Věštkyně a kartářky

Kdo by nechtěl znát odpovědi, co ho čeká v budoucnu, zda se má něčeho obávat, jak se mu bude dařit v pracovním, osobním životě, zda ho čeká sňatek, jak na tom bude se zdravím a další. Právě věštění se stává stále více vyhledávanou službou.

Věštění budoucnosti, věštění, co může očekávat dotyčný v nejbližších dnech, měsících, ale i rocích, není rozhodně moderním fenoménem. Věštění bylo již zaznamenáno ve starém Egyptě, kdy byla vyhledáváno věštění budoucnosti, a to od nejrůznějších proroků, poutníků.

**Výklad karet studio spirit
**

slunce

Kdo by nechtěl znát odpovědi, co ho čeká v budoucnu, zda se má něčeho obávat, jak se mu bude dařit v pracovním, osobním životě, zda ho čeká sňatek, jak na tom bude se zdravím a další. Pokud i Vy patříte mezi ty, kteří si na věštění z karet chtějí  zajít, obraťte se na Jindřišku Červenou, studio spirit která Vám toto umožní.

Proto neváhejte a shlédněte internetové stránky www.vyklad-karet.com nebo klikněte přímo zde a dozvíte se více informací o nabízejících službách.

karty
## Z čeho se dá věštit

Příklady jednotlivých věštění: ** **

Věštění z křišťálové koule

Koule Vám odhalí nejen budoucnost, ale také můžete nahlédnout do přítomnosti, ale i minulosti. Křišťálová koule by měla být rozhodně bez jakýchkoli kazů, škrábanců na povrchu, bublin na kouli i uvnitř. Vydáte-li se za věštkyní a rozhodnete se pro věštění z koule, všimněte si, že věštkyně bude mít kouli na černé sametové látce, případně jiném černém pozadí. Právě černá je důležitá z toho důvodu, že kolem koule nebudete pozorovat nic jiného, co by Vás mohlo zbytečně rozptylovat.

**[![kartářka](http://www.vyklad-karet.com/wp-content/uploads/2010/01/r-e1265302129684.jpg "kartářka")](http://www.vyklad-karet.com/wp-content/uploads/2010/01/r-e1265302129684.jpg)**

Jaké symboly v kouli může vidět věštkyně během obřadu? Kupříkladu bílé mraky, které signalizují štěstí, nebo černé mraky, které představují smůlu, vycházející mraky Vám zase dávají kladnou odpověď na Vámi položenou otázku, ovšem zapadající mraky poskytují negativní odpověď a jiné. Při zobrazení ptáka můžete očekávat nějakou zprávu, při zobrazení zeměkoule Vás nejspíš čeká cestování, při zobrazení žáby se můžete těšit na úrodnost, ale také plodnost a další.

 

Věštění z čajových lístků

Druh věštění, kdy si nejen vychutnáte lahodný čaj u věštkyně, ale poté Vám sdělí budoucnost z čajových lístků na dně šálku. Tento druh věštění má svůj počátek s co největší pravděpodobností ve starověké Číně, protože právě Číňané věštili budoucnost z úkazů na vnitřní straně zvonů. Když obrátili šálky na čaj, svým tvarem připomínaly ony zvony.

Věštění z kávové sedliny

podobný způsob věštění, jako věštění z čajových lístků, ovšem místo lahodného čaje si vychutnáte voňavou kávu. Tak, jako v prvním případě, tak i tady se po vypití šálek obrátí na podšálek dnem vzhůru. ** **

Věštění z kyvadla

Kyvadlo Vám dokáže odpovědět na otázky, jenž budou položené tak, aby mohla odpověď znít ano, nebo ne. Kyvadlo – dokáže si ho představit nejspíš každý z nás. Je to v podstatě špičatý předmět, který je zavěšený na provázku. Předmětem bývá nejčastěji křišťál. Před položením každé otázky je důležité, abyste se maximálně koncentrovali a poté se také soustředili na Vaší položenou otázku a nemysleli na žádné další věci, které by rozptylovali Vaši pozornost. ** **

Věštění na základ numerologie

Numerologie představuje význam čísel, kdy každému z nás, v den, kdy se narodil, je přirazeno určité číslo. Pro samotné věštění budoucnosti existuje v numerologii hned několik metod. Z jednotlivých čísel je možné vyčíst, co pro Vás budou symbolizovat pro Váš osobní rok. U numerologii si můžete zjistit Vaše životní osudové číslo, kdy dané číslo dostanete součtem celého Vašeho data narození. Osudových čísel je jedenáct: 1; 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9; 11; 22. ** **

Čtení z ruky

Každého z nás charakterizují jednotlivé dráhy na dlani. Dráhy, nebo-li linie se v průběhu našeho života postupně mění, ale také dorůstají. Co vše je možné vyčíst z dlaní, kupříkladu náš zdravotní stav, osudové cesty, ale také naši psychickou stránku a další. ** **

Výklad snů

Kolikráte se probudíte a nemůžete zapomenout na útržek, případně větší část snu, snu, který Vás vyděsil, nebo naopak příjemně naladil? Říkáte si, kde se berou sny, co mohou symbolizovat? Kde se sny berou? Nezajímalo Vás někdy si nechat sny vyložit? Stačí si zajít ke kartářce, věštkyni, jen vybírejte pečlivě, je důležité Vaše sny byly vyloženy komplexně.

Na co se ptáme u kartářky?

Když přijdeme ke kartářce, kartářce, zajímají nás odpovědi na specifické otázky. Málokdo přijde k věštkyni a zeptá se „Tak, co tam vidíte?“. Jaké otázky nejčastěji zodpovídají věštkyně?

 • Vdám se? Kdy se vdám?
 • Narodí se nám miminko?
 • Bude miminko co čekáme holčička, nebo chlapeček?
 • Mám dát své dítě vyučit nebo studovat střední školu?
 • Potkám toho/tu pravou? Kdy ji/ho potkám?
 • Čekají mne v nejbližších měsících/ letech nějaká těžší nemoc?
 • Vyléčím se ze své nemoci?
 • Vyhraji nějaké peníze?
 • Mám setrvat v dosavadní práci?
 • Najdu lepší práci?
 • Mám jít dál studovat?
 • Tyto a další otázky se nejčastěji pokládají věštkyním.

Výklad karet

Vykládat karty může teoreticky každý z nás. Ovšem, aby byly karty správně vyloženy, ať už tarotové, cikánské, andělské, je zapotřebí jim důkladně porozumět. Každá karta má svůj osobitý význam. U karet pochopte jejich smysl, jejich význam, vnímat je. Kromě toho výklad jedné karty závisí také na okolních kartách, je zapotřebí tedy pochopit souvislosti a co více, správně vycítit jejich význam.

Výklad karet on-line

Nejlepší je tedy vyhledat, zajít za zkušenou kartářkou, která ví co dělá. Karty lze vyložit i on-line. Záleží na Vás, zda dáte přednost osobní návštěvě kartářky, nebo využijete možnosti on-line výkladu.

Doba, po kterou platí výklad karet

Výklad karet Vám ukáže především současnost, ale také budoucnost v rozmezí do jednoho roku. Z toho důvodu, je dobré, vždy po roce, od doby, co jste byli u věštkyně, kartářky, jít opět si nechat vyložit Vaší budoucnosti.

Jaké karty se k výkladu karet používají

K výkladu karet se používají různé druhy karet.

Tarotové karty

Chcete se dozvědět minulost, přítomnost i budoucnost? Nechte si vyložit tarotové karty. Tarotové karty se pro věštění používají více než pět set let. Balení tarotových karet obsahuje celkem 78 karet, jenž se dělí na tzv. velkou a malou arkánu. Velká arkána, karty na kterých jsou zobrazeny alegorické obrázky přírodních jevů, postav, jako například blesk, smrt, ďábel, poustevník, spravedlnost. Karet ve velké arkáně je celkem dvacet dva. Malá arkána, karty na kterých lze najít znaky: meče, číše, mince, hole. Těmto znakům odpovídají příslušné znaky na hracích kartách: srdce, kára, piky, trefy. Navíc zde je deset očíslovaných karet a karty s figurkami a karta zvaná kaval.

Hrací karty

Karty, na kterých najdete obrázky, symboly. Hracích karet v balíčku je celkem padesát dva, tak jako počet týdnů v roce. Karty disponují čtyřmi barevnými symboly (kára; srdce; piky; trefy), jako jsou čtyři roční období. Každá z barev je zastoupena třinácti kartami. Třináct je také lunárních měsíců v kalendářním roce. ** **

Andělské karty

Karty, u kterých je možné se i spojit s duchovním světem. Díky andělům, andělským kartám uzříte, co je ve Vaší duši skryté. U andělských karet se tahá pouze jedna karta, ovšem i díky jedné jediné kartě se možné se dozvědět spoustu informací a odpovědí na Vaše položené, ale také v hloubi duše skryté otázky. Od andělů získáte nejen odpovědi, ale také rady na nejrůznější otázky, ať už se budou týkat zaměstnání, rodiny, lásky aj. andělská věštba začíná Vaším zamícháním karet, jakmile vnitřně ucítíte, že je již ta pravá chvíle, stačí karty přestat míchat a sejmout Vaši kartu dne. Věštkyně Vám poté kartu vyloží. ** **

Cikánské karty

Karty, u kterých zobrazené obrázky mluví sami za sebe. Tyto vykládací karty se mohou lišit počtem karet. Na každé kartě je vyobrazena osoba, životní situace, děj, akce aj. Toto zobrazení může být symbolické nebo přímo popisné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15683 (rodina-finance.cz#22381)


Diskuze a zkušenosti

Hana | 08.05.2016 19:08
kdy budu babickou?


Přidat komentář