Punčochové zboží a kabelky

Možná právě přemýšlíte, že si uděláte radost a pořídíte si nějaký kousek do vašeho šatníku. Nebo přemýšlíte čím oživit své současné oblečení. Někdy stačí koupit jen výrazné punčochy nebo novou kabelku.

Krásný výběr punčochového zboží a kabelek

TopSilonky.CZ

Internetový obchod TopSilonky je zaměřen na nejkrásnější a nejkvalitnější pučochové zboží na trhu. Naleznete zde kvalitní vzorované, svatební a samodržící punčocháče, barevné, zeštíhlující, termo legíny a dětské froté a bavlněné punčocháče.

Navštivte TopSilonky.cz a vyzkoušejte jeden z nejlepších internetových obchodů na punčochové zboží.

Mezi prodávaným punčochvoým zbožím naleznete zejména:

Punčochové kalhoty jednoduché – jsou hladké, bez vzoru. Zpravidla se hodí pro jakoukoliv příležitost. Vybírat můžete z mnoha barev. V nabídce firmy naleznete punčochy matné, polomatné nebo lesklé.  Punčochové kalhoty mohou být s vyznačeným sedem, bez vyznačeného sedu nebo se stahovacími kalhotkami.  Firma má v nabídce zejména výrobky značek Gatta, Levante Calze, Marylin.

Punčochové kalhoty vzorované – Tím pravým doplňkem vašeho oblečení mohou být punčochové kalhoty se vzorem. Prodávají se v několika barvách a typech. Vybrat si můžete elegantní punčochové kalhoty například s malým vzorkem v oblasti kotníků. Zlatou střední cestou mezi elegancí a extravagancí budou punčochové kalhoty s jedním vzorovaným pruhem umístěným po celé délce na bocích. Pokud dáváte přednost extravagantní módě a vaše nohy vám to dovolí, můžete si vybrat ze široké nabídky punčochových kalhot s výrazným vzorem.

V nabídce eshopu naleznete vzorované punčochové kalhoty se zesíleným sedem, bez zesíleného sedu, s klínem, bez klínu, se špicí nebo bez špice.

Vybrat si můžete punčochové kalhoty podle ročního období. Od jemnějších vhodné pro teplé dny až po hrubé punčochové kalhoty, které jistě oceníte v chladném zimním období. V zimním nevlídném počasí vás jistě zahřejí hrubé punčochové kalhoty se sedmdesáti procentním podílem bavlny. Nebo punčocháče, které mají vnitřní stranu opatřenu jemným froté.

Legíny – Současným módním trendem je nosit místo punčocháčů legíny. V eshopu naleznete legíny v délce pod kolena nebo dlouhé. Legíny si můžete vybrat podle svého vkusu černé, bílé, v módních barvách. Naleznete zde výrobky síťované, hladké nebo se vzorkem. Můžete si vybrat například legíny se vzorem šelmy nebo vzorkem připomínajícím kapky rosy.

Samodržící punčochy – mohou být se vzorem, bez vzoru, lesklé nebo matné.

Podvazkové punčochy – nevyhovují-li vám samodržící punčochy, můžete zvolit klasické podvazky.

Návleky – kromě punčochového zboží v internetovém obchodě naleznete také moderní návleky.

Zeštíhlující výrobky – Trápí vás, že nemáte zrovna ideální postavu a přesto chcete vypadat dobře. Mohly ba vás zaujmout výrobky, které umí vaše tělo opticky zlepšit. Vybrat si můžete zeštíhlující body, které zformuje vaše stehna, boky, bříško až po hrudník. Kromě body zde nalezte nabídku punčochových kalhot, které se vám postarají o hezký zadeček a ploché břicho.

Podkolenky - moderní podkolenky v různých barvách, vzorované nebo hladké.

Velikosti prodávaného punčochového zboží:  S, M, L, XL, XXL.

Tipy pro výběr punčochového zboží:

Nejdůležitější je vědět, jaký typ punčoch chcete nosit. Na výběr máte buď punčochové kalhoty, nebo punčochy. Punčochy mohou být samodržící nebo připevněné na podvazcích. Ať už se rozhodnete, pro jakýkoliv typ, vždy vybírejte kvalitní zboží. Kvalitní punčochové zboží budou sice dražší, ale déle vydrží.

Správná barva punčoch** **

Na trhu nalezte punčochové zboží v mnoha různých barvách. Na výběr máte od klasické černé, několik odstínů hnědé nebo bílé. V současné době jsou velmi moderní barevné punčochové kalhoty nebo punčocháče. Setkáte se tak s nabídkou různých barev, od tlumené šedé, až výraznou zelenou nebo veselou žlutou.

Zpravidla platí, že by punčocháče měly být ve stejné barvě jako zbytek oděvu. Pokud chcete vypadat vyšší a štíhlejší, zvolte punčochové kalhoty ve stejné barvě, jako máte boty a sukni. To vám opticky prodlouží nohy. K výraznému barevnému oblečení noste punčocháče jemnějších barev. Sázkou na jistotu budou punčocháče v tělové barvě. Moderní výrazné barevné punčocháč jsou určeny zejména pro mladší ročníky.

Vzorované punčocháče

Punčocháče s velkými vzory přitahují pozornost k vašim nohám. Navíc zpravidla nohy opticky rozšiřují. Pokud nemáte nohy jako gazela, tak raději sáhněte po menším vzorku nebo hladkých punčocháčích.

Označení DEN na punčochách?

DEN je zkratka pro denier. Tato jednotka je definována jako hmotnost 9000 metrů vlákna v gramech. Čím nižší číslo DEN, tím jemnější vlákno a průhlednější punčocháče.

Pro velmi teplé období jsou vhodné výrobky s označením 8-20 den. V chladnějších dnech sáhněte po punčocháčích s označením 20-50 DEN. V zimě vás jistě zahřejí výrobky s 50 a více DEN.

Při výběru punčocháčů hraje důležitou roli obuv, k elegantním střevíčkům volte punčochy jemnější. Naopak k robustnějším botám nebo moderním holínkám vybírejte punčocháče hrubší a barevnější.

Krásné a kvalitní kabelky

Kromě punčochového zboží v internetovém obchodě naleznete také široký výběr kabelek světových značek.
Prodávané značky:** **

  • Converse - americká firma zabývající se výrobou a prodejem sportovního zboží, zejména bot a tašek. Je dceřinou společností firmy Nike a v současné době vyhledávanou zejména u mladších ročníků.
  • Le Coq Sportif – francouzský výrobce tašek a sportovního zboží.
  • Benneton – původně oděvní firmy prodávají v současné době kromě oblečení také parfémy a módní doplňky (například tašky, boty, kabelky, cestovní zavazadla)
  • Sisley – francouzská společnost, která má ve své nabídce kromě módních doplňků také parfémy.
  • Renato Balestra – italská módní značka nabízející zejména klasické módní doplňky.
  • Vive Marie – holandská firma prodávající koženou galanterii, zejména dámské kabelky a peněženky.
  • Pussy Deluxe – kabelky této značky si získaly oblibu zejména u velmi mladých dívek.

Jak správně vybrat kabelku?

Kabelka není jen módním doplňkem, ale je naším užitečným pomocníkem. Kabelku vybírejte podle příležitosti a tak, aby ladila k vašemu oblečení. Pravidlo, že kabelka musí být stejné barvy, jako boty už dnes neplatí. Nicméně se vždy vyplatí kabelku sladit se zbytkem outfitu.

Správným výběrem kabelky můžete zdůraznit své přednosti nebo naopak skrýt nedostatky.

Kabelka vždy zvýrazní místo na těle, kterého se dotýká. Máte-li široký pas, vyhněte se kabelkám končícím v linii pasu. Naopak zvolte kabelku s kratšími uchy. Nejlépe vypadá kabelka zavěšená mírně nad úrovní pasu.

Velikost kabelky by měla být úměrná vaší výšce. Pokud jste malá a vyberete si kabelku velkých rozměrů, opticky vás k zemi. Budete vypadat menší, než ve skutečnosti jste. Vysokým a zejména štíhlým ženám budou slušet kabelky jakékoliv velikosti.

Pokud máte široké boky a chcete od nich odpoutat pozornost, vyberte si model s krátkými uchy, abyste kabelku měla umístěnu těsně pod úrovní ramen. Vaše postava bude působit symetricky.

Máte-li objemnější poprsí, vyberte kabelku s delšími uchy. Ideálně tak, aby sahala až k bokům. Opět odpoutáte pozornost od problematických partií.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15670 (rodina-finance.cz#22341)


Přidat komentář