Swarovski - značka luxusu

Swarovski šperky jsou velmi oblíbené vzhledem k jejich dokonalosti, lesku a propracování, které se řadí na žebříček prvotřídní kvality a luxusu. Tyto šperky a různé módní doplňky vytváří také luxusní elegantnost každé ženy, ale i muže.

Swarovski křišťály nejsou pouze o špercích, ale také o různých dekoracích, doplňcích, kobercích a mnoho dalšího využití. Pomocí dokonalosti návrhů na různé možnosti využití, se Swarovski křišťály razantně staví do popředí dnešní doby. Pojďme si blíže přiblížit, jaké je možné využití těchto nádherných Swarovských křišťálů.

Kdo byl zakladatelem znaky Swarovski

Zakladatelem byl Daniel Swarovski, který se narodil v severních Čechách v Jiřetíně pod Bukovou 24. října 1862 a zemřel 23. ledna 1956. Jeho otec vlastnil sklárny a tak se Daniel učil u svého otce na brusiče skla, při čemž dospěl k dokonalosti vyučení v tomto sklářském oboru. V roce 1892 se Daniel Swarovski rozhodl patentovat svůj brusný stroj, díky kterému dospěl k vysoké kvalitě křišťálového skla.

V roce 1895 založil Daniel Swarovski továrnu krystalového řezání v Tyrolsku ve městě Wattens, která byla zaměřena na figurky, klenoty, lustry a křišťálové volné prvky. Všechny tyto produkty jsou označeny nyní logem labutě, ale dříve se propagovalo logo květu protěže alpské. Díky této změně loga labutě, které bylo změněno v roce 1988, vznikla veškerá práva výhradně ve prospěch Swarovski. Tyto křišťály jsou velmi oblíbené z hlediska dokonalosti rovnoměrnosti stran, brusu, odrazu světla a cenové přijatelnosti.

Z čeho se vyrábí šperky Swarovski

Swarovski šperky se dříve vyráběly z horského křišťálu, který je průzračný, dostatečně tvrdý a čistý. Ovšem od 17 století se tyto šperky začaly vyrábět ze skla s příměsí oxidu olovnatého, který zvyšuje optické vlastnosti Swarovského křišťály. Díky těmto technologiím dospěli tyto šperky k vysoké úspěšnosti a nepřekonatelnému luxusu. Ale také vzhledem k  jejich neuvěřitelné zářivosti a dokonalého brusu. Swarovského křišťály jsou řazeny do luxusní kategorie bižuterií a šperků. Jejich oblíbenost stále stoupá.

Kolik stojí Swarovski šperky

Možná se mnoho z nás zamýšlí nad cenou těchto dokonalých šperků od značky Swarovski. I přesto, že jejich kvalita brusu a lesku se staví na popředí dokonalosti kvality výrobků, můžete si je zakoupit za velmi přijatelné ceny. Ovšem vždy záleží na náročnosti celé výroby daného šperku a materiálu, z kterého je celý šperk vyráběn. Používají se buď chirurgická ocel, stříbro nebo zlato. Pokud bychom se měli ohlédnout za nejnižší cenou, potom se pohybují od 200,- Kč a výše.  Každý z nás má také velikou možnost si vybrat z různobarevnosti a dokonalosti opracování Swarovského křišťálu. Mezi jakými druhy si můžeme vybrat:

 • Náušnice
 • Prstýnky
 • Náramky
 • Náhrdelníky
 • Piercing
 • Módní doplňky jako jsou zrcátka, pinzety, kartáče na vlasy a mnoho dalších velmi elegantních doplňků.
 • Přívěsky mezi ně se také řadí různé přívěsky na mobil nebo klíče.
 • Dárkové předměty jako jsou například zapalovače, USB Flash a podobně.
 • Mobily – velmi originální jsou také mobily vykládané těmito křišťály.
 • Hodinky – jsou velmi odvážné a zbrusu velmi elegantní. Bývají vykládané velmi malými Swarovského křišťály. Velmi skvěle podtrhují velikou elegantnost každé ženy i muže. Cenově se pohybují přibližně od 14,500,- Kč.
 • Spony – tyto spony jsou velmi ideální, pokud se rozhodnete zajít do jakékoliv restaurace. Je to velmi excelentní doplněk každé moderní ženy. Tato spona je originální v tom, že jí připnete na stůl v restauraci a díky háčku si můžete pověsit kabelku.

Dekorace od Swarovski

Dekorační předměty od Swarovski jsou stavěny do popředí dokonalého luxusu a elegantnosti. A to díky skvělé propracovanosti. Můžete si tak vybavit svůj interiér od podlahy až po různé dekorativní předměty.

Koberce Swarovski

tyto koberce dodávají interiéru nejen dokonalou estetiku, ale zároveň nepřehlédnutelný luxus. Jsou vykládané Swarovski křišťály a zásadně vyráběny pouze z přírodních materiálů. Hlavní dokonalou prioritou těchto koberců je, že jsou vždy vyráběny pouze ručně, takže každý kus tohoto koberce je originál. Nejsou ovšem vhodné do velmi zařízených pokojů, jelikož se nevyjímá jejich krásná záře. Pokud máte rádi opravdový luxus ve svém interiéru, jsou tyto koberce skvělá volba. Ovšem jsou velmi složité na údržbu a cenově jsou o mnoho dražší.

Sošky Swarovski**

**

tento typ dekorace je vhodný do interiérů, ale také do kanceláří. Nejen, že kancelář bude vypadat dokonale, ale díky těmto dekorativním soškám, také neuvěřitelnou dominantou každé kanceláře. Velmi originální jsou například kytary nebo konvičky s hrníčky, které jsou neodolatelné svou dokonalostí. A samozřejmě mnoho dalších podobně krásných dekorativních sošek.

Obrazy Swarovski

všechny tyto obrazy jsou dokonale propracované a osvětlené. Jsou v modernějším stylu, takže se hodí více k modernímu vybavení interiéru. Aby vynikly, Swarovski křišťály, jsou tyto obrazy skvěle osvětlené. Tím dodávají interiéru dokonalý luxus.

Obojky pro pejsky Swarovski

Pokud máte domácího mazlíčka i tady je možné mu pořídit originální dárky. Jsou to různé obojky a kravaty. Vyrábějí se vždy z pravé kůže a jsou vykládané Swarovski křišťály, které dokonale ozdobí každého čtyřnohého miláčka. Je možné si také vybírat mezi různými barvami. Jejich ceny se pohybují v rozmezí od 1800,- Kč a výše. Kravaty pro pejsky se pohybují kolem 520,- Kč.

Šaty, svatební závoje, boty i spodní prádlo Swarowski

Swarovskiého křišťály jsou velmi oblíbené u různých módních návrhářů. Kteří tyto křišťály velmi rádi všívají do různých šatů, svatebních závojů, ale také nádherně s nimi zdobí dámské i pánské boty. Swarovského křišťály jsou také využívány u originálních návrhů na spodní prádlo. Tyto návrhy jsou pouze na zakázku, která je velmi kvalitně finančně oceněna. Vzhledem k tomu, že se vše dělá pouze ručně, je každý kus originál. Precisnost, přesnost a originalita se při těchto návrzích staví do popředí oblíbenosti.

Doplňky Swarovski pro muže

Moderní muž má také možnost si vybrat mezi různými módními doplňky z kolekce pánské módy od Swarovski křišťály. Nejedná se pouze o boty, ale také o různé doplňky jako jsou manžetové knoflíčky, zdobené kravaty, různé spony, ale také pásky. Pro náročnější muže jsou šité na zakázku různé společenské pánské saka, do kterých jsou všívány velmi jemné křišťály. Tyto doplňky podtrhují dokonalou eleganci, každého muže.

Kostýmy Swarovski

Nejvíce jsou tyto kostýmy vidět v New Yorku, kde jsou velmi oblíbené při různých show. Každý kostým je originál a vždy ručně dokonale vypracovaný. Díky skvělému osvětlení různých show, se tyto Swarovski křišťály nádherně rozzáří a dělají nezapomenutelný zážitek. Proto je mnoho tanečníků staví na první místo při návrhu nového modelu.

Zajímavosti z dílny Swarovski

Jedna veliká zajímavost, která je vykládána Swarovski křišťály je automobil Mercedes-Benz, který byl vyroben pro Japonskou společnost. Toto auto je celé poseto nádhernými křišťály od interiéru až po exteriér. Jeho cena je vyčíslena na 1 miliardu. U této Japonské společnosti je možnost si nechat udělat na zakázku, různé automobilové doplňky vykládané Swarovski křišťály, které dokážou velmi excelentně podtrhnout váš automobilový interiér nebo exteriér.

Swarovski křišťály jsou také velmi oblíbené při různých výstavách a výzdobách různých měst, parků, hotelů, divadel a podobně. Proto je už na první pohled velmi zřetelné, jak moc jsou tyto Swarowski křišťály oblíbené.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15672 (rodina-finance.cz#22349)


Přidat komentář