Věštění a výklad z karet - Brno

Stojíte před těžkým životním rozhodnutím a nevíte, jak se z toho dostat a najít tu nejlepší cestu? Nebo chcete zjistit podstatu svého života a to, jakým směrem se ubírá? Nechte si poradit od věštkyně, která vás navede a ukáže vám cestu.

Proč si nechat věštit?

Pokud tíhnete k těmto duchovním záležitostem, tak je pro vás odpověď asi snadná. Jsou ale tací, kteří váhají, protože netuší, jak může něco takového fungovat nebo jsou zde zarytí odpůrci něčeho takového, protože tomu prostě nevěří. Mnozí z nich si však přečtou horoskop v časopise a záměrně se pak vyhýbají situacím, na něž si podle textu mají dát pozor. Různé věštecké metodiky nemohou zvrátit váš osud, ale navedou vás na správnou cestu. Pomohou se rozhodnout.

Jistě jste se ocitli v řadě situací, kdy jste si řekli, že je něco mezi nebem a zemí. Například v situaci, které se říká tzv. den blbec. Proč se v onom období nic nedaří? Jak je možné, že se vám v práci povede nějaký lapsus, při cestě domů uklouznete na chodníku a zlomíte si nohu, poté zjistíte, že máte nabourané auto a k dovršení všeho se večer pohádáte s partnerem? Ty věci spolu přeci vůbec nesouvisejí. Možná, že tu hádku budete připisovat celému pokaženému dni a podrážděné náladě, ale ty ostatní věci? A jindy se vám zase daří, až se sami divíte. Něco na tom bude. A jsou tací, kteří to dovedou odhadnout.

VIRGOterapie v Brně

VIRGOterapie je proces, jež odpovídá potřebám nástupu věku Vodnáře. Z části si bere poznatky z regresních terapií (např. kineziologie). Při proceduře se využívá přenosu a výměně různých energetických informací, jejich souvislostí v závislosti na časových a prostorových rovinách lidského podvědomí. Proces se děje za plného vědomí klienta, i když se dostáváte do jiných sfér.

Terapie má dvě části. VIRGOtrans, kde se pracuje s kyvadlem a Věkovou Regresi, při níž se používá energie, jež odstraňuje bloky z minulých životů.

Pomocí VIRGOterapie se můžete zbavit karmických i nekarmických obtíží. Lze takto řešit různé vztahy (v partnerství, v rodině, ve společnosti apod.), můžete se vydat správným životním směrem, navodit si psychickou vyváženost, zajistit si fyzické a psychické zdraví, zbavit se strachu, napětí a stresu, a mnoha jiných obtíží.

Při terapii, kdy vám v těle proudí energie v důsledku vašeho prožitku z jednotlivých nastalých situací, se vám čistí organismus. Tento proces nijak nebolí, ale někdy vás může fyzicky unavit, protože někdy byly v minulých životech zásadní mezníky, které byly náročné tehdy a díky jejich objevení i nyní. Tím se ale vyrovnáte a vyřešíte svůj problém, protože se vám vyčistí podvědomí a mysl. Tím, jak se zkoumají jednotlivé problémy z minulosti, tak se odkrývá i nestabilita. Tu lze urovnat, když znáte příčinu, kterou mimojiné VIRGOterapie hledá a následně vás uvede do pozitivní polohy.

Vypracování osobního horoskopu v Brně

Vypracování osobního horoskopu je tím nejlepším vodítkem, jak se ubírat životem a čemu se vyhnout, aby byl váš život naplněn harmonií. Jak jistě víte, astrologie se zabývá charakteristikami, které se vztahují k datu narození. Základním prvkem je pak rozdělení do dvanácti archetypů, které určují podstatu každého znamení. Kromě nich se ještě pracuje s dvanácti astrologickými domy a deseti planetami, jež už blíže charakterizují konkrétního člověka. Musíte je však pochopit a jejich odkrytí zná astrolog, který s různými kombinacemi umí pracovat a rozumí tomu.

Můžete si objednat vypracování osobního horoskopu, kde se vám ukáže váš charakter a tím pádem vhodné dispozice k vašim pracovním možnostem, vztahovým záležitostem a jiným věcem. Rovněž vám ukáže, co vás v životě může potkat, zejména pak významné události, ať už pozitivního či negativního charakteru. Těm kladným však můžete jít naproti a těm záporným se můžete vyhnout, když o nich budete vědět. Důležité ale také je, znát svůj karmický úkol, který vás navede tak, abyste šli přímo za nějakým smyslem a neztráceli čas zbytečnostmi.

Lze ale také poznat horoskop partnerského vztahu. Zde se dozvíte základní povahy obou partnerů, kterým budou vypracovány jednotlivé horoskopy a poté se vytvoří ještě srovnávací, který rozebírá obě povahy partnerů a jejich vzájemnou sladěnost a perspektivu vztahu. Dozvíte se, jak se k sobě hodíte, co máte společného a v čem si budete rozumět. Zároveň ale také dostanete pokyny, na co si dávat pozor. Žádné partnerství není jenom harmonické, proto, když se najdou negativa, tak to neznamená, že máte jít od sebe. Jen budete upozorněni, čemu se vyhnout a jak máte řešit vzniklé problémy.

Výklad tarotu v Brně

Tarotové karty, to jsou symboly. Symboly na kartách znamenají spojnice mezi vědomím a nevědomím, ukazují naše silné i slabé stránky a možnosti, které nás čekají, ať jsou pozitivní či negativní. Tyto aspekty ukazují průběh našeho života a zahrnují i naše archetypální zkušenosti. Jednotlivé symboly obsahují tajemství naší duše a také, podle některých tvrzení, i božský zákon vesmíru.

Výkladů je několik. Podle uvážení můžete v základu dokládat 1 až 3 karty, a jasně formulujete dotaz. To je základ. Pak záleží na typu výkladu.

Výklad Keltský kříž

Výklad zvaný Keltský kříž je nejuniverzálnější typ tarotu. Dává dokonalý výklad o tazateli, kdy odkrývá jeho životní postavení a může mu i určit směr, pokud se táže.

Metoda Zlatého úsvitu

Můžete si dát vyložit i profil osobnosti neboli Metodu Zlatého úsvitu. Ten se zabývá možnostmi, které tazatel má a ukazuje směr, kterým se má vydat. Může se jednat o vztahové nebo existenční problémy, které zkoumá velmi podrobně a odhaluje i situaci, se kterou nemůžeme nic udělat. Tak budete vědět, jak s tím naložit.

Výklad metodou Rozhodnutí

Velmi účinnou metodu je výklad s jasným názvem – Rozhodnutí. Zde se ukazují jen dvě možnosti – Ano a Ne. Vašimi vnitřními postoji a vnějšími vlivy se pak ukáže, jak máte jasně s danou situací naložit.

Metoda Tajemství Velekněžky

Pokud chcete znát pravděpodobný vývoj nějaké události,** zkuste Tajemství Velekněžky.** Odhalíte tím tak např. příčiny problému a budete vědět jak a na co se připravit.

Metoda Pyramida

Chcete-li poodhalit něco z oblasti finanční, pak zkuste** metodu zvanou Pyramida.** Ta vám nastíní možnosti, vlivy, ukáží finanční situaci z krátkodobého i dlouhodobého charakteru a ukáže, jakým směrem se ubrat.

Metoda Cesta

A ještě tu máme zdraví. S tím vám pomůže Cesta. Tento typ výkladu vám ukáže, na co si dát pozor, jak naložit s problémem, a které faktory vás ovlivňují.

Už víte, na co byste se chtěli zeptat? Navštivte věštkyni, která vám poradí s problémem a zvolí metodiku, která se nejlépe hodí na danou oblast. Nejlepší je být připraven.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15759 (rodina-finance.cz#22610)


Diskuze a zkušenosti

Eliška | 04.12.2011 16:10
kartářka Nechávám si věštit od jedné dobré kartářky, co vím, tak momentálně pracuje pod Věštbou Álpany, www.alpany.blog.cz, doporučuji, je dobrá


Přidat komentář