Značkové oblečení Playboy

Playboy - co se Vám vybavilo? Někomu možná zajíček ve fraku, jinému titulní stránka pánského časopisu. Znáte však značkové oblečení a doplňky firmy Playboy? Dnes si povíme o některých z nich.

Historie firmy Playboy

Samotný časopis založil v roce 1953 Hugh M. Hefner na titulní stránce tehdy zapózovala slavná Marilyn Monroe a časopis se stal okamžitě obrovským trhákem. Od té doby se na jeho stránkách vystřídalo nespočetné množství těch nejkrásnějších žen světa. Dnešní společnost nese název Playboy Enterprises Inc.

Impérium Playboy Enterprises Inc.

Myslíte, že tímto končí výčet aktivit této značky? Omyl. Firma má také vlastní kabelové a satelitní kanály eroticky zaměřené, natáčí a prodává videa i DVD nahrávky a eroticky se zaměřuje i na zákazníky na internetu. Roční zisky tohoto gigantu činí asi 10 milionů dolarů. Sám pan Hefner vlastní majetek přibližné hodnoty 400 miliónů dolarů.

Je to však důsledek tvrdé práce, jeho vysokého IQ – naměřili mu prý hodnotu 152 a vzestupů a pádů, odhodlání a vytrvalosti za celou dobu své téměř šedesátileté kariéry. V loňském roce jej poskytl infarkt a tak se stáhl z centra dění, firmu předal dceři – ovšem ponechal si právo, že dívku na titulku bude vybírat pravidelně on sám.

Značkové oblečení Playboy

Když se řekne** Playboy**, každému přijde na mysli zajíček, kterého má značka jako symbol. Playboy si každý spojí s pánským časopisem, plných nádherných žen, rychlých vozů, reportáží, dobrodružství, technických novinek, rozhovorů se zajímavými lidmi nebo extrémních sportů a dokonalého stylu.

I když je to lechtivý časopis, vše je decentní a vkusné.** Značka Playboy** však je producentem také široké nabídky módních doplňků, oblečení i obuvi. Právě kouzelný nápad se zajíčkem ve fraku – je tolik oblíbený, že se rozvoj módy s tímto symbolem dostal v prodeji na přední příčky luxusních obchodů.

Muži mají značku Playboy rádi

Které ženě by neimpoval sebevědomý muž? Poznáte jej například tak, že se nebojí přiznat se k obdivu krásných žen, má rád výstřední doplňky, má vytříbený vkus a pořídí si trenky přívěsek právě od značky Playboy. Nebo si pořiďte pásek se sponou Playboy, což bude také velmi výrazný prvek.

Stříbrné náušnice Playboy

Nemyslíme si, že by jste se musela obávat, že hned tak potkáte na ulici mnoho odvážných žen se stejnými náušnicemi. Je to opět punc originality. Sexy můžete být od hlavy k patě. Jen trochu odvahy. Staňte se hvězdou každé párty. Černé šatičky s bílým zajíčkem Vás posunou o laťku výše. Muži si všimnou Vaší odvahy a snad je nakonec budete muset odhánět jak vosy od medu :-)

Doplňky Playboy

V materiálech kůže, textil i umělé hmoty si lze koupit toto další zboží. A právě kabelky, kabely, tašky přes rameno a batohy jsou jedním z dalších nejoblíbenějších kousků značky Playboy.

 • kabelky
 • osušky
 • peněženky
 • přívěsky na klíče
 • deštníky
 • šály
 • povlečení
 • batohy
 • kosmetické taštičky
 • nebo zajíčka do auta jako ozdobu
 • penály

Velký výběr kabelek Playboy

Playboy má opravdu velký výběr kabelek všech velikostí i barev, pro každou příležitost. Kabelka je pro ženu nesmírně důležitá. Musí obsahovat tolik věcí, aby byla jako záchranný kruh ve všech nastalých situacích – po celý den i noc. Muži ženské kabelky nikdy nechápali, nechápou a nikdy ani chápat nebudou.

Tak například – u kabelky neplatí fyzikální pravidlo „čím větší kabelka – tím více věcí“ některé ženy dokáží i do zcela malé kabelky nacpat tolik věcí, že muž by na ně potřeboval kufr :-) jen se podívejme, co všechno musí mít žena neustále při ruce:

 • mezi nejnutnější věci zařadíme doklady, peněženku s kreditními kartami,
 • klíče od bytu, od vozu, od firmy
 • kosmetiku – pudr, řasenku, rtěnku nebo pomádu na rty, kosmetické nejlépe vlhčené kapesníčky, hřeben (mnohdy i hairspray), sponky spony do vlasů...
 • parfém nebo deodorant, žvýkačky nebo tic tac
 • deštník
 • diář a tužku
 • léky pokud jsou nutné
 • antikoncepční pilulky, kondomy nebo hygienické tampony
 • kapesníky
 • mobilní telefon

S tím samozřejmě souvisí také pořádek a nepořádek v kabelce. Nejlépe na to jsou ženy, které často kabelku mění – hlavně takové, co by za žádných okolností nevyšly na ulici dokonale sladěné s doplňky. Tak tyto ženy mají v kabelkách více pořádku, protože neustálým přehazováním věcí z jedné do druhé, eliminují i případné nepotřebné věci.

O herečce Heleně Růžičkové se traduje, že její kabelce říkal režisér Troška „kabelka tří tunka“ právě pro svou váhu. Znáte ženu, která by své věci nosila po kapsách jako to dělá většina mužů?

Vůně značky Playboy

Jistě jste již v TV reklamních spotech zaznamenali reklamy na** vůně Playboy.** Mají podtitul „ chci tě svézt“ tento dvojsmysl se tvůrcům velmi povedl a ke značce perfektně sedí, nemyslíte? Každá sebevědomá žena, má v sobě skryté vlohy pro svádění a přijímání lichotek od mužů. Playboy je znalec žen a tak tyto touhy a vlohy podtrhuje ve svých třech vůních připravených pro ženy.

Druhy dámských vůní Playboy

Play It Lovely – hrát si je krásné – upoutejte muže

Play It Sexy – hrát si je sexy – nalákejte muže

Play It Spicy – hrát si je pikantní – očarujte muže

Playboy - Play It Lovely

Pod tímto názvem si můžete představit svěží ovocně-květinovou vůni, která zanechá muže omámeného a v napjatém očekávání. Dále se vůně otevírá lákavou směsí pikantních citrusů, zralých ostružin a šťavnaté hrušky a srdce tvoří cherry baby orchidej, nočenka a tuberóza. Jemné květinové nóty ambry, pačuli a tonka bobů.

Playboy - Play It Sexy

Tato vůně se otevírá osvěžujícím proudem růžového grapefruitu a mandarinky s dotekem štiplavého růžového pepře. Promění se v exotické srdce z jasmínového čaje, vonokvětky a lékořice. Bohatý základ je z vanilky, pačuli, santálového dřeva a tonka bobů

Playboy - Play It Spicy

Květinově-orientální vůně Play It Spicy je nejostřejší. Vůně se otevírá granátovým jablkem, čerstvou broskví a sektem z růžových bobulí. Květinová směs lilie tygrované, mučenky a heliotropu v srdci uchvátí jeho smysly. Tóny ambry, santálového dřeva a výtažku z vanilky vytvářejí smyslný závěr.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15686 (rodina-finance.cz#22392)


Přidat komentář