Prodlužování řas - možnosti, druhy, výběr - Brno a okolí

Jeden Váš pohled způsobí, že se od Vás nebudou moci odtrhnout oči kolemjdoucích. Budou přemýšlet, co je na Vás tak podmanivé a uhrančivé. Řasy, dlouhé, husté, jaké jste si vždy přála – stačí jedna návštěva kosmetického salónu.

Počátek prodlužování řas

Prodlužování řas má svůj počátek v devadesátých letech, a to na dálném Východu.

Vliv prodloužených řas na přírodní řasy

Prodloužení se lepí na část přírodní řasy a je velmi lehké, z toho důvodu nemůže způsobit žádné poškození.

Jakého vzhledu můžete docílit prodloužením řas

 • Přirozený vzhled
 • Flirtovací vzhled
 • Mandlový tvar očí
 • Přitažlivý sexy pohled očí
 • Vzhled zvětšující oči

Pro jaké příležitosti si nechat prodloužit řasy

 • Svatba
 • Promoce
 • Ples
 • Jen tak, pro zvýšení sebevědomí

Komu se nedoporučuje prodloužení řas

V případě, že máte oční zákal, sužuje Vás nadměrné slzení, máte suchý slzný kanálek, zánět spojivek, či jinou oční chorobu, není pro Vás vhodné si nechat řasy prodloužit.

Způsoby prodlužování řas

Luxus Lashes

Díky této metodě prodloužení Vám řasy vydrží až dva měsíce a s průběžným doplňováním mnohem déle. Řasy Luxus Lashes zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, a navíc oproti jiným metodám také v sauně nebo extrémních podmínkách. Prodloužené řasy jsou  velmi lehké, přirozené, perfektně drží. Můžete si vybrat přesně takovou tloušťku, zakroucení, délku, barvu, která přesně podtrhne Váš image. Aplikované řasy nemusí být jen syntetické, ale i hedvábné a norkové. Patentované lepidlo Luxus Lashes s obsahem silikonu a dalších látek zůstává i po zaschnutí velmi elastické a kopíruje tak perfektně za každých podmínek tvar Vaší řasy, nedochází k odlamování řas při náhodném ohnutí řasy či promnutí očí. Řasy se aplikují 1 mm od očního víčka.

B-lashes

Metoda spočívá v prodlužování a zhušťování řas. Technika Vám propůjčí dlouhé, husté a natočené řasy, které působí zcela přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují žádnou speciální a náročnou údržbu. Technika je metodou řasa na řasu. Na Vaše vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu speciálním medikálním adhezivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je neviditelné, přirozené a zároveň pevné. Aplikace prodloužení metodou B-lashes trvá kolem dvou až třech hodin. Doba závisí na počtu aplikovaných řas.

Permanentní prodloužení řas

Jedná se o metodu, jenž umožní prodloužit řasy jakékoli délky i hustoty. Systém metody spočívá v tom, že jednotlivý pramínek syntetické řasy kopíruje tvar Vaši přírodní řasy a pevným spojením ji zesiluje a prodlužuje. Vaše řasy budou tmavší, delší, elegantní, voděodolné, s hedvábným vzhledem. Tzv. přirozený obnovovací cyklus řas, jenž je ovlivňován Vaším životním stylem, způsobem péče o řasy, trvá zhruba devadesát dnů. Každé dva až čtyři týdny se řasy doplňují, čímž je zaručen jejich stálý i bohatý vzhled. Jsou-li řasy správně aplikovány, nemají běžné aktivity, jako je sprchování, plavání, sport, žádný vliv na jejich pevnost a vzhled.

Potřebný počet řas k prodloužení

Nelze jednoznačně určit, kolik budete potřebovat řas k prodloužení, záleží totiž na kvalitě přírodních řas, dále jejich počtu. V případě, že máte dostatek vlastních zdravých řas, je vhodné aplikovat co nejvíce řas, a to až 80 řas.

Doplňování odrostlých řas

Doplňování odrostlých řas se provádí zhruba za tři až čtyři týdny. Lidské řasy se obnovují v cca 90 denním cyklu a postupně vypadávají a jsou nahrazovány novými.

Cena za prodlužování řas

Dle množství použitých řas, barvy, použití Swarowski křišťálu, počítejte s částkou od cca 3 000 Kč do cca 5 000 Kč.

Cena za doplnění prodloužených řas

I při doplňování řas se cena odvíjí od počtu aplikovaných řas. Přibližně se jedná o částku cca 500 Kč do 13 řas na jedno oko.

Potřebný čas pro prodloužení řas

Povětšinou počítejte s časem do cca dvou hodin.

Pro jak dlouhé řasy se rozhodnout

Nejkratší délka vlastních řas je u vnitřního a vnějšího koutku očí. Nejdelší délka vlastních řas je uprostřed. Přírodní řasy musí tvořit nejméně jednu třetinu délky prodloužení, pro které se rozhodnete. Delší prodloužení by přírodní řasa neunesla, což může vést následně k jejímu uvolnění z folikulu a posléze až vypadnutí.

Pamatujte si, že čím delší řasy a větší množství, tím větší zátěž pro Vaše vlastní řasy.

Výhody permanentních řas

 • můžete je nosit každý den, a to bez nutnosti odstranění

 • neaplikují se vcelku, oproti umělým řasám, ale řasa po řase

 • jsou k nerozeznání od vlastních řas

 • aplikují se antialergenním lepidlem

 • nezatěžují Vaše přírodní řasy

+ vyrábějí se v délkách od 7 do 17 mm, a to v mnoha barvách a v několika tvarech a tloušťkách. Díky tomu můžete vhodným výběrem aplikovaných řas korigovat tvar oka i přizpůsobit vzhled, a to od naprosto přirozeného po vysoce extravagantní.

Nevýhody umělých řas

 • jedná se o jednorázovou záležitost, jednodení

 • musí se odstranit po jednom dni

 • na první pohled je vidět, že se nejedná o Vaše přírodní řasy

 • lepí se vcelku

Možnost použití řasenky na prodloužené řasy

Na prodloužené řasy můžete použít řasenku. Nikdy však nepoužívejte řasenku na bázi oleje, nebo voděodolné řasenky, kdy při jejím odličování by mohlo dojít k odstranění lepidla z prodloužených řas, což by následně vedlo až k odpadnutí řas. Řasenku stačí nanést jen na konečky řas. Nezapomínejte na každodenní odličování řas, jinak by se Vám postupně vytvářela čím dál silnější vrstva, jenž se poté obtížně smývá.

Pamatujte si ,že řasy na které se používá řasenka mají daleko kratší odolnost než řasy bez použití řasenky.

Jak se připravit na prodloužení řas

 • Den před samotným prodloužením řas se neličte.
 • Na prodloužení řas přijďte nenalíčená.
 • Není vhodné předchozí trvalé barvení a trvalá řas.
 • V případě, že nosíte kontaktní čočky, vyjměte si je před prodloužením řas

Tipy, jak pečovat o prodloužené řasy

 • První den po prodloužení se snažte vyhnout jakémukoli kontaktu očí s vodou. Do druhého dne po prodloužení se snažte vyhnout kontaktu s párou, v sauně. Do druhého dne nepoužívejte odličovací přípravky. Pokud si musíte odlíčit oční partie, nepoužívejte mastné odličovače.
 • Snažte si také řasy zbytečně nemnout, netřít, také za ně netahejte řasy, neotírejte je drsně ručníkem, jen jemně oťukejte.
 • Nikdy ničím nepřikrývejte řasy, protože by se tím mohly případně zakroutit, zlomit či překřížit. Pro delší odolnost řas je vhodné nepoužívat řasenku a nechat si před samotnou aplikací řas vaše vlastní řasy nechat nabarvit.
 • Na oční okolí používejte výhradně bezolejová odličovadla, a to na bázi vody. Snažte se vyhýbat kosmetickým a hygienickým pomůckám z vaty, jako jsou odličovací tampony. Pro Vás jsou nyní vhodnější například papírové kapesníčky.
 • Řasy si češte hřebínkem s kartáčkem. Nepoužívejte však na řasy kosmetické kleště.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15607 (rodina-finance.cz#22023)


Přidat komentář