Tvorba a výklad horoskopů Praha, Ostrava

Kdo by z nás alespoň jednou nechtěl znát svoji budoucnost, co nás čeká v následujících dnech, měsících. Většinou se zajímáme o náš osud, co nám připravil, v obdobích stěžejních životních milnících, jako je volba povolání, zaměstnání, sňatek, početí apod.

Informace potřebné k sestavení horoskopu

Aby mohl být Váš horoskop sestaven správně a přesně, je zapotřebí, abyste znali nejen datum, ale také hodinu, a pokud možno i minutu, případně sekundu, kdy jste se narodili.

Pochopení horoskopu

Jak již výše bylo uvedeno, každý z nás se narodí v jedinečný moment, tj. odlišný datum, hodinu, minutu, sekundu. Jak jsme přišli na svět, tak také v tu dobu byly planety v určitém postavení. Horoskop se zabývá v podstatě výkladem postavení planet ve dvanácti znameních zvířetníku a také dvanácti horizontálních domech, jenž představují jednotlivé oblasti života.

Horoskop je schopen nám odhalit naše výjimečné schopnosti, potřeby, ale také slabosti.

Nechte si vyložit horoskop

Rádi byste znali otázky na Vaše odpovědi, týkající se nejrůznější oblasti? Říkáte si: „Kdybych tak věděl/a, zda to nebude chyba, když to udělám…, když se tak rozhodnu…, když tam půjdu…, když to zakoupím… apod.?

Nechte si vytvořit horoskop na oblast, nebo konkrétní otázku, která Vás zajímá. Obraťte se na zkušeného odborníka, který se tvorbou a výkladem horoskopů zabývá. Jak takového odborníka poznat? Například na základě referencí, ale také zkušeností. Díky možnosti internetu si můžete nechat sestavit horoskop, tj. najít vhodného specialistu pomocí virtuální sítě, což je velká výhoda: nemusíte nikam chodit, jezdit. Horoskop si objednáte z pohodlí Vašeho domova a pak se těšit, co Vám karty osudu namíchaly.

Horoskop jako dárek

Marně si lámete hlavu, jaký dárek pořídit Vašim blízkým, kolegům, přátelům? Materiální dárky Vás již nenapadají? Čím jim udělat radost. Skutečně nevšedním, za to velmi osobním dárkem je nechat jim vytvořit jejich vlastní horoskop. Uvidíte, že tento dárek skutečně nebudou čekat. O to víc budou potěšeni, když se budou moci dozvědět, jak se zachovat v nejbližším období, co je čeká, nemine, čemu se mají vyvarovat. Tak, jako pro zpracování Vašeho horoskopu, je zapotřebí znát datum, hodinu, nejlépe i minutu a místo narození osoby, které budete chtít nechat sestavit horoskop. Horoskop si můžete nechat zpracovat například do kroužkové, či knižní vazby apod.

Rozdělení horoskopů dle jejich výkladu

Analytický výklad horoskopu – u tohoto druhu výkladu horoskopu se rozebere význam postavení jednotlivých planet, ale také nejrůznějších aspektů mezi planetami navzájem. Dostane se vám podrobného výkladu, který může být dlouhý na deset, ale i padesát stran.

  • rychlé vyhotovení horoskopu

  • podrobnost horoskopu

  • jednotlivé údaje si mohou navzájem odporovat (svět totiž není jen černobílý, tak jako člověk není jen zlý a hodný apod. Je tedy zapotřebí, aby Vám horoskop sestavil skutečný odborník).

Syntetický výklad horoskopu – druh horoskopu, který se zaměřuje na rozebírání jednotlivých prvků v souvislostech, ne tedy samostatně.

Jednotlivé druhy horoskopů

Nativní horoskop

od něj se odvíjí veškeré naše životní události, ale i další, níže uvedené druhy horoskopů. V tomto horoskopu jsou pro nás zahrnuty všechny oblasti naší cesty životem. Horoskop, ve kterém se dozvíte jaký je Váš osobní potenciál, temperament, Vaše silné, ale i slabé stránky. Horoskop, který se zaměřuje na celek, ale je možné více vypíchnout oblast, která Vás nejvíce zajímá, například zaměstnání, zdraví, láska, finance apod. Nativita představuje obraz našeho vlastního „já“.

Dětský horoskop

** ** chcete vědět, jak se vyhnout chybám při formování osobnosti Vašeho potomka? Jaké jsou fyzické možnosti Vašeho dítěte. V jakých oblastech ho podporovat? Nechte sestavit horoskop Vašemu dítku.

Tranzitní horoskop

** ** doplňuje nativní horoskop o aktuální pohled na život a jednotlivé milníky, jako je kariéra, sňatek, početí apod.

Karmický horoskop

** ** je stěžejním pro pochopení rozličných odkazů minulosti. Věříte, že život, který nyní prožíváte, není jediným, ale Vaše duše žila i dříve? Horoskop, který nese stopy dřívějších životů. Kromě toho se na samotném karmickém horoskopu promítají dokonce zážitky ze samotného porodu, kdy jste přišli na svět.

Zdravotní horoskop

** ** co si nejčastěji přejeme a co komu nejčastěji říkáme při gratulacích na svátek, narozeniny, při přípitku? Hodně zdraví. Není to jen klišé, pokud se nám nedostává zdraví, nic nám ho nemůže vynahradit. I když Vás „jen“ bolí hlava, zuby, záda apod., zajímá Vás v tu chvíli jen to, kdy bolest přejde, jak si ulevit. Nemoci však mohou být i horšího a závažnějšího rázu. Chcete tedy znát, jak na tom budete zdravotně pro nejbližší dny, měsíce…, na co si dávat pozor? Nechte si vyložit zdravotní horoskop.

Finanční horoskop

** ** potýkáte se s nedostatkem financí? Váháte, zda si máte vzít půjčku, úvěr a budete ji moci splácet? Zdědíte nějaké peníze? Jste schopni spořit? Chcete-li znát odpověď na uvedené otázky, nebo podobné, nechte si vyložit finanční horoskop. Ruku na srdce, kdo z nás nemá občas finanční těžkosti, nebo se rozhoduje, zda koupit určitou dražší věci, investovat apod.

Firemní horoskop

jak již název napovídá, zabrousí se do kariéry. Vyhledávaný druh horoskopu u podnikatelů, ať již nějaký ten rok zavedených na trhu, nebo teprve začínajících, či uvažujících o podnikání. Kterého podnikatele by nezajímalo, zda uspěje na trhu se svým obchodním záměrem, zda ho nepřeválcuje konkurence, zda bude mít dostatek spokojených zákazníků, zda může rozšířit obchod apod.

Partnerský horoskop

vyhledávaný horoskop, ukazující, zda a jak budou dva jedinci s sebou vycházet apod. Partnerský horoskop neřeší jen vztahy milenců, ale také kamarádů, kolegů v práci, sourozenců, vztahu rodič-dítě, vztahu nadřízený-podřízený apod. Zajímá Vás, zda se s druhým usmíříte, jak s ním budete vycházet, jaký vliv na Vás bude mít…, atd.? Nechte si vyložit partnerský horoskop.

Solární horoskop

** ** horoskop, jenž se sestavuje od data Vašich aktuálních narozenin k datu následujících narozenin. Roční horoskop, který Vám nastíní, jak na tom budete v současnosti, po nejbližší budoucnost.

Horoskop pro domácí mazlíčky

** ** velmi oblíbený druh horoskopu pro páníčky domácích miláčků. Nechcete podcenit péči o pejska, kočičku, papouška, křečka? Jak se mu bude dařit v nejbližších dnech, měsících? Na Vaše otázky Vám odpoví tento speciální horoskop.

Čínský horoskop

** ** dle čínského kalendáře, jsou jednotlivé roky dvanáctiletého cyklu označeny zvířaty (vepř; ovce; pes; buvol; myš; kůň; tygr; opice; had; králík; drak; kohout). Dle pověsti Buddha svolal na rozloučenou před svým skonem všechna zvířata, ovšem jen zmíněných dvanáct jich přišlo. Buddha si těchto zvířat vážil a jako poděkování po nich pojmenoval právě jednotlivé roky, a to v pořadí, v jakém za ním přišla.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15654 (rodina-finance.cz#22289)


Diskuze a zkušenosti

Alenka | 23.01.2012 22:10
Pěkný článek Moc pěkný článek :)


Přidat komentář