Výběr a nabídka holicích strojků pro muže

Nejen ženy pečují o svoji vizáž. I mužům není lhostejné, co mají na sobě, jaký střih účesu mají, či jak jsou oholeni. A právě hladce oholené tváře mohou docílit díky moderním a kvalitním holicím strojkům. Jaká je jejich nabídka na trhu?

 

Technologický pokrok se nezastaví v žádném odvětví. A to ani v případě pánských holicích strojků. Díky tomu se mohou muži těšit z naprosto hladkého oholení. Navíc se moderní holicí strojky mohou pochlubit řadou vychytávek.

Výkon strojku přizpůsobující se hustotě vousů

Každého z nás odlišují různé parametry. Jedním z nich je také hustota vousů. Někdo má řídký vous, další zase hustý. Jak by se Vám líbilo, kdyby Váš nový holicí strojek uzpůsobil výkon právě podle toho, jakou hustotou Váš vous disponuje. Na trhu jsou k dostání takovéto chytré holicí strojky.

Mikrovibrace při holení

Díky mikrovibraci, kterou vyvinou strojky při holení, se budete moci těšit nejen z důkladného, ale také pohodlného oholení. Čím bude mikrovibrací více, tím bude oholení efektivnější. Některé z holicích strojků se mohou pochlubit mimořádným počtem mikrovibrací, a to dokonce i 10 000 mikrovibrací za jednu minutu.

Možnost oholení jednotlivých zón obličeje

Některý muž si zakládá na hladce oholené celé tváři. Jiný si zase pěstuje knír, či úzkou linii vousů kolem rtů apod. Kromě toho, jednotlivé části obličeje mohou být různě citlivé. I na tento fakt pamatovali někteří z výrobců holicích strojků. A tak přišli s vychytávkou v podobě možnosti nastavení holicího strojku právě pro jednotlivé zóny obličeje. Je-li Vaše pleť citlivá, pak si stačí jednoduše na holicím strojku navolit například citlivý způsob holení.

Nevynechání žádné kontury tváře

Při holení si strojek musí poradit s řadou „problematických“ partií. Asi by nevypadalo efektně, kdyby bez vousů byly jen určité úseky obličeje a v okolí záhybů vousy zůstaly. S moderními holicími strojky však toto řešit nemusíte. Střihací lišta zachytí veškeré vousy, a to i ty, které těsně přiléhají k tváři a nachází se na problematických místech. V kombinaci s výkyvnou holící hlavou a plovoucími planžetami, si můžete být jisti, že nebude vynechána při holení žádná kontura Vaší tváře.

Čistící stanice u holicích strojků

Abyste se mohli dlouhodobě těšit z neměnné** kvality holicích strojků**, pak je o ně třeba náležitě pečovat. Na druhou stranu je zcela pochopitelné, že nechcete ztrácet čas neustálým čištěním strojku po každém holení. Vždyť právě proto si kupujete elektrický holicí strojek, abyste ušetřili čas, kterého se řadě z nás nedostává. Ručního čištění však můžete být zbaveni, pokud si zakoupíte holicí strojek s tzv. čistící stanicí.

Přenechejte** čištění holicího strojku** na čistící stanici. Čistící stanice je jedinečná v tom, že se postará nejen o potřebné vyčištění holicího strojku. Holicí strojek Vám tak vydezinfikuje, takže se nebudete muset obávat, že byste se museli potýkat s případným zanícením pokožky aj. Čistící stanice Vám také holicí strojek nabije, promaže a vysuší. A to vše pouhým jediným tlačítkem.

Důvod pořízení holicího strojku s čistící stanicí

Proč si pořídit holicí strojek s čistící stanicí a vynaložit tak více peněz? Věřte, že takto investované peníze se Vám vrátí. Důvodů pořízení je hned několik. Kromě ušetření času a zbavení se starostí o pravidelnou péči holicího strojku, je dokonalost vyčištění.

Mohlo by se zdát, že stačí holicí strojek pouze propláchnout pod tekoucí vodou. Ovšem z pohledu hygieny to není zrovna účinné. Respektive, pokud použijete čistící stanici, dosáhnete několikanásobně vyšší hygieny. Navíc najdete na trhu renomovaného výrobce, který při čištění holicího strojku používá i speciální čistící tekutiny. Díky ní budete mít jistotu, že budou téměř 100% zničeny veškeré bakterie.

Voděodolnost a omyvatelnost holicího strojku

Při holení, a ještě k tomu v koupelně se lehce může stát, že na holicí strojek stříkne voda, či Vám dokonce spadne do umyvadla. S řadou holicích strojků byste se mohli po takovéto příhodě s jejich funkčností rozloučit. Na trhu jsou však i strojky, které jsou dokonale chráněné proti případnému vniknutí vlhkosti. Navíc takové strojky můžete i bezproblémově opláchnout pod tekoucí vodou, abyste je zbavili oholených vousů.

Zastřihovač dlouhých vousů

Již výše jsme uvedli, že některý z mužů si pěstuje vous. Kromě** střihu vousů** je tu však také délka vousů. Někdo dává přednost krátkému strništi, další zase nedá dopustit na dlouhý vous. Ovšem i o dlouhý vous je třeba se náležitě starat, aby působil pěstěně. K tomuto slouží u holicích strojků speciální zastřihovač dlouhých vousů. S ním nebude žádný problém, abyste si pěstovali podle Vašeho přání nejen knírek, kotlety, ale také bradku.

Holicí strojek do sítě, na baterie

Když jste doma, pak je vcelku jedno, zda použijete síť nebo baterie pro provoz holicího strojku. Něco jiného však je, když jedete na dovolenou, služební cestu a nevíte, zda bude v dosahu vhodná síť, respektive zástrčka, která bude pasovat k Vašemu holicímu strojku. Kromě toho, pokud vyrážíte například kempovat, pak asi stěží najdete ve volné přírodě síť.

Na tento fakt je dobré pamatovat při koupi holicího strojku. Ideální je, pokud si vyberete takový holicí strojek, který je možný zapojit do sítě, ale také použít baterie.

Displej zobrazující stav nabití baterií

Jak si překontrolovat, zda baterie, které máte vložené v holicím strojku, Vám ještě budou plně dostačovat během Vaší dovolené, služební cesty aj.? Samozřejmě, můžete si s sebou vzít náhradní baterie. Ovšem, pamatujte na tento fakt. A co když náhodou zapomenete a baterie se vybijí? Jak by se Vám však líbilo, kdybyste měli neustále přehled o tom, kolik „šťávy“ ještě baterie má? Nemožné to není. Na trhu jsou totiž holicí strojky, které disponují displejem, díky kterému si můžete kdykoli zkontrolovat stav baterií.

Rychlost nabití holicího strojku

Když jsme již u otázky baterie a nabití, je také dobré při výběru holicího strojku pamatovat na rychlost nabití. Kolikráte není dostatek času. A tak půl den, či dokonce celý den čekat, než dojde k úplnému nabití holicího strojku, je značně nepohodlné, nekomfortní. S novými moderními holicími strojky však nemusíte čekat dlouhé hodiny. K dostání jsou kvalitní holicí strojky, které již mohou být za pouhou hodinu plně nabité.

Náhradní díly k holicím strojkům

Vybrali jste si Váš nový holicí strojek? Pak je určitě i dobré se zajímat, zda budete mít později možnost zakoupit náhradní díly k holicímu strojku. Mohlo by se totiž také bohužel stát, že kvůli jednomu komponentu nebudete moci dále holicí strojek používat, protože není k dostání.

Nákup značkového holicího strojku

To tak trochu napovídá, že je lepší zakoupit si holicí strojek od některého z renomovaných výrobců. U něj máte jistotu záruční lhůty, servisu, ale také případných náhradních dílů a dalších doplňků. Kupovat holicí strojek od neznámého výrobce, a ještě k tomu třeba přes internet, od neznámého prodejce aj., se nemusí vyplatit. Případně za rok, kdybyste potřebovali holicí strojek reklamovat, by se mohlo i stát, že nebudete mít možnost „kam“ holicí strojek kvůli reklamaci zaslat aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15824 (rodina-finance.cz#23383)


Přidat komentář