Vakuová masáž Přerov

Trápíte se celulitidou? Vyzkoušely jste už bezpočet přípravků, které ji měly zaručeně odstranit nebo alespoň eliminovat a výsledek žádný? Dejte na odborné technologie, které jsou mnohem účinnější. Jedna z takových metod se nazývá vakuová masáž.

Co je celulitida?

Neboli též pomerančová kůže, kterou takto postižená pokožka připomíná. Jedná se hlavně o problém, který postihuje ženy, protože vzniká v důsledku působení ženského hormonu zvaný estrogen. Samotná celulitida pak vzniká nahromaděním tukových buněk v podkožním vazivu. Zde má velký vliv na zjemňování vaziva, které pak není tak pevné a odolné a pustí snáze mezi sebe tukové buňky. Následkem toho buňky mohou ve tkáni zatvrdnout a jejich pevný tvar vytváří na povrchu kůže místy vyvýšené plochy a jinde jsou zase malé prohlubeninky. Tyto ďolíčky pak dávají vzhled oné tzv. pomerančové kůži, která se pak těžko odstraňuje jemnými metodami.

Celulitida je tu však odnepaměti. Jistě znáte malířská díla umělců z období renesance, kdy vyobrazené ženy mají opravdu do detailů znázorněnou i onu pomerančovou kůži. V druhé polovině minulého století však módní a kosmetický průmysl potřeboval upozornit, kde by se ženy mohly vylepšit, a tak známý americký módní časopis Vogue přišel s myšlenkou, že celulitida by neměla hyzdit ženské tělo. Ostatně, i když mnozí víte, že celulitida postihuje jak ženy silné, tak i štíhlé a že to není třeba z důvodu nezřízeného stravního stylu, tak koluje vtip, který ženám moc sebevědomí nedodá. Proč prý muži nemají celulitidu? Protože je to prý hnusné.

Metoda odstranění celulitidy

Jak již bylo nastíněno, celulitida může postihnout každou váhovou kategorii. Jistá životospráva zde hraje také nějakou roli, ale i tak nelze zaručit, že budete mít hladkou pleť, když se budete řídit správnými pravidly. Je to jen jedna ze součástí. Pokud máte tedy problém s celulitidou, tak ji odstraňte účinným způsobem, který pracuje s tím, jak celulitida vzniká. Jednou z metod je i vakuová masáž. Kam se na ni objednat?

Vakuová masáž  Přerov

Vakuová masáž v Celulitidním studiu Přerov se provádí speciálním přístrojem, který se přikládá na vaši pokožku. Zde se přisaje a vytvoří podtlak. Tím se snadněji odbourávají tukové buňky, jejichž zatvrdlost neumí odolat onomu tlaku. Nebojte se však, že by vás to bolelo. Metoda je velmi bezpečná.

Princip vakuové masáže  Přerov

Princip vakuové masáže v Celulitidním studiu Přerov spočívá v tom, že se přiloží přístroj na kůži, tak systém podtlaku vytvoří nátlak na souhrn buněk, jejichž funkčnost se tak nabourá a není schopná se vrátit do původního stavu. Tím, jak se buňka naruší, tak přestává působit. Zároveň se pomocí přístroje rozproudí lymfa neboli míza, která odvádí z těla toxiny a tím pádem i tukové buňky, nebo jejich zbytek. Současně probíhá i zpevňování kůže.

Systém odvodu tukových buněk

Tyto buňky se odvádějí mízou neboli lymfou. Ta se aktivuje, když jsou aktivní cévy, na které zase působí jednotlivá svalstva. Problém nastává, když je již zmíněné podkožní vazivo málo pevné, protože nedokáže dostatečně aktivovat cévy a ty pak nevysílají ty správné signály, že je třeba něco vyloučit. Aktivací pomocí podtlaku se ale jde do hloubky a pokožka se vypíná.

Vakuová masáž vás zeštíhlí

Samozřejmě, že působením podtlaku a odbouráváním tukových buněk se rovněž snižuje i váha a ubývají centimetry. A to zejména na problematických partiích jako je bříško, stehna, boky a hýždě, které jsou nejvíce zasahované pomerančovou kůží. Stejně tak ale lze odstraňovat celulitidu i na rukou, kde se rovněž objevuje.

Jak vakuová masáž probíhá?

Pohodlně se uvelebíte na lehátko a odborník vám na problematické partie umístí přístroj, který začne působit na principu podtlaku. Při celé proceduře cítíte, jak se vám pokožka rozmasírovává a je to velmi příjemné. Po půl hodině nebo celé hodině pak vstanete a připadáte si jako znovuzrozená a odlehčená.


Jak vám vakuová masáž pomůže?

Samozřejmě, jak již bylo zmíněno, tak odstraňuje tukové buňky, čímž odbourává nadváhu a nadbytečné centimetry (po návštěvě můžete ztratit cca 1 cm). Eliminuje se efekt pomerančové kůže a vyhlazuje se pokožka. Tím, jak se aktivuje lymfatický systém, tak se z těla odvádějí odpadní látky, čímž se vám pročišťuje organismus. To má za následek i čistší pleť, zpomalují se příznaky stárnutí, vyrovnává se balanc pleti, tudíž se zlepšuje i akné. Zároveň se zmírňují otoky, takže váčky pod očima nebo povislá tzv. druhá brada se může rovněž odstranit. A zároveň se zpevňuje i pokožka, jež není zaplavená toxiny.

Jak zabránit celulitidě?

Nedílnou složkou je i složení stravy. Vyhýbejte se proto neřestem, jako je časté pojídání typicky české tučné kuchyně, nejezte ve fastfoodech a na jídlo si udělejte čas. Nevybírejte ovoce a zeleninu podle toho, jak jsou krásné, ale spíše jak jsou přírodní, proto nakupujte na farmářských trzích, kde máte jistotu potravy nezatížené o toxiny. Rovněž mějte pestrou stravu, která vás udrží fit a štíhlou. Rutinní složení vám jen zadělá na další problémy. A neopomeňte pitný režim. Dva až tři litry vody denně (a bylinných čajů, jež jsou velmi příhodné), vám dopomohou aktivovat lymfu, která s sebou vezme škodliviny.

Kolikrát lze vakuovou masáž navštívit?

Záleží na míře postižení. Již po první návštěvě můžete ale pozorovat výsledky, ať máte zasaženou pokožku hodně či nikoli. Abyste se udržely ve formě, tak je vhodné absolvovat 10 procedur, které se opakují vždy po čtvrt roce.

Celulitida se odstraňuje hůře než nadváha, ale není to neřešitelný problém. Pokud s ní máte neblahé zkušenosti, tak nyní s ní můžete zatočit.

**Přečtěte si nový článek v Českém magazínu o lymfodrenáži a prodlužování nehtů v Přerově zde.
**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15772 (rodina-finance.cz#22641)


Přidat komentář