Prodlužování vlasů - výběr metody

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Ne všechny dámy ale byly obdarovány bujnou kšticí. Naštěstí dnes existují metody, kdy si každá (i každý) může dopřát blažený pocit dlouhých a zdravých vlasů. Jak se ale vyznat v nabídce?

Vlasy jsou korunou krásy každé ženy. Díky současnému rychlému životnímu stylu a neustálému stresu se může málokterá žena pochlubit vlastními dlouhými a hustými vlasy, za jejichž krásou se rád otočí každý muž. Naštěstí dnes existují různé metody prodlužování vlasů a krásné vlasy můžete mít téměř „ na počkání“. Jak však správně určit, která z mnoha technik je vhodná pro Vaše vlasy a jak správně poznat profesionála v oblasti prodlužování vlasů?

Uvádíme pár rad a návodů jak rozpoznat kvalitní vlasy a dobrého vlasové stylistu.

  1. vždy trvejte na osobní bezplatné konzultaci – máte možnost poznat osobně stylistu, který Vám prodloužení vlasů aplikuje.
  2. nechejte si ukázat vlasy, se kterými daný stylista pracuje, nebojte se zeptat od jakého dodavatele vlasy nakupuje a jaká záruka na vlasy Vám bude poskytnuta
  3. dalším důležitým faktorem je také výběr a doporučení správné techniky prodloužení.

Všechny techniky prodloužení jsou do jisté míry šetrné k vlasům pokud jsou provedeny odborně a s kvalitními materiály /profi keratin, kvalitní vlasy, které musí korespondovat se strukturou Vašich vlasů.

  1. každý stylista by měl vždy brát ohled na kvalitu a stav Vašich vlasů. Ten, komu záleží na perfektním prodloužení, Vám bude klást hodně otázek, aby zjistil, co od prodloužení očekáváte atd.
  2. Veškeré výše uvedené body jsou jak pro Vás, tak i pro Vašeho stylistu důležité. Prodloužení vlasů Vám musí přinášet radost a nikdo by neměl poznat, že TY DLOUHÉ A KRÁSNÉ VLASY nejsou ve skutečnosti Vaše.

Tento servis a další služby Vám nabízí studio Dokonalé vlasy v Českém Těšíně

Pokud toužíte po krásných dlouhých a hustých vlasech neváhejte a obraťte se na studio dokonalé vlasy proto shlédněte internetové stránky www.studioprodluzovanivlasu.cz nebo klikněte přímo zde.

Nabízí Vám prodloužení a zahuštění vlasů technikou ExtendMagic. Tato technika je v současné době považována ve světě jako jedna z nejšetrnějších. Unikátní složení keratinu umožňuje vytvořit velmi malé spoje, které jsou pružné a netlačí při spánku. Technika je vhodná pro všechny typy vlasů, zejména pro vlasy vyčerpané barvením a vlasy prořídlé. Je doporučována také pro klienty po chemoterii, klienty trpící lupenkou atd. Jako jediní v České Republice mají certifikaci přímo od výrobce nejen na prodlužování touto technikou, ale také jako školící středisko pro kadeřníky, kteří chtějí nabídnou svým zákazníkům dokonalé prodloužení vlasů s ExtendMagic. Studio Dokonalé vlasy prodlužuje také technikami keratin, micro-ring.

K prodloužení používají pravé panenské evropské vlasy nejvyšší kvality. Tyto vlasy se vyznačují svou jemností, pružností a zejména dlouhou trvanlivostí. Vlasy je možné dále barvit a odbarvovat. Běžně mají skladem více jak 30kg krásných lidských vlasů různých délek, odstínů a struktur. Spolu s Vámi vyberou nejlepší vlasy pro Vás, aby prodloužené vlasy splynuly s Vašimi vlasy a výsledek byl dokonalý. Pořádají kurzy prodlužování vlasů na výše uvedené techniky. Kurzy jsou zakončené CERTIFIKÁTEM.

Věřte, že správný výběr vlasů a kvalitně provedené prodloužení Vám přinese radost a zvýší sebevědomí. Všechny chceme být krásné a všechny proto děláme maximum. Modelky na jejich stránkách jsou spokojené klientky, ženy různého věku a různých profesí.

studio Dokonalé vlasy

Jablunkovská 100, Český Těšín

Jana Skarabellová    tel.: 776 654 228

info@dokonalevlasy.cz

 

Vybírejte podle svého původu

Než si vyberete danou metodu, kterou chcete nové vlasy prodloužit, ujasněte si pár kritérií. Firmy nabízejí různou kvalitu vlasů. Chcete-li efektně investovat, vybírejte vlasy, který jsou shodný se strukturou vlasů Vašich. To znamená, že jestli jste Evropanka, požádejte o vlasy evropské. Pozor však na prodejce, kteří pravé evropské vlasy zaměňují za vlasy evropského typu – tyto vlasy jsou původem z Indie a dalších asijských zemí. Jsou v továrnách upravené na evropský typ. Tyto vlasy mají většinou živost cca 3 měsíce. Sice se nemusí nic stát, když se rozhodnete pro indickou či asijskou obměnu (ty jsou u nás rovněž dostupné), ale vystavujete se riziku, že tento druh vlasů bude pro Vaše vlasy příliš těžký a může dojít k poškození vašich vlasových kořínků . Vůbec asijské vlasy jsou těžší, tvrdší a hůře se upravují. Jestliže jste nositelka jemnějších vlasů, mohou tyto vlasy působit nesourodě a na první pohled bude patrné, že se nejedná o vaše vlasy. Takže chcete-li perfektní prodloužení, tak po jiných než evropských vlasech ani nekoukejte. Další levnější variantou než jsou vlasy evropské, jsou vlasy kazašské. Jedná se také o velmi kvalitní vlasy, které jsou však nepatně těžší než vlasy evropské. Jsou vhodné pro tmavovlásky.

Nebojte se více zaplatit

Dalším kritériem je cena. U prodlužování vlasů hovoříme o dobrém investování. Nevyplatí se zakoupit levné materiály a zaplatit lacinou práci. Může se vám stát, že později vám vlasy budou samovolně padat, budou upevněné na tenkém pramínku, takže sklouznou rovněž a navíc seberou i část vašeho vlastního porostu. Máte-li navíc nebarvené přírodní vlasy, tak tím spíše se obraťte na osvědčené profesionály. Vlas nezatížený chemickými přípravky je hladší a po jeho povrchu prameny snadněji kloužou, takže budete potřebovat opravdu kvalitní upevnění. Nezapomínejte, že vlas je přírodní produkt a jeho poškození může být trvalé a nenávratné. Pokud zvolíte kvalitní evropské vlasy, v konečné fázi ušetříte. Takové vlasy Vám při správné péči vydrží až 4 roky. Životnost ostatních vlasů je cca 3 měsíce až 1 rok. Po uplynutí této doby, musíte opět zakoupit vlasy nové.

Rozhlédněte se po salonu

 

Až budete vybírat salon, postupujete jako byste šli do restaurace. Je prostředí čisté? Jací lidé tam obsluhují? V nepořádku a od neupravených zaměstnanců byste si těžko vzali něco k jídlu. Stejně tak vám poslouží i s vlasy. Mějte na paměti, že pokud salon odvede nekvalitní práci, tak ji sice můžete reklamovat, ale zničené vlasy se vám budou regenerovat déle.

Metody prodlužování

 

Technik, jak si prodloužit nebo jen zahustit vlasy, existuje spousta. Zvažte tedy, co přesně potřebujete, jaký účes nejčastěji nosíte a kolik chcete investovat. V následujícím přehledu vám nabízíme nejčastější metody prodlužování vlasů. Jednotlivé salony si totiž samy pojmenovávají metody, a proto se běžně stává, že totožné techniky se v salonech nazývají různě. Zkušený stylista by vám měl nabídnout tu metodu, která je nejvhodnější pro vaše vlasy.

Příčesky jsou stále v kurzu neboli metoda Clip In.

Copy nebo ohony, které si dámy připnuly na vlastní vlasy. První vlaštovka mezi tzv. nastavovanými vlasy. Postupně se přidaly i vlasy, ať už umělé nebo přírodní na jakémsi hřebínku, které nositelka připnula na temeno hlavy. Výsledný efekt sloužil spíše k zahuštění vlasů než k prodloužení. Příčesky ženy používají stále, kvalita produktů se zdokonalila a používají se nejenom syntetická vlákna, ale podobně jako při permanentní metodě upevnění vlasů, si můžete zakoupit i vlasy pravé lidské, většinou indického původu.

Obdobnou, jen dokonalejší, metodu představuje systém Clip In, kdy se jednotlivé silnější prameny připevňují na vlasy okolo celé hlavy asi v úrovni uší. Na celý porost spotřebujete asi osm pramenů. Výhodou této metody je nenáročnost a možnost si vlasy kdykoli sundat. Tu využijí zejména ženy, které potřebují bohatší účes třeba na večer, ale při běžném denním nošení dávají přednost sportovnějšímu střihu.

Keratin je základ

Jedná se o jednu z prvních a u nás asi i nejpoužívanější metodu. Nastavované pramínky jsou zakončeny keratinovým nehtíkem, který se zahřeje speciálními kleštěmi a stylista zapracuje pramen k vašim vlasů. Kleště mají stejnou, někdy i nižší tavnou teplotu, jako vlasové žehličky a není nutné se obávat spálení vlasů. Při aplikaci je pokožka hlavy chráněna speciálním krroužkem u každého spoje tak, aby se kleště nedostaly ke kůži. Čím tenčí prameny se berou, tím je spoj jemnější a tudíž nenápadnější. Při odstraňování se používá několik postupů. Zde záleží na praxi a zručnosti daného stylisty , aby vlasové prameny šetrně odstranil a opětovně navázal. Metoda je vhodná pro téměř všechny druhy vlasů. Nedoporučuje se na velmi řídké vlasy.

Micro-ring neboli flash point

Tato metoda se provádí tzv. zastudena pomocí kovových kroužků v požadované barvě o maximální velikost cca 5 milimetrů, které se navléknou na váš pramínek a stlačí se speciálními kleštičkami. Výhodou je, že metoda je rychlá. Metoda není vhodná pro jemné a řídké vlasy.

ExtendMagic

Tato metoda je vhodná pro všechny typy, zejména pro namáhané, řídké a jemné vlasy.Je vhodná pro lidi po chemoterapiích, s léčbou lupenky atd.Touto metodou lze zahustit veškeré partie hlavy a je tudíž vyhledávaná nejen mezi ženami,ale také i mezi muži. Díky unikátnímu přístroji je možné zahušťovat a prodlužovat vlasy s téměř neviditelnými spoji. S ExtendMagic je možné prodloužit jediný vlas na jediný vlas. Tato metoda je časově náročná, výsledek však stojí za tento čas. Dodatečné testy prokázaly, že prodloužení pomocí ExtendMagic jsou spoje pevnější a odolnější než u běžných prodloužení. Obnova spojů je cca za 3 až 5 měsíců, dle rychlosti růstu Vašich vlasů. Vlasy je možno barvit a odbarvovat. Vlasy navázané touto technikou se mohou trvalit – doporučujeme navštívit za tímto účelem odborníka.

Cena vlasů a pár tipů

Cena za prodloužení vlasů se pohybuje cca od 2 000 – 30 000 Kč. Zde hraje velkou roli délka navázaných vlasů, počet pramenů a v první řadě kvalita prodlužovaných vlasů. Ceny jsou uváděny za 1 pramen. Ujistěte se, co vše je v ceně uvedeno. Některé salony záměrně uvádějí nízkou cenu za prodloužení a pak vám doúčtují přípravu pramenů /barvení atd./. Mnohdy jsou doplatky ve stovkách korun. Salony požadují dopředu zálohu, což je pochopitelné. Ne však všechny salony Vám při konzultaci ukáží vlasy, které vám budou aplikovat. Tudíž platíte zálohu za něco, co nevidíte a nevíte, zda bude odpovídat vašim představám. Trvejte, aby na účtence byla uvedena možnost vrácení peněz v případě, že vlasy nebudou odpovídat vámi dohodnuté kvalitě, počtu a délce vlasů. Kadeřník má možnost u dodavatele vlasy vyměnit nebo vrátit. Další možností je, že si vlasy zakoupíte sama a stylista vám vlasy prodlouží. I v tomto případě nepodceňujte kvalitu vlasů a nakupujte u ověřených obchodníků. Nebojte se obchodníkům zavolat a poradit se, které vlasy je vhodné zakoupit a kolik vlasových pramenů potřebujete /pokud Vám tuto informaci nesdělí stylista při konzultaci/.

Odkazujeme na zákazníky ověřený a doporučovaný e-shop s pravými středoevropskými vlasy a vlasovým příslušenstvím - www.dokonalevlasy.cz

Péče o prodloužené vlasy

Vlasy pravidelně pročesávejte pomocí speciálního kartáče na prodloužené vlasy, od konečků ke kořínkům. Spoje vždy přidržujte rukou, aby nedošlo k vytržení pramenů a poškození spojů. Vlasy rozčesáváme tak, že je pevně držíme v oblasti spojů a rozčešeme nejdříve konce, pak střední část a nakonec vlasy u kořínků. Nepoužívejte nikdy klasické pevné kartáče a hřebeny,které se ve spojích mohou „zaseknout“ a vytrhnout prameny i s Vašimi vlasy. Vlasy rozčesáváme vždy jen v záklonu a suché. Nikdy nerozčesávejte mokré vlasy!

Vyplatí se používat měkký a široký kartáč se štětinami určený přímo na prodloužené vlasy, stejně tak šampóny, kondicionéry a zejména masky – prodloužený vlas nemá vnitřní výživu, proto musíme veškerou vlhkost a vitamíny dodávat zvenčí. Hlavně kosmetika určená na prodloužené vlasy zajistí pevnost a trvanlivost spojů. Pokud se rozhodnete používat běžnou vlasovou kosmetiku, čtěte pozorně složení šamponu a ostatních přípravků – na spoje se nesmí používat šampony s ovocnými složkami, se silikonem, se zvýšeným obsahem alkoholu či oleje.

Podrobnější popis jak správně pečovat o prodloužené vlasy najdete zde: http://www.studioprodluzovanivlasu.cz/pece-o-vlasy

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15609 (rodina-finance.cz#22038)


Přidat komentář