Prodlužování řas - Chomutov a okolí

Čím mohou ženy naprosto odzbrojit muže? Podmanivým pohledem a krásou očí. Že Vám příroda nenadělila dlouhé, husté řasy? To není vůbec žádný problém. Řasy si můžete nechat prodloužit a uvidíte ten rozdíl. Zvýší se Vám sebevědomí a muži na Vás oči nechají.

Doba pokročila i v kosmetickém průmyslu. Nejenže si můžete nechat prodloužit nehty na rukou a nohou, nyní přišly na řadu Vaše řasy, které Vás tak zdobí. Můžete se tedy přestat trápit a Vaše řasy nechat prodloužit a zhustit, a to v podstatě hned. Nejmodernější prodloužení řas je nyní na té nejvyšší úrovni.

Prodlužování řas- pro koho jsou prodloužené řasy vhodné

Řasy si mohou nechat prodloužit v podstatě všichni. Prodloužené řasy mohou prakticky zdobit ženu každého věku. Prodloužení řas je také vhodné i pro zvláštní, speciální příležitosti, jako jsou svatba, promoce, ples, fotografování aj.

Pro koho se prodloužení řas nehodí

Prodloužení řas není vhodné, pokud máte oční zákal, suchý slzný kanálek, trápí Vás nadměrné slzení, máte zánět spojivek či jinou oční chorobu.

Péče o prodloužené řasy

 • Vyšla jste z kosmetického salonu s prodlouženými řasami a cítíte se trochu nejistě, a to hlavně z toho důvodu, že se bojíte, aby Vám držely, abyste si je při večerním odličování neodstranila, abyste si Vaše řasy díky prodlužování nezničila. Vaše obavy jsou zbytečné. Chce to jen trošku cviku a uvidíte, že již druhý, třetí den se budete cítit, jako by prodloužené řasy, byly Vaše vlastní.
 • První den po prodloužení se snažte vyhnout kontaktu s vodou. Do druhého dne po prodloužení se snažte vyhnout kontaktu s párou, v sauně. Do druhého dne nepoužívejte odličovací přípravky. Pokud si musíte odlíčit oční partie, nepoužívejte mastné odličovače.
 • Na samotné oční okolí používejte výhradně bezolejová odličovadla, a to na bázi vody. Snažte se vyhýbat kosmetickým a hygienickým pomůckám z vaty, jako jsou odličovací tampony. Pro Vás jsou nyní vhodnější například papírové kapesníčky.
 • Snažte si řasy nemnout, netřít, netahejte za řasy, neotírejte je drsně ručníkem, jen jemně oťukejte.
 • Nedoporučujeme používat kosmetické kleště na řasy.
 • Pečlivě si češte řasy hřebínkem s kartáčkem.

Řasenka není nutná po prodloužení řas

Po prodloužení řas Vám odpadá každodenní nanášení řasenky. Vaše oči jsou totiž stále zvýrazněné. Neobejdete-li se však bez řasenky, nebo máte pocit, že řasenka dodá Vašemu pohledu ještě větší šmrnc, nepoužívejte voděodolnou řasenku, protože ta se hůře odličuje a řasenku naneste jen na konečky řas. Pokud se tedy rozhodnete používat řasenku na prodloužené řasy, rozhodně řasy odličujte každý den, jinak by se Vám postupně vytvářela čím dál silnější vrstva, která se pak jen těžko smývá.

Prodlužování řas - efekty prodloužených řas

Když se řekne prodloužení řas, nejedná se jen o jeden výsledný efekt. Můžete si zvolit hned z několika, a to podle toho, jak chcete, aby Váš pohled vypadal a působil na Vás i okolí. Můžete tedy vybírat z: přirozeného vzhledu, flirtovacího pohledu (řasy se aplikují zhruba od 1/3 oka), mandlového tvaru (tzv. kočičí oči), přitažlivého sexy pohledu (větší počet barevných nebo dlouhých řas), vzhled zvětšující oči (pohled se opticky zvětší, oko se zakulatí). ** **

Cena za prodloužení řas

Cena za prodloužení řas se odvíjí podle počtu aplikovaných řas a efektu řas. Počítejte s cenou okolo 3 000 Kč, kdy na jedno oko přijde za tuto cenu zhruba 50 kusů řas.

Cena z doplnění řas

Cena se opět odvíjí od počtu aplikovaných řas. Počítejte s částkou zhruba 500 Kč do 13 řas na oko.

Rady, než půjdete na domluvený termín k prodloužení řas

 • 24 hodin před prodloužení řas se neličte.
 • Přijďte nenalíčená.
 • Pokud nosíte kontaktní čočky, vyndejte si je.
 • Nedoporučuje se předchozí trvalé barvení a trvalá řas.

Metody prodlužování řas

 • Technika B-lashes

Tato metoda spočívá v prodlužování a zhušťování řas. Technika je metodou řasa na řasu. Technika Vám propůjčí dlouhé, husté a natočené řasy, které působí zcela přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují žádnou speciální a náročnou údržbu.

Postup prodlužování řas - na Vaše vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu speciálním medikálním adhezivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je neviditelné, přirozené a zároveň pevné.

Permanentní řasy - vyrábějí se v délkách od 7 do 17 mm, a to v mnoha barvách a v několika tvarech a tloušťkách. Díky tomu lze vhodným výběrem aplikovaných řas korigovat tvar oka i přizpůsobit vzhled dle přání zákaznice. Od naprosto přirozeného po vysoce extravagantní.

Potřebná doba pro prodloužení - aplikace prodloužení metodou B-lashes trvá kolem dvou až třech hodin. Doba závisí na počtu aplikovaných řas.

Doplňování odrostlých řas - nejen nehty, vlasy, chloupky nám rostou, i řasy. Doplňování odrostlých řas se provádí zhruba za tři až čtyři týdny. Lidské řasy se obnovují v cca 90 denním cyklu a postupně vypadávají a jsou nahrazovány novými.

Vlastní řasy ve spojitosti s permanentními řasami - prodloužené řasy můžete nosit stále. Vaše vlastní řasy nikterak nezatěžují. ** **

Technika Diamond Lashes

Jde v podstatě o shodnou techniku, jako je předchozí. Diamond Lashes znamená „dlouhé řasy". **
**

Technika Luxus Lashes**

**

Tato technika Vám slibuje, že řasy vydrží až dva měsíce a s průběžným doplňováním mnohem déle. Řasy Luxus Lashes zcela bezpečné ve sprše, při cvičení i spaní, ale navíc oproti jiným metodám také v sauně či extrémních podmínkách. Řasy jsou lehké, přirozené, perfektně drží. Můžete si vybrat přesně takovou tloušťku, zakroucení, délku, barvu, která přesně podtrhne Váš image. Aplikované řasy nemusí být jen syntetické, ale i hedvábné a norkové. Řasy se aplikují 1 mm od očního víčka. Patentované lepidlo Luxus Lashes s obsahem silikonu a dalších látek zůstává i po zaschnutí velmi elastické a kopíruje tak perfektně za každých podmínek tvar Vaší řasy, nedochází k odlamování řas při náhodném ohnutí řasy či promnutí očí.

Rozdíl mezi umělými a permanentními řasami

Pokud se rozhodujete, zda si necháte prodloužit řasy, nebo si pořídíte umělé řasy: aplikace umělých řas je v podstatě záležitostí jednorázovou, jednodenní, kdežto aplikace permanentních řas, může být aplikací v podstatě trvalou, kdy se postupně doplňují nové řasy.

 • Umělé řasy se lepí vcelku, na horní víčko a musí se odstranit po jednom dni. Na první pohled je vidět, že se nejedná o Vaše vlastní řasy. Používají se v podstatě jen na jednorázové příležitosti: ples, svatba aj.
 • Permanentní řasy můžete nosit každý den, bez nutnosti odstranění. Neaplikují se vcelku, jako umělé řasy, ale řasa po řase. Nejsou rozeznatelné od vlastních řas. Aplikují se antialergenním lepidlem. Žádným způsobem nezatěžují Vaše vlastní řasy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15502 (rodina-finance.cz#20636)


Přidat komentář