Úprava a stříhání pejsků v Olomouci

Péče o pejska zahrnuje koupání, stříhání, trimování, úpravu drápků, depilaci ušních chloupků, to všichni víme. Slyšeli jste však již o masáži, kterou si mohou užít naši psí kamarádi? Dopřejte pejskům maximální péči, odvděčí se Vám veselým vrtěním ocásku.

Pořídili jste si pejska, u majitele jste se zajímali o jeho potřebnou výživu, jaký prostor a pohyb potřebuje apod. Nastal čas, kdy zjišťujete, že pejskovi přestáváte vidět do očí a jeho srst je rázem delší a bohužel i neupravenější? Nejenom nám lidem rostou vlasy, které si necháváme pravidelně zastřihávat a upravovat do slušivého účesu. I pejsci potřebují takovou péči, jenže oni si sami nedojdou do „kadeřnictví“, spoléhají na nás.

Péče o pejska doma nebo v psím salonu?

Kdo jiný by měl více znát Vašeho pejska, než vy sami? Na jednu stranu je to pravda, ovšem, je to právě pejsek, který ví, co se v jeho nitru skrývá. Nelze dopředu říci a počítat s tím, když je pejsek klidné přátelské povahy, že i při péči (stříhání, koupání, zkrácení drápků…), bude stále tak klidný a mírumilovný. A naopak u divočejšího pejska předpokládáte, že bude i divoký při úpravě, ovšem, naopak se mu péče líbí a nechá si od Vás líbit doslova všechno.

Rozhodujete se, zda svěřit péči o pejska do odborných rukou psího salonu nebo si troufáte na pejska sami?

Stříhání pejska v psím salonu

Již jsme zmínili, že je zapotřebí čas od času nechat pejska ostříhat. Máte-li zkušenosti se stříháním pejska, možná zvolíte variantu, že si pejska ostříháte sami. Ovšem, nebylo by přeci jenom lepší ušetřit domácnost psí srsti a Vašich nervů? Váš pejsek může být milý, přítulný, prostě mazlíček, ovšem, jakmile má dojít na stříhání, tak se z domácího mazlíčka vyklube divoch Není to nic neobvyklého. V psím salonu jsou zvyklí a mají zkušenosti i s divočejšími hafany.

Trimování pejska v psím salonu

Určitá plemena psů si vyžadují speciální péči, v podobě trimování. Jedná se například o teriéry. Trimování je důležité pro správnou a včasnou regeneraci srsti. Trimovat pejska můžete i doma, pokud si zakoupíte trimovací nůž, efilační nůžky. Jenže i tady platí to, co u koupání nebo stříhání. Váš pejsek se může bránit, a to obzvláště u citlivých míst, jako jsou například slabiny, srst kolem konečníku, ocas, čumák. Kromě toho, může se stát, že i když bude pejsek při trimování klidný, tak nemusí konečný výsledek dopadnou dobře, nejste-li ve trimování zruční. V psím salonu jsou odborně vyškoleni a zkušení v trimování, takže po skončení úpravy bude pejsek dokonale upraven, a to navíc za podstatně kratší dobu, než při domácím trimování. Ušetříte čas nejen sobě, ale i pejskovi, pro kterého tato úprava nemusí být zrovna příjemná.

Koupání pejska

Kromě ostříhání si vyžadují určité situace, že je nutné pejska vykoupat. Určitě máte doma vanu nebo sprchový kout, tak proč nevykoupat pejska doma? Stačí si jen zakoupit psí šampon a mít starý, vyřazený ručník, nebo určený ručník pro pejska. Plán je však jedna věc a uskutečnění druhá. Tak, jak pejsci zrovna nemají rádi stříhání, tak ani moc nepočítejte s tím, že by si libovali v koupání. Některý ano, jiný se však bude vehementně bránit. Chcete mít koupelnu plnou pěny? Zapomněli jste zavřít dveře do koupelny a v okamžiku Vaší nepozornosti se Vám pejsek šmikne a proběhne do bytu…, nemusíme dál popisovat, čím budou místnosti pokryty, a že pejska najdete válejícího se a snažícího se utřít na Vašem koberci v obývacím pokoji nebo kuchyni. Přenecháte-li koupání pejska psímu salónu, budete ušetřeni vytírání koupelny, případně i zbytku bytu, vysoušení koberce a Vaše nervy, ty rozhodně nebudou „na pochodu“.

Psí salon LEXIK v Olomouci

Rádi byste Vašemu čtyřnohému kamarádovi dopřáli odbornou péči v podobě stříhání, trimování, koupání, zkrácení drápků, depilace ušních chloupků, nebo třeba masáže? Pak vyzkoušejte například Psí salon LEXIK v Olomouci. Najdete ho na adrese Pasteurova 8a, v přízemí, přímo naproti vojenské chirurgii. Objednat se můžete prostřednictvím telefonu 739 011 612. Zajímá Vás, jaké prostředí přivítá Vás a pejska? Pak se podívejte na jejich webové stránky http://www.salonlexik.cz/foto.html.

**
**

Služby v Psím salonu LEXIK v Olomouci

Psí salon LEXIK nabízí Vám, respektive Vašim čtyřnohým přátelům širokou nabídku služeb, posuďte sami: stříhání pejsků, a to všech plemen, koupání a sušení, trimování, úprava drápků, čištění análních žlázek, depilace ušních chloupků…, a již v titulku zmíněné** speciální masáže.**

Proč zvolit Psí salon LEXIK v Olomouci

Psích salonů v každém městě je několik. Čím větší město, tak logicky i více možností, kam s pejskem zajít na úpravu. Který salon si vybrat, abyste byli Vy i Váš hafík maximálně spokojeni? Zajímejte se například o šíři a kvalitu poskytovaných služeb, v čem jsou jednotlivé služby jiné,** zda nabízí nějakou speciální službu,** kterou jiný salon nenabízí,** zda poskytuje zákazníkům nějaké bonusy, jak je to s otevírací dobou apod**.

Přístup ke psím zákazníkům v salonu

Co si budeme povídat, kolikrát jsou naši chlupáči divočejší a neposlušnější než děti, rozhodně neřeší to, že se vyválí při procházce v bahýnku, nebo v něčem, ne zrovna voňavém, a je jedno, zda je všední nebo víkendový den. Co s takovým špindírou, když si zrovna pro svůj divoký den, vybere víkend? Máme pro Vás příjemnou zprávu, Psí salon LEXIK má otevřeno každý den, ať je pondělí, úterý,…, sobota, neděle. Vše záleží na domluvě. Bude-li to možné, vyjdou Vám maximálně vstříc. Ani otevírací hodiny nejsou nijak ohraničeny, moc dobře vědí, že dnešní hektická doba si od nás vyžaduje být v práci často od brzkého rána do pozdního odpoledne, nebo chodíme na směny apod.** Zavolejte si do Psího salonu LEXI**K a domluvte se na době, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

Masáž pejska v Olomouci

Psí salon LEXIK jako jeden z mála nabízí tuto skvělou službu. Sami víte, že když si zajdete na masáž, ať už relaxační, aromatickou, zeštíhlující atd., cítíte se naprosto skvěle, příjemně, a ještě dlouho po odchodu z kosmetického salonu jste uvolněni, plni energie a dobré nálady. Ne jinak je tomu u pejsků. I oni jsou živými tvory, a tak, jako na nás pozitivně působí doteky, něha, tak i na pejsky.

Dopřejte Vašemu psímu miláčkovi masáž v Psím salonu LEXIK, která mu pomůže odbourat nahromaděný stres, ale také odstranit nejrůznější blokády. Kromě toho, masáž má významný vliv i na úrovni zdravotní prevence.

Speciální akce pro zákazníky psího salonu

Ne každý salon se specializuje na pejsky všech plemen. V Psím salonu LEXIK si můžete nechat ostříhat pejska jakéhokoli plemena, ať máte teriéra, kokršpaněla, pudla atd.

Stanete-li se zákazníky Psího salonu LEXIK, získáte při každé čtvrté návštěvě 25% slevu.

Během doby, co se budou o Vašeho pejska v psím salonu starat, můžete si zatím pročíst časopisy, noviny, nebo být u samotného stříhání, koupání, česání

I když mohou být pracovníci sebezkušenější a šikovní, v Psím salonu LEXIK naprosto respektují Vaše obavy o pejska, aby se mu případně nic nestalo, při úpravě v salonu. Máte možnost si nechat Vašeho pejska pojistit prostřednictvím pracovníka pobočky České pojišťovny. Vybírat můžete z Pojištění léčení úrazu nebo nemoci, Pojištění uhynutí nebo utracení, Pojištění odpovědnosti za škodu.

Pes je nejlepší kamarád

Pejsek vyžaduje naší péči, nestačí ho jen pravidelně venčit a krmit. Na druhou stranu, kdo vřeleji nás přivítá při příchodu domů, kdo čeká u dveří nebo branky, jakmile zaslechne naše kroky a klíče v zámku? S kým se proháníme po pláních a dovádíme? Kdo se na nás nikdy neutrhne, nerozčílí, nevynadá nám? Co bychom pro ně neudělali...

**Pasteurova 8a

** 779 00 Olomouc

**Tel: 739 011 612

**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15785 (rodina-finance.cz#22680)


Přidat komentář