Profesionální barmanská show a catering

Jestli pořádáte nějakou akci, kde budete své hosty i občerstvovat, tak využijte služeb barmanských a cateringových společností. Ty vám zajistí nejen kvalitní obsluhu, skvělé nápoje, ale i show, při které se vaši hosté nebudou nudit.

Proč si objednat barmanskou show a catering?

Protože v sobě snoubí několik služeb. Nebudete muset mít obsluhu v podobě číšníků a zároveň jiný doprovodný program, jako jsou různá vystoupení kouzelníků, zpěváků anebo jiných. Mnohdy tyto estrády často hosty i znechutí, proto jim dopřejte něco, díky čemuž na váš večírek nebo jinou akci nezapomenou. Lidé se u baru nebudou nudit ve frontě, ale budou pozorovat zručného číšníka, jak si přehazuje jednotlivé láhve a shakery. Pomocí různých doprovodných prvků, jako je ohňová show se navíc ještě více zatraktivní podoba daného výstupu. Výsledný lahodný koktejl, který barman připraví v rychlé době, je pak jen skvělou tečkou za celým výstupem.

Catering je pak zase příhodnou formou, jak zasytit své hosty buď jednoduchými pokrmy, ale i složitějšími jídly, pokud se jedná o honosnější akci. Tudíž můžete mít chlebíčky, ale i vepřovou pečeni a různé speciality dle nabídky agentur.

Nabídka barmanských show

Už jen od slova show je jasné, že se nejedná o klasickou přípravu nápojů. Tu doprovází i zručný um barmanů, kteří vizuelně zabaví vaše hosty. Výhodou této služby je i to, že jestli nemáte doprovodný program, tak exhibice barmanů zabaví vaše hosty a nebudou vám utíkat z party pryč. Tím se tak rozptýlí pozornost a nebudou ve večeru případná hluchá místa, což hosté následně ocení a budou se k vám případně rádi vracet. U** barmanské exhibice** se ani nemusíte bát, že se díky tomu přehazování prodlužuje doba přípravy. Nikoli. Nápoj je stejně rychle, ne-li rychleji připraven a je i výtečný.

Barmanská show

Můžete si objednat klasické barmanské služby, kde se za barem budou hbitě pohybovat barmani. Záleží na vašich požadavcích a kapacitě daného prostoru. Dobře si ale rozmyslete, kolik budete mít hostů, protože jeden barman na 500 lidí asi stačit nebude.

Profesionální barman je schopen precizně, poutavě a chutně připravit vybraný koktejl, který samozřejmě bude atraktivní i po vizuální stránce. Ta je totiž také významná. Jistě nechcete, aby si vaši hosté stěžovali, že mají ulepené ruce od ovoce, ze kterého stéká po sklenici šťáva. Jednotlivé zásadní suroviny pro koktejly, které mají danou recepturu, profesionál samozřejmě dodržuje, ale významný je i poměr jednotlivých složek mezi sebou.

Pak se nacházíme ve sféře, kdy se dostáváme i k větší akci. Tzv. fire show neboli ohňové exhibice. Zde si barman s ohněm hraje jakoby nic. Přírodní živel tak zasahuje více do prostoru a vy i vaši hosté tak můžete pozorovat, jak jednotlivé láhve se ovívají ohněm, jak barman efektně plive tento živel a ona přítomnost tepla jistě také udělá své. Nebojte se ovšem že byste byli v ohrožení života nebo daný prostor. Vše je prováděno za striktních bezpečnostních podmínek.

Cateringové služby

Když už se pije, tak je třeba i něco zakousnout. Co se týká jídla, tak můžete vybírat různé varianty švédských stolů, obložených chlebíčků či jednohubek nebo pečiva, kterými se hosté trochu zasytí. Pokud chcete dát hostům gurmánský zážitek, tak výjimkou nejsou různé pečeně, polévky či jiná jídla většího rozsahu a nechybí zde ani třeba** sushi** nebo jiné podobné speciality. Záleží, jak večírek komponujete. Nutno podotknout, že pokud bude catering honosnější, tak je přeci jenom vhodnější využít více prostoru pro sezení, aby lidé měli kde konzumovat.

Nealkoholické občerstvení

Barmani vám jsou schopni namíchat i nealkoholické nápoje, což se hodí zejména k denním akcím, jako jsou třeba garden party. Nemusíte mít nutně jen alkohol, i osvěžující chuť čerstvého pomerančového, grapefruitového, jablečného, mandarinkového, ananasového či jiného džusu vaše hosty zásobí energií, zatímco alkohol by jim spíše uškodil a zbytečně by je utlumil. Naopak přírodní cukry a glukóza vaše přátele nebo kolegy skvěle osvěží, trochu zasytí a barmani umí namíchat koktejl i z nealko surovin. Výjimkou není ani nealko obdoba třeba nápoje mojito nebo jiných drinků.

Akce na klíč

Nevíte, jak udělat večírek tak, aby byl zábavný, účelový a abyste něco neopomněli? Nechte to na profesionálech, kteří mají zkušenosti. Ti vám poradí, jak si počínat a co se k jednotlivému typu hodí. Vysvětlete profesionálům, jaká je to příležitost, co chcete a vyslechněte si tipy. Firma vám pak samozřejmě poskytne i svůj personál, bar a jiné služby jako je třeba** DJ a hudební doprovod**. Uvidíte, že vám to ušetří čas i peníze.

Profesionalita je základ

Nejen z těchto důvodů si ale zajistěte profesionální barmany. Můžete mít služby na klíč, kdy se vám firma kompletně postará o chod celé akce. Samotní barmani vám také významně mohou pomoci v organizaci. Nebudete se muset starat, jestli je co pít, nebudete mít neprofesionální brigádníky za barem a můžete si být jisti, že barmany vyráběnými nápoji se lidé skutečně osvěží a budou na vaší akci spokojeni. Stejně tak tomu je i u jídla. Chutná strava a příjemná obsluha vede ke spokojenosti hostů. Ostatně, není tajemstvím, že lidé se na různé akce chodí najíst, tak pokud vám na nich záleží, tak je nezklamte. Doprovodná barmanská show už je jen třešinkou na dortu, která dopomůže k pozitivnímu hodnocení vámi pořádané akce.

Až budete pořádat večírek, tak si dobře rozmyslete, jak bude koncipován a koho pozvete. Vymyslete si proto doprovodný program. Někteří lidé třeba spíše více snesou nealkoholické nápoje než klasický alkohol, jiní lidé ocení ještě hudební doprovod v podobě DJ nebo živé kapely. Myslete na to, co chce složení vašich hostů, jestli jsou starší, mladší, manažeři anebo zaměstnanci. Neopomeňte i zmíněnou kapacitu návštěvníků a objednejte nejen příslušný počet barmanů, ale i barů, které se rozprostřou po místě, aby to lidé neměli třeba daleko. Myslete na to, jak jsou koncipovány klasické bary a podle toho se zařiďte. Je to jen jednou z mála cest k úspěšné akci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15798 (rodina-finance.cz#22795)


Přidat komentář