Prodlužování vlasů i řas - Varnsdorf u Děčína

Prodlužování vlasů se stává poslední dobou čím dál víc populárnější a získává si oblibu jak u filmových hvězd, tak i u obyčejných lidí. Díky této technice nemusíte čekat, než vám vlasy dorostou. Prodlužované vlasy jsou zcela přirozené.

Prodloužení vlasů a řas v salonech

Nemusí se však jednat pouze o** prodlužování vlasů**. Salóny nabízí prodlužování jak vlasů, tak vašich řas. Tyto metody dodávají ženám sebevědomí i krásu na první pohled. Prodlužování vlasů je velmi oblíbenou metodou po celém světě. Je to metoda, která nepoškozuje Vaše vlasové kořínky a mohou ji podstoupit i ženy, které mají velmi řídké vlasy.

Prodloužení vlasů metodou Micro rings

Tato metoda je velmi oblíbená. Jedná se o prodlužování vlasů pomocí malých kroužků. Ty se ve vlasech uzavírají pomocí speciálních kleštiček. Díky této metodě jsou kroužky neviditelné a na omak velmi nepatrné. Máte také možnost vybrat si kudrnaté nebo rovné typy vlasů. Micro Rings metoda je velmi šetrná na Vaše původní vlasy a dělá se za studena bez jakýchkoliv chemických přípravků. Při této metodě si můžete nechat pramínky vlasů odepínat. Oblíbenost této metody je stavěna na samotném snadném a velmi častém sundávání.

Péče o prodloužené vlasy

Česání - Pokud si tuto metodu necháte provést je nutné si cca po 2 měsících vlasové pramínky posunout. Česat je můžete pouze speciálním kartáčem určený na prodlužování vlasů, abyste nepoškodili jejich spoje. Při česání musíte vlasy přidržovat a česat je po pramíncích. Je velmi vhodné pročesávat vlasy 3 krát denně. Vlasy na noc rozčesejte a dejte je do culíku. Máte tak jistotu, že se nezacuchají.

Vlasová kosmetika – je velmi důležitou součástí. Veškerou kosmetiku na prodloužené vlasy, je nutné kupovat u svého kadeřníka, který Vám doporučí pouze kvalitní kosmetické přípravky k tomu určené.

Mytí vlasů – prodloužené vlasy potřebují dokonalou péči, co se mytí týče. Mýt nebo fénovat je možné pouze v záklonu, aby se například kondicionér nedostal do spojů vlasových pramínků. Tyto vlasy se musí umývat pouze 2 krát týdně. Nikdy nenechávejte mokré vlasy přes celou noc.

Fénování – zde buďte vždy opatrné. Nejlepší intenzita vzduchu fénu by měla být střední. Volné schnutí je mnohem lepší, ovšem nesmíte je vlhké stahovat.

Žehlení – pokud jste příznivkyní rovných vlasů, potom použijete přípravek proti spálení. Nikdy nežehlete vlasy více jak 2 krát do týdne.

Sluníčko - jestliže nechcete, aby Vám vlasy vybledly, nevystavujte je zbytečně sluníčku.

Kdy není vhodné podstupovat prodlužování vlasů

Každá metoda má své pro a proti. Proto ani tato metoda není výjimkou. Nepodstupujte prodlužování vlasů když:

 • Pokud jste nemocné, nebo používáte například antibiotika. Dále při různém onemocnění kůže ve vlasech, nebo pokud máte citlivou pokožku. Zbytečně tak zatěžujete vlasové kořínky a je možnost vypadávání vlasů.
 • Pokud je Vám méně jak 17 let a to z toho důvodu, že Vaše vlasy jsou příliš slabé na takovou zátěž. Proto je vždy doporučeno, aby se používalo prodlužování vlasů pouze u zdravých vlasů.

Prodlužování vlasů keratinem

Tyto vlasy mají podobné složení jako přírodní vlasy. I když tato metoda není nijak zvlášť cenově nízká, je šetrná k Vašim vlasovým kořínkům. Ovšem pouze tehdy, pokud využijete metodu prodlužování vlasů keratinem za studena. Při jiných druzích této metody keratinem své vlasy zatěžujete a to vzhledem k zahřívání, jehož teplota musí být 150 stupňů.

Prodlužování řas

Jestliže toužíte po dokonalém zvýraznění Vašich očí a jejich barvy, potom je prodlužování velmi vhodné řešení. Dají se kombinovat různé délky a hustoty řas. Tato metoda je velmi oblíbená, protože nejen že řasy dokonale podtrhují oční linii a barvu, ale nemusíte si již tyto řasy nijak výrazněji líčit. Pokud je aplikace správně provedena, potom Vám nebude vadit sprchování, ani žádný sport.

Co byste chtěli vědět o prodlužování řas?

 • Tyto řasy vypadají neuvěřitelně svůdně a neodolatelně.
 • Musí se obnovovat vždy za tři měsíce.
 • Vaše řasy nejsou poškozeny, ani nijak zatěžovány. Pro dokonalý stálý vzhled je nutné co 2 až 3 týdny tyto řasy doplňovat.
 • Šetří Vám čas s úpravou.
 • Tato metoda je zcela bezbolestná, je voděodolná a přirozená.
 • Můžete si vybrat mezi různými délkami.
 • Je to jedna z nejoblíbenějších technik.
 • Používá se vždy speciální lepidlo, které nezatěžuje řasy.
 • Dokonale kopírují přírodní řasy, proto jsou velmi elegantní a svůdné.
 • Na jedno oko je potřebné 50 až 80 řas, proto samotná procedura trvá přibližně 2,5 hodiny.

Co je nutné vědět před prodloužením řas?

 • samotnou aplikací se řádně odličte a v den aplikace se neličte, nepoužívejte žádné krémy a jiné kosmetické přípravky.
 • Jestliže nosíte kontaktní čočky, potom je nepoužívejte.
 • Po aplikaci řasy nenamáčejte alespoň jeden den a nesmíte si mnout oči.
 • Pořiďte si kosmetický kartáček na jejich pročesávání.
 • Nepoužívejte kleštičky.
 • Nesmí se používat voděodolné řasenky a přípravky na odličování s příměsí oleje. Proto buďte vždy při odličování opatrná.
 • Není vhodné chodit do sauny.
 • Je vhodné za 2 až 3 týdny řasy postupně doplňovat.
 • Řasy nenatáčejte.

Efektivní a moderní ozdoby na řasy

Velmi elegantním a rozjasněným pohledem, je možnost využití nalepení nádherných kamínků od firmy SWAROVSKI na tyto řasy. Ty vypadají velmi efektivně a zajisté okouzlí každého ve Vaší blízkosti. Pomocí těchto kamínků můžete také dokonale podtrhnout krásu Vašich očí. Na tyto kamínky se používá speciální lepidlo, které nebude dráždit Vaše oči. Pokud jste ovšem na lepidla alergické, není vhodné nalepení ozdobných kamínků podstupovat.

Nehty a jejich modeláž

Pokud se Vám nelíbí Váš vzhled přirozených nehtů, je vhodné využít modeláže nehtů. Vaše ruce potom budou vypadat velmi elegantně a nehty zcela přirozené. Gel, který je nanášen nepoškozuje Vaše nehtové lůžko. Můžete si vybírat mezi různými druhy a barevností. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, zajisté si nechte poradit od paní Weberové, která je skvělou profesionálkou v tomto oboru.** Krásně upravené nehty** jsou vizitkou každé ženy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15787 (rodina-finance.cz#22688)


Přidat komentář