Spodní prádlo pro muže i ženy

Pokud jste pozorní k některým kouskům oděvu, tak jste si jistě všimli, že mnozí lidé (muži i ženy) občas nechávají z pod kalhot vykukovat své spodní prádlo. Na okraji se rýsuje jejich oblíbená značka.

Velice jemné a funkční produkty vám skvěle sednou a ještě vytvarují postavu. Můžete vybírat jemné prádlo i to, ve kterém budete zatraceně sexy.

Spodní prádlo pro muže i ženy nákup online** **

Jste-li z okolí Havířova a zajímáte se o spodní pánské i dámské prádlo, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně, nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na pana Radima Karkošku. Pan Karkoška nabízí módní doplňky Anglické značky Macahel, jako jsou ponožky, silonky, podkolenky, nadkolenky a další zboží všeho druhu. Nabídka jeho služeb je skutečně pestrá. Více informací o službách firmy Moda-London.cz naleznete na internetových stránkách**http://www.moda-london.cz/ (Spodní prádlo pro muže a ženy)
**

  • Kontaktovat pana Radima Karkošku
  • můžete na tel. čísle** 608 834 447** ,
  • či e-mailu macahel@email.cz
  • nebo také osobně na adrese Jaroslava Seiferta 1244, 73601 Havířov – Město.

Růžové nadkolenky

Podprsenky

Pokud chcete být romantická a svůdná, tak si pořiďte něco s krajkou, která může i laškovně vykukovat z pod trika. Není to prohřešek etikety. Jestli potřebujete spodní prádlo, které se nebude rýsovat a bude hladké, tak zvolte saténový dezén, který dokonale přilne na kůži a okopíruje ji.

Máte-li triko nebo šaty bez ramínek, tak si pořiďte podprsenku, která nebude rušit model ramínky a to ani těmi silikonovými. Vybírejte pečlivě velikost, kam se vám prsa „usadí", aby opravdu držela tvar.

Jste-li sportovkyně, tak zvolte střih tzv. lambadu, která vás nebude nijak tlačit kosticemi, ale zároveň zaručí, že vaše prsa nebudou zatížena mechanickým přetížením při sportu.

Máte-li menší poprsí, tak zvolte oblíbenou push-upku. Dejte však pozor, aby vám zase nebyla malá. Některé ženy mají totiž pocit, že když si více narvou prsa do menších košíčků, tak výsledný efekt je ještě opticky větší. Není tomu tak. Jednak prsa vypadají zdeformovaně a pak se také mohou tzv. vylít neboli vyklouznout. Kupte si proto tu pravou pro vás, která vám udělá pěkný žlábek, který přitáhne větší pozornost než urputně narvané poprsí.Punčochové silonky

Máte-li větší prsa, vybírejte takovou podprsenku, jež vám bude bude podpěrou.

Volit můžete ovšem i kombinace krajek a saténu, které jsou velmi efektní.

Tanga

Sexy kalhotky. Vybírat můžete od klasických titěrných po sportovnější střihy. Nabízí se decentní varianty i ty, které mají zvýšený pas. Tím, jak je prádlo pestré, lze jej kombinovat i s jinými spodními artikly.

Pokud jste štíhlá, můžete si dovolit kalhotky se sníženým pasem. Dámy silnějších tvarů se rozhodně nemusí bát, že by jim tanga byla zapovězena. I na nich jsou sexy. Jen, pokud máte faldíky, dejte si pozor, aby vám kalhotky nepřepůlily postavu.

Co se týká obměn i zde se nabízí hladké a krajkové zpracování. Pozornost ale také věnujte produktům, kde krajka je jen v oblasti třísel. Vypadá to romanticky a něžně. Rovněž ale tak můžete zvolit jen velmi úsporné krajkové kalhotky. Vypadá to jako lehká pavučinka, která svádí.

Kalhotky

I když se jedná o klasické kalhotky, tak jejich** střihy jsou velmi sexy a zároveň pohodlné**. Zde ovšem zejména dbejte, aby vám nepůlily postavu, protože jsou pevnější. Dejte si i pozor na zařezávání se do zadních partií. Není zrovna estetické vidět, jak se vám pod kalhotami či sukní rýsuje, že jedna půlka kalhotek je na svém místě, zatímco druhá si už vlezla mezi půlky vaše. Vybírejte proto nejen svou velikost, ale také z důvodu, aby se vám kalhotky různě nerolovaly.

Kalhotky s nohavičkami

Kalhotky šortkového střihu s nohavičkami jsou také sexy a ani nevypadají jako ty klasické stahovací obměny, jež známe. Šortky se hodí jak pro štíhlé, tak i silnější, protože vám pohltí problematické partie, které přeci jen trochu vytvarují a zároveň i nedělají zářezy.Punčochové podkolenky

Tílka a trička pro ženy

Tílka a trička precizních střihů, které vám skvěle padnou na tělo. Můžete si vybírat s aplikacemi i bez a barvy, jež jsou decentní z vás udělají elegantní dámu. Tílka můžete nosit jako košilky, ale lze je bez problému vzít i jako svrchní prádlo. V setu s kalhotkami ovšem vypadá košilka velmi sexy jako noční prádlo.

Kalhoty a župany pro ženy

Kalhoty sportovního typu se vám budou hodit, jak na sport, tak i jako domácí prádlo nebo jako set k pyžamu. Materiál je příjemný, hebký a jako vaše druhá kůže.

Župánky se mimo kvalitu samozřejmě vyznačují i efektními a elegantními střihy, jež vám budou slušet.

Pánské spodní prádlo

I muži rádi nosí značkové a kvalitní spodní prádlo.

Pánské boxerky

Nejen velice moderní, ale i funkční součást pánského šatníku. Vybírat můžete z několika barevných obměn, které vám skvěle sednou. Díky preciznímu střihu a vytvarování vás ani nebude nikde nic tlačit a škrtit. Stejně jako u dam pak musíte brát na zřetel svoji velikost, aby vám prádlo skvěle padlo.

Pánské slipy

Pro někoho je toto prádlo již pasé. Jednotlivé hry se střihy a barvami dělají z muže sexy objekt. Bederní střih skvěle podpoří jeho vypracovanou postavu, tak proč ji neukázat?Punčocháče

Pánské tílka a trička

I pánové si mohou vybírat tílka a trika, která mohou brát běžně ven, na sport či na doma nebo na spaní. Pohodlný a příjemný materiál zajistí komfort.

Tanga pro muže

I muži** nosí tanga**. Někdy je to vhodné, zejména při sportu, kdy potřebujete, aby váš oděv byl cítit co nejméně, tak pro toho nevyužít. Navíc tanga nejsou jen výsadou žen, takže si je mohou dovolit i páni.

Kalhoty a župany pro muže

Velmi příjemný materiál kalhot, který se hodí na volný čas, ať už jej trávíte doma, na józe nebo v přírodě. Využijte také nabídky županů. Ten vám okamžitě saje vodu, takže se nemusíte zabývat přílišným utíráním ručníkem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15773 (rodina-finance.cz#22642)


Přidat komentář