **

Trenýrky se dají charakterizovat jako volnější varianta boxerek. Nepřiléhají těsně k tělu, jsou volné, v pase mají gumu, která nesmí škrtit. Trenýrky se šijí s různě dlouhou nohavičkou.

Další v řadě oblíbenosti jsou slipy. Jsou oblíbené pro svoji schopnost velmi dobře držet tvar. V přední části bývají zesílené, aby zaručily svému majiteli nejvyšší možnou míru pohodlnosti. Obdobou slipů jsou** pánské stringy.*** ***

Pánská tanga nejsou sice až tak oblíbená, ale jejich popularita se stále zvyšuje. Je tomu tak zejména zásluhou velmi kvalitních materiálů, ze kterých jsou vyráběny. Materiál, ze kterého jsou tanga vyráběna je vysoce elastický, krásně přiléhá k tělu a je velice příjemný na omak.
Ke spodnímu prádlu patří i různá trička, nátělníky a také ponožky. Řadí se sem i pyžama a noční košile.

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15736 (rodina-finance.cz#22552)


Přidat komentář