Vzorované punčochy nákup online

Už vás nudí fádní a jednobarevná „druhá kůže“ vašich nohou? Tak si vyberte punčochy se vzorem. Můžete směle nosit vtipně a roztomile barevné i smyslné a eroticky dráždivé.

Krásné punčochové a spodní prádlo

Punčochy patří k jednomu z nejoblíbenějších artiklů ženského šatníku. I když jsou velmi jemné, tak dokáží svoji nositelku ochránit i před nízkými teplotami, tudíž si **ženy mohou dovolit nosit i v zimě sukně.

 

  • Punčochové kalhoty
  • Spodní prádlo
  • Bezešvé prádlo
  • Pánské prádlo
  • Dámské prádlo

 

 

 

 

Chcete, aby vaše nohy vypadali svůdně a sexy i v zimě? Punčochy jsou to pravé. Eshop https://www.topsilonky.cz/ Vám, tuto možnost poskytne.

Materiál punčoch je důležitý

Pamatujte, že punčochy vám tak splývají s kůží, že si musíte vybrat hladký a příjemný materiál. Proto, až budete kupovat punčochy, tak si je náležitě ohmatejte. Jestli budou působit drsně nebo dokonce ucítite náznak dráždění, tak raději od nich ruce pryč. Není nic horšího, než když vás při nošení budou kousat jako svetr ze špatné vlny. Struktura by měla být hladká, jemná a trošku chladivá na omak. Pokud máte zkušenější oko, tak nevybírejte něco, co bude žmolkovat. Nejen, že by takové punčochy nevypadaly hezky, ale nejspíše by se jednalo i o ty „kousavé". To se týká silnějších materiálů.

Slabší struktura, většinou to jsou silonky, si vybíráme rovněž podle hladkosti. Jakmile spatříte náznak prvních zatržených nitek, tak si můžete být jisti, že vám dlouho nevydrží. Vybírejte jemné jako hedvábí, ale zároveň s hladkým, neporušeným povrchem.

Typy punčoch

Jak jsme již zmínili, existuje více materiálů, ze kterých se punčochy vyrábějí. Zároveň existuje i více variant punčoch samotných. Jednak to jsou klasické, které jsou buď úplně hladké a bezešvé. Ty mají výhodu, že se vám případně nezařezávají, protože nemají onen spoj, který se zařezává. A pokud si chcete vzít punčochy do otevřených bot, je nanejvýše vhodné vybírat jen ty bez lemů okolo prstů. Pak tu máme i švy, které zase zaručí větší výdrž a pevnost v inkriminovaných partiích. A znovu se vyrábějí i punčochy se švem uprostřed celé délky nohy. Možná si pamatujete na scénu z filmu Někdo to rád horké, jak se Marilyn Monroe ptá, jestli má rovně švy. No, nejsou takové nohy potom sexy?

Existují ovšem i punčochy, které mají střih legín, tedy ustřiženou oblast od kotníků dolů. I ty mohou působit vtipně, navíc různí výrobci si pohrávají se zakončením, které má různě děrovanou podobu.

A máme tu i klasické podkolenky nebo nadkolenky. Ty barevné můžete navléci na klasické jednobarevné punčochy, což působí obzvláště zajímavě a neotřele.

Vzorované punčochy

Vzorované punčochy jsou několika typů.

Barevné punčochy s grafickými prvky

**Barevné punčochy s výraznými grafickými prvky sluší spíše mladší generaci. Můžete vybírat od mixů více barev nebo složitějších kompozic geometrických útvarů či jasných motivů. Snad ale zde nejvíce platí, že kdo si vezme výrazné punčochy, tak musí mít notnou dávku odvahy a sebevědomí. Proto, pokud se nebudete v daném modelu cítit dobře, tak si ho neberte jen proto, že se vám líbí. Jeslti si ale trufnete, tak zkuste výraznou oranžovou, sladce růžovou nebo světle zelenou. Tím vkročíte vstříc jaru.

Punčochy s grafickými vzory

Sofistikovanost a systém v jednotlivých motivech má svůj smysl. Můžete mít několik barev vedle sebe, ale v decentní a jasné spleti několika čar, může motiv působit elegantně. Zkuste punčochy, kdy se střídají transparentní a neprůhledné vodorovné části. Uvidíte, že budete originální. Pokud si k tomu vezmete tričko s obdobně řešenými rukávy, dovedete svůj model k dokonalosti.

Velmi oblíbeným motivem je kára. To, co známe ze svetrů, tak se objevuje i na punčochách, které tak dostávají elegantní šmrnc. Pro romantické duše tu máme vzory jemných květin. Zde jednejte ale opatrně a zbytek modelu dolaďte v jednoduchém a elegantním stylu, ať nepůsobíte příliš infantilně.

Pokud patříte mezi milovníky umění, tak můžete bohatě vybírat z motivů pop-artu, kterým se to na punčochách jen hemží.

Lesklé punčochy

Punčochy s leskem se hodí hlavně na večer. Při jejich výběru ale pozor. Lesk by tu měl dávat nějaký smysl. Proto málokomu sednou klasické tělové lesklé. Vždyť barva naší kůže tké nezáří na hony daleko. V případě antracitové barvy už to ale nějaký smysl má. A co teprve hra s matem a leskem. Jako na šachovnici. Ano, punčochy s lesklými a neprůsvitnými kostkami versus matná a průhledná pole. Tím zaujmete.

Síťované punčochy

Mezi vzorované punčochy patří i ty děrované. Můžete je nosit na holém těle anebo pod ně vtipně obléci punčochy kontrastní či příbuzné barvy. Dejte si ale pozor na otevřené boty. Prsty u nohou, které vypadají jako uzené v gumové síťce, nepůsobí líbivě.

Svůdné a erotické punčochy

Nejčastěji tmavé punčochy se vzorem drobných kytek nebo s jakýmsi náznakem krajky působí nejen elegantně, ale také svůdně. K těmto ryze ženským motivům se hodí elegantní styl, takže je oblékněte spíše ke kostýmku. Do erotických tajů se dostanete pomocí, na první pohled nenápadných a bezvzorových punčoch. Ty mají totiž v půli stehna motiv krajky, čímž připomínají punčochy, které si připevňujeme podvazky. Pokud jimi překvapíte partnera, uvidíte, že bude potěšen, protože tyto punčochy nevypadají tak prvoplánově eroticky vyzývavě jako podvazky.

Jak kombinovat punčochy se zbytkem oblečení

Zde platí jasné pravidlo. Pokud máte vzorované punčocháče, tak je většinou nedoladíte snesitelně s dalším vzorem. To znamená, že zbytek oděvu nechte v jedné barvě. Můžete si ale skvěle pohrát. Jestli máte černé punčochy s klikatými červenými vzory s bílým lemem, tak si oblečte šaty rovněž červené.

Rady při nošení punčoch

Pokud jsou někteří lidé kritizování z módní nešvar – ponožky v sandálech -, tak vězte, že i dámy se mohou dopustit podobného přehmatu. Základní pravidlo zní – do zavřených bot musíte mít silonky, do otevřené obuvi nikoli. Nemusíte být tak striktní. První dáma Spojených států americkýh Michele Obama také nenosí do uzavřených bot punčochy. I když za to jeden čas byla skoro pranýřována, tak to vysvětlila tím, že nesežene odstín podobný její pleti. Když se nad tím zamyslíme, tak by byla škoda nevystavit čokoládově přírodní pleť. Stejné to je i s punčochami do otevřených bot. Vezměte v úvahu, jestli se vám do páskových a jemných bot hodí tělové pončochy, navíc s lemy kolem prstů, které působí jako blána mezi prsty. Obecně platí, že čím méně transparetní punčochy, tím spíše se hodí do otevřených bot, protože nepůsobí tak nepatřičně.

Punčochy a postava

Dejte si pozor na to, jaké punčochy si vezmete. Stejně jako u oděvů, tak i zde platí, že některé barvy či vzory nelichotí každé postavě. Silnějším nohám proto nebudou svědčit pastelové odstíny, světlé barvy nebo i křiklavé jako je například korálově červená. Aby to ale nevypadalo, že silnější ženy mají utrum s některými produkty, tak velmi štíhlé dívky by se zase měly vyhnout tmavým barvám. I když je taková černá klasika, tak i oblečení vás dělá vychrtlejší a punčochy vám z nohou mohou udělat „párátka".

Co se týká vzorů, tak kypřejší ženy by si měly odpustit velké bláznivé obrazce a soustředit se spíše na něco jemného jako je vzor krajky. Pokud je to váš případ, tak raději nekupujete ani punčochy s vodorovnými proužky, které opticky rozšiřují. Pokud máte trošku křivé nohy, tak si nepořizujte takové vzory, které to ještě více zdůrazní. To znamená, že linou-li se jednotlivé čáry na pončochách do tvaru „O" a vy máte takové nohy rovněž, tak si nechte zajít chuť.

Kdy vám punčochy pomohou

Vrátíme-li se k předchozí zmínce o křivějších nohách, tak možností, jak zamaskovat tento nedostatek, je výběr bláznivější kreace, nepravidelnosti vzorů a trochu mišmaše. To křivé nohy spíše zamaskuje. Rovněž tlumenější barvy píše neupozorní na „óčka" či „xka". A jak bylo zmíněno v předchozích větách, tak výrazné barvy rozšiřují, stejně tak velké vzory a vodorovné proužky, tudíž budou svědčit až příliš hubeným nohám. Silnějším naopak zalichotí tmavé barvy, svislé vzory a jednodušší grafika.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15662 (rodina-finance.cz#22318)


Diskuze a zkušenosti

andrea | 03.02.2011 14:23
punčochové zboží Dobrý den nedávno jsem si u Afrodity koupila nejen punčochy,ale i spodní prádlo a jsem s ním nadmíru spokojená.Všem tento obchod můžu doporučit ,velice dobrá a rychlá spolupráce.


Přidat komentář