Psí salónek - Nový Hradec Králové

Pes je nejlepší přítel člověka. Je to nejlepší přítel, kamarád, dobrý společník, umí nás rozesmát, ochraňuje nás a je nám vždy nablízku, když se necítíme dobře. Toto nádherné stvoření nám dává sílu žít i milovat.

Odměňte pejska návštěvou psího salonu

Jejich přátelství a lásku bychom jim také měli oplácet. Někdo to dělá pamlskem a někdo třeba pohlazením. Nejlepší odměnou pro Vašeho pejska je vždy návštěva psího salónku, ve kterém se o něho dokonale a s láskou postarají a to za pomoci různých kosmetických psích procedur. Díky tomu bude Váš pejsek dokonale zbaven všech možných parazitů a po úpravě srsti se bude cítit jako znovuzrozený.

Pokud žijete v Novém Hradci Králové nebo jeho blízkém okolí, máte možnost navštívit například psí salónek pod vedením paní Martiny Komínové. Veškeré objednávky pejsků je možné objednávat pomocí telefonického nebo emailového kontaktu.

** **

Psí salonek

Provádí úpravu srsti všech plemen i kříženců, nabízí hlídání Vašeho psíka během Vaší krátkodobé i dlouhodobější nepřítomnosti a pomůžu Vám s výchovou Vašeho nového štěňátka.  Prozatím neprovádí úpravu psů na výstavu, pouze na doma nebo na období mezi výstavami.

www.psi-salonek.cz

Služby psího salonku v Hradci Králové

U paní Komínové se bude mít Váš pejsek jako v bavlnce a dostane se mu té nejlepší péče.

Stříhání pejsků v Novém Hradci Králové

Při stříhání je pejsek podroben stříhání srsti podle vašich požadavků. Střih je velmi profesionální. V salónku je možné splnit každé vaše přání, co se vzhledu týče. Pokud však dáváte přednost standardnímu vzhledu plemene, je zde i tato možnost. Pes pak vypadá přirozeněji a v letním období mu není takové horko, jako s dlouhou srstí. Takže stříhání nemusí být pouze pro Vaše uspokojení, ale i pro pohodlí Vašeho miláčka. Dávejte si ovšem pozor na to, abyste si nenechali** pejska ostříhat** v zimním období dohola, protože by měl vážné problémy s teplotou a mohl by nachladnout nebo při nejhorší variantě umrznout.

Trimování pejsků v Novém Hradci Králové

Používá se pro hrubosrstá plemena psů, aby měli větší odolnost vůči okolí. Srst poté vypadá i mnohem lépe co se estetiky týče. Při trimování se za pomocí speciálního nože nebo prstů vytrhává i s kořínky srst, která je už odumřelá a sama nevypadává. Díky tomu se zabrání línání neboli vypadávání srsti. Úprava by měla probíhat minimálně každé dva měsíce už od 6 týdnů narození pejska.

Česání, rozčesávání zplstnatělé srsti psa

Pokud srst psa zplstnatí, potom to je veliký problém, protože ztrácí své ochranné vlastnosti. Odolnost vůči okolí se tím výrazně snižuje. Pes navíc vypadá hůře než s rozčesanou srstí. Rozčesávání možná může být pro pejska bolestivé, ale je to pouze pro jeho dobro. Většina psů je i sama ochotna tuto bolest přetrpět, jen aby se zbavili zplstnatělé srsti. Pes se pak cítí lépe a také lépe vypadá. Už mu navíc nebudou překážet chuchvalce chlupů na jeho srsti a bude se cítit mnohem volnější. Pokud pes nemá zplstnatělou srst, tak ho můžete nechat učesat pouze pro lepší vzhled.

Koupání a fénování pejsků v Novém Hradci Králové

Před valnou většinou úprav se pejsek musí vždy vykoupat, aby nepřekážely nečistoty při práci. Pes se tímto zbaví i lupů, ke kterým může docházet u určitých plemen (například u skotského teriéra). Při koupání je používána vždy kvalitní psí kosmetika. Voda není ani příliš studená, ani příliš teplá. Před koupáním se ještě může, pokud má pes citlivé uši, nasadit do uší vata. Koupel je prováděna velmi profesionálně a rychle. K usušení se používá fén, aby se dosáhlo co největšího vysušení namísto ručníku. Fén je navíc pro psa šetrnější a některým psům se může fén dokonce líbit.

** ** Jak se správně provádí koupel a fénování v psím salónku:

  • Nejprve se pejsek důkladně rozčeše za pomoci kovového hřebenu, který dokonale pročeše srst. Potom se vykartáčuje a to zcela na všech partiích jako je předloktí a podobně. Je to velmi důležité, pro důkladné vykoupání.
  • Následně se nanese kvalitní psí šampón. Po velmi důkladném opláchnutí se srst ošetří psím kondicionérem a opět se srst řádně oplachuje.
  • Po koupání se na pejska pouze přiloží froté osuška, aby se vsákla přebytečná voda. Nikdy se srst netře, aby nedošlo k jejímu poškození, jako je například polámání nebo potrhání srsti. Jeho srst je totiž po koupání velmi křehká.
  • Suší se pouze vlažným nebo teplým vzduchem, srst se natahuje a pročesává.

Stříhání drápků psa v Novém Hradci Králové

Stříhání drápků je nutné pravidelně. Pokud se tak nedělá, potom se do drápků natáhnou cévy, které při stříhání bolí a krvácí. Je důležité, aby se nezasáhlo kostní lůžko. Proto je velmi nutné, aby se neopomněl stříhat palec, který velmi rychle dorůstá. Mělo by se dbát také na to, aby se zastřihával tak zvaný paspárek, který je největší bolestí pro pejsky. Samotné stříhání drápků pejsci nemají rádi, proto je vhodné začít stříhat drápky už od malého štěněte. Pokud jsou drápky špatně ostříhány, může dojít ke krvácení. Tím můžete pejskovi hodně ublížit. Proto je vždy nutné a velmi vhodné toto nechat profesionálům v jakémkoliv psím salónku.

Vyprázdnění análních žlázek v Novém Hradci Králové

Vyprazdňování análních žlázek je nesmírně důležité, aby se předešlo nepříjemným komplikacím. Je mnoho pejsků, u kterých se toto nemusí provádět, ale i většina těch, kteří toto musí podstupovat pravidelně. I přesto, že toto dělá mnoho lidí pejskům sama, je mnohem lepší tuto záležitost přenechat profesionálům. Pokud se totiž tato věc u pejsků opomíná, potom může dojít k zánětům žlázek, tvorbě píštělí, které jsou podobné velmi hnisavým rankám. Jestliže má pejsek tyto problémy, pozná se to takto:

  • při každé větší snaze se olizuje na bolavém místě
  • okusováním zadní části těla
  • při sáňkování psa, které se vyznačuje tak, že se pejsek s nataženýma zadníma nohama tře po zemi
  • při zvýšeném typickém zápachu psa ve stresových situacích

Jestliže uvidíte takovéto chování u svého pejska, je nutné** okamžitě navštívit psí salónek.** Zde Vám poradí, jak pejska ošetřit a zároveň se budou snažit ho těchto problémů zbavit. Aby se ovšem těmto nepříjemně bolestivým problémům předešlo, je vhodná pravidelná návštěva psího salónku.

Psí kosmetika v Psím salónku

Tak jako člověk potřebuje kvalitní kosmetické přípravky, potom i tato zásada platí u pejsků. Pokud na pejska použijete například šampón pro lidi, potom mu zcela jistě pomalu zničíte jeho srst. Psí kosmetika je kvalitní a vyráběna tak, aby pejskům nijak neublížila. Proto, jestliže si nevíte rady s jejím výběrem, je vhodné se poradit v psím salónku. Mnoho z nich tuto kosmetiku prodává od osvědčených dodavatelů. A také různé druhy kosmetiky pro dané plemeno.

Tuto kosmetiku Vám také velmi ráda nabídne Martina Komínová z Nového Hradce Králové. Její salónek se nachází v ulici Na Dřevěnce. Paní Martina Komínová je skvělou profesionálkou a pejsci se v jejím salónku cítí šťastni. Důkazem jsou i velmi spokojení zákazníci. Další nádhernou možností, kterou Vám může paní Martina Komínová nabídnout je prodej psích svetříků. Její vlídné a milé chování nejen k pejskům, ale i k jejich páníčkům, jsou její velikou profesionální vizitkou, což dokáže ocenit každý z nás.

Martina Komínová

Na Dřevěnce 54
Hradec Králové

Tel:604 174 791

**email:kom.martina@gmail.com
**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15788 (rodina-finance.cz#22690)


Přidat komentář