Proměna vizáže a vizážistické služby - Praha 5 a Kolín

Služby vizážisty jsou tu pro všechny, kteří se chtějí změnit. Anebo jen poradit, co dělat, abych to nedělal špatně. Vizáížista je člověk, který vám doporučí vhodné barvy, šaty, šperky i chování.

Vypadat dobře znamená také cítit se dobře. Kdo by taky nechtěl vypadat k světu a tak, aby se za ním na ulici se závistí otáčeli? Člověk je pak více přirozeně sebevědomý, spokojený a tudíž vůbec všeobecně zdravý.

Každý se alespoň snaží vypadat tak, aby se cítil dobře. Někdo má ten dar, že vypadá dobře přirozeně, anebo se umí upravit snadno a rychle do dokonalé krásy.** Kdo si však s všeobecnou vizáží neví rady, anebo se chce jednoduše změnit a chce si nechat poradit, měl by navštívit specialistu – vizážistu**, či vizážistku, jak je komu po chuti.

Profesionální vizážisté nabízí komplexní poradenství vaší vizáže a obvykle i poradenství stylu, oblékání.

Návštěva u vizážisty

Prvé, co váš vizážista udělá je, že vás zařadí do kategorie dle barevné typologie. Podle pleti, vlasů očí či rtů rozdělujeme osoby do čtyř skupin - jarní typ, letní typ, podzimní typ a typ zimní.

A dle typu vám poradí vhodné líčení, volbu šatů, doplňků a také šperků.

Nevíte si rady s pletí, s líčením a nebo jen cítíte, že potřebujete změnu?

Navštivte profesionální studio vizážistky Ivety Dvořákové, která Vám nabízí kosmetické poradenství v oblasti péče o pleť, vizážistiky a také spolupráce.

Navštivte svoji kosmetickou poradkyni a čeká Vás

 • 30-60 minut věnovaných jenom Vám a to bezplatně
 • diagnostika pleti a samozřejmě řešení problémů s pletí
 • sestavení komplexního systému peče o pleť
 • okamžité zjištění účinnosti profesionálních přípravků

Proměna vizáže a vizážistické služby Praha 5 a Kolín - více informací a fotografií proměn naleznete na www.vizazistka-marykay.cz, klikněte ZDE!

VOLEJTE na tel. číslo +420 777 13 15 19

**
**

Ing.Iveta Dvořáková

Adresa: 1) Radlická 298/105, Praha 5

2) Pražská 364, Kolín 2

Email: iveta.dvorak@seznam.cz

Další profesionální služby

 • líčení podle barevné typologie
 • kompletní zajištění svatebního líčení
 • denní a večerní líčení
 • líčení modních přehlídek
 • profesionální líčení společenských událostí
 • komplexní kosmetické poradenství
 • okamžité dodání výrobků
 • výhody stálých zákaznic
 • pravidelné informace o novinkách
 • dárkové balíčky pro vás a vaše přátele

Ukázka prací

Měníme životy žen...

Věříme, že budete s nabídkou i službami maximálně spokojené a budete se rády vracet...

Barevná typologie

Jarní typ

Pleť jarního typu je velice jemná, barvy broskvové, jemně narůžovělé anebo zlatavé. Pihy, pokud jsou, jsou světle, nenápadně zlatavých odstínů. Pokožka se velice dobře opaluje, rychle hnědne, zlátne.

Rty jsou také jemných odstínů, většinou cihlově červených barev.

Barva očí je pronikavě modrá, pomněnková, šedozelená a světle zelená.

Vlasy jarního typu jsou světlé, zlatavé, i hnědých světlých odstínů, mírné narezlé, červených odstínů, oříškových nádechů.

K jarnímu typu se hodí také jemné barvy jako smetanová, růžové až meruňkové odstíny, také hnědé a skvěle vypadá jarní typ v azurových a světle modrých barvách. A vůbec v pastelových odstínech. Skvělé jsou také světle zelené barvy odstínu jablek nebo lípy.

Stejné barvy se používají při líčení - jemné, pastelové barvy a zejména azurové odstíny. Jako doplňky se hodí perlové šperky, akvamaríny, tyrkys a zlato. Méně vhodné je pak bílé zlato a stříbro.

Letní typ

Sem patří ty nejsvětlejší typy, bílé, narůžovělé a olivové odstíny pleti. Vlasy jsou světlé, blonďaté, popelavě až tmavě popelavé. Vždy jakoby s našedlým nádechem. Stejně tak rty - mírně růžové, naoranžovělé s olivovým či opět našedlým odstínem.

Až na velmi světlé typy, tzv. albíny, se letní typ opaluje celkem dobře.

Oči jsou nejčastěji barvy modré, šedé, tmavě modré a tmavě hnědé.

Osoby letního typu by se měli oblékat do červených, staro růžových, tmavě modrých, žlutých a studeně zelených barev. Skvěle letnímu typu také sluší vanilková a fialově až našedlé, nebo úplně šedé odstíny oblečení.

U líčení je tomu zrovna tak. Šedé, fialové stíny, tmavší ale tolik výrazná červená na rty, tlumené růžové tvářenky. Ze šperků jsou to pak rubíny či ametysty a drahé kameny červených a fialových barev, bílé zlato, smetanové nebo našedlé perly.

Podzimní typ

Oči zelené nebo hnědé, výrazné pihy, odstínu od oranžové přes červenou až po hnědou, to je podzimní typ. Vyznačuje se také slonovinovou barvou pokožky, nebo mírně nazlátlou či naoranžovělou. Rty jsou naopak v kontrastu pokožky a jsou výrazné, červené či rudé. Vlasy mají všechny odstíny načervenalých a nazlátlých barev, nechybí ani kaštanová a samozřejmě rezavá.

Podzimní typ se opaluje středně těžce, až těžce.

Při líčení by podzimní typ měl používat veškeré zemité tóny barev, také samozřejmě zlatavé, medové tóny. Skvělá je i meruňková a i tyrkysová.

Oblékat se pak do červených rezavých barev, výborná je i olivově zelená, a další podobné odstíny zelené jako je žlutozelená, hnědozelená apod. Černou by podzimní typ moc používat neměl, z tmavých raději prahnout po čokoládové a tmavě hnědé.

Ze šperků se k podzimnímu typu hodí různé barevné šperky jako drahé kameny a korálky hnědých, zlatých a červených barev. Vhodné jsou jantary. Perfektně se k podzimnímu typu hodí žluté zlato a vůbec jakékoli žluté kovy.

Zimní typ

Typickou představitelkou této skupiny je Sněhurka. Bíla, někdy mírně nafialovělá pleť s olivovým nádechem, tmavě černé, modré nebo šedofialové oči, žádné pihy a výrazné rty. Vlasy jsou také tmavých barev, obvykle tmavě hnědé, nebo černé s modrým či fialovým nádechem. Tento typ se opaluje dobře.

Při líčení by zimní typ měl používat** modré, fialové, šedé či béžové stíny**. Skvěle vypadají také azurově a růžově nalíčené oči. Rty pak zvýraznit tmavě červenou, až narůžověle červenou barvou.

Oblékání je otázkou modrých, fialových, červených, černých a bílých barev. Na zimním typu vypadá skvěle sněhově bílá a pro zvýraznění, či oživení pak právě červená, zmrzlinově růžová a azurová. Vyloučena není ani tmavě zelená a tmavě hnědá.

Ze šperků by pak zimní typ měl sáhnout po smaragdech, rubínech či jim podobných drahých kamenech. Vhodné jsou bílé perly a stříbro či bílé zlato.

Barevnou typologii používá každý vizážista. Je založena na podtrhnutí přirozené krásy a zvýraznění vlastních prvků osobní přitažlivosti.

Tuto teorii sestavila poprvé Američanka C. Jackson.

Práce vizážisty určením barevné typologie však nekončí. Barevná typologie je pouze orientační základ, určení vhodného účesu je také třeba, vytvořit individuálně, na základě osobní schůzky, kde vizážista zhodnotí chyby a následnou vizáž dle tvaru obličeje, výšky či šířky postavy. Doporučí vhodný účes a vzhledem k tomu, že obvykle pracuje v salónu krásy, domluví se společně s kadeřníkem na** přeměně účesu**. Vyjmuta nebude ani kosmetika a líčení. Začíná se komplexní péčí o pleť jako je čistění, udržovaní dokonalé pokožky a odstranění případných vad pleti. Dále líčení, doporučení denního, běžného líčení, stejně tak líčení večerního a slavnostního.

Správný vizážista se vás také zeptá, jakou práci vykonáváte a doporučí vhodné líčení, oděv a dokonce pomůže i s chováním na pracovišti. Člověk sám si to možná neuvědomí, ale občas udělá jisté verbální a hlavně nonverbální chyby, které vnímají právě pouze druzí. Podobně je to u gest a mimiky. Odstranění těchto malých chyb je také zahrnuto do práce vizážisty, i když pouze okrajově.

Vizážista pracuje s počítačem, kde vám názorně ukáže možnost vaší proměny, doporučené barvy oblékaní, líčení, vhodnou volbu doplňků, šperků a obuvi.

Pro koho?

Navštívit a vyzkoušet komplexní služby odborného vizážisty by měli snad všichni lidé. Ne že by vypadali špatně, ale mohou se něčemu novému přiučit.

Nejvíce však tyto služby mohou vyhovět lidem s nízkým sebevědomím, problémem prosadit se mezi jinými a těm, kteří se jednoduše necítí ve svém těle dobře.

Vizážista je tu také pro lidi, kteří mají rádi změny a chtějí vyzkoušet, co ještě dalšího lze se svým vzhledem udělat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15630 (rodina-finance.cz#22185)


Přidat komentář