Prodlužování a zhušťování vlasů v Ostravě

Máte jemné vlasy, které vám nedorostou dál než po ramena? Nebo jen nechcete čekat, než vám naroste hříva, kterou jste shodili kvůli letnímu krátkému účesu. Objednejte se do salonu, kde vám vlasy prodlouží nebo zahustí.

Prodlužování a zhušťování vlasů v Ostravě - Kadeřnictví TESI.Cz

Pokud máte zájem o prodloužení či zhuštění vlasů v Ostravě, doporučujeme Vám navštívit kadeřnictví TESI na ulici Tržní 2936/5 v Ostravě - Vítkovicích a nebo se rovnou můžete** objednat na telefonním čísle +420 775 622 931**

Studio TESI Vám nabízí  služby profesionálního kadeřnictví (pánské, dámské i dětské), dále pak prodlužování a zahušťování vlasů metodou Keratin U a Micro Rings. Nově pořádáme** kurzy prodlužování vlasů** výše zmíněnými metodami.

Více informací se dozvíte na www.kadernictvi-tesi.cz. V případě jakýchkoliv dotazů volejte prosím na tel. číslo +420 775 622 931.** a nebo nahlédněte přímo na jejich internetové stránky zde, kde se o prodlužování a zhušťování vlasů v Ostravě dozvíte více.**

**Kurzy prodlužování vlasů v Ostravě na tel. +420 755 622 931
**

  • teorie o vlasech, rozvržení vlasových partií,
  • aplikace pramínků pro danou metodu,
  • příprava pramínků,
  • péče o prodloužené vlasy

  • absolventi kurzu obdrží certifikát

Jsme rádi, že klientům po celé Ostravě můžeme vyhovět, aby na prodlužování a zhušťování vlasů kontaktovali právě studio TESI.

Příprava před prodloužením vlasů

Předně se seznamte s metodami, které existují. S těmi vám níže pomůžeme. Vyberte si tu, která si myslíte, že vám bude nejvíce vyhovovat. Poté se samozřejmě poraďte v daném salonu, kde své představy dotáhnete do konce. Přijdete už ale připraveni (nejen ženy, ale i muži si nechávají nastavovat vlasový porost) a budete se moci ptát na to, co si budete přát a tím tak navedete i kadeřnici.

Správný výběr typu vlasů pro prodlužování

Prvním pravidlem, jak si pořídit kštici, která bude vypadat jako vaše, je výběr vlasů podle etnického základu. Protože se nacházíme ve středoevropských šířkách, tak logicky nejdražší jsou právě vlasy evropské. Proto některé ženy z důvodu šetřivosti sahají po levnější variantě asijské či indické. V konečném efektu je pak ale většinou poznat, že vlasy nejsou původně své nositelky. Jsou tvrdší, rovnější, lesklejší. Mějte na paměti, že vlasy by se spolu měly „skamarádit" a nyní si představte, že se mezi sebou splétají silnější a jemnější vlasy. Nejde to dohromady. Když vezmeme ještě v úvahu, že se některé blondýnky snaží asijské vlasy nabarvit na světlou barvu, čímž dosáhnou červených tónů, tak se jedná o zbytečně vyhozené peníze. Rovněž se jako Evropanka (nebo Evropan), byť s vlnitými vlasy, neohlížejte po afrických vlasech. Jejich vlnitost a struktura jsou jiné a nesednou ani když máte trvalou. O africké obměně uvažujete spíše, pokud jste alespoň mulat či mulatka. Vše ale záleží na vlasech, pravidlo podle etnického základu nelze zevšeobecnit. V salonu mají bohaté zkušenosti, a tak vám nejlépe doladí účes.

Metody prodlužování vlasů

Existuje jich hned několik. Každá má svá pro a proti. Nejde o to, že některé jsou lepší a některé horší. Záleží, co se k vám nejvíce hodí a co vám bude vyhovovat. Rozmyslete si, kolik chcete investovat. Pokud vám kadeřnice řekne, že potřebujete 100 pramenů, nesmlouvejte na 80. Vlasy si prodlužujete, abyste vypadali přirozeně a ne aby bylo vidět, že máte za každou cenu umělé vlasy. Existuje mnoho pojmenování metod, ale většinou se více názvů řadí k jedné proceduře. S nimi vás proto seznámíme.

Clip In aneb dokonalý příčesek

Možná, že si říkáte, že přeci když existuje pevné a dlouhodobé naplétání vlasů, tak příčesky jsou netřeba. Někdy ale dotyční nositelé chtějí jen delší účes na večer, zatímco přes den preferují sportovnější sestřih. Proto se poptejte po příčesku Clip In. Ty jsou totiž vyráběny i z přírodních vlasů, takže nikdo nepozná, že máte nastavené vlasy. Ty si můžete kdykoli připnout a sundat.

Praotec prodlužování vlasů – keratin

První metoda, pomocí níž se připevňovaly vlasy, byla založena na principu keratinových spojů. Tato procedura se hojně využívá dodnes a je více a více zdokonalována. Proto si můžete dopřát co nejjemnější keratin, který není cítit nebo průhledný, který není vidět. Proces nastavení probíhá tak, že na konci každého umělého pramenu je keratinová hmota. Ta se zahřeje pomocí speciálních kleští, čímž se připojí k vašim vlasům. Pokožka hlavy je při tom oddělena izolačním materiálem, tak se nemusíte bát, že budete popáleni. Rovněž se nebojte, že se vám spálí vlasy. Je pravda, že teplo zde trochu působí, ale hřívu vám neseškvaří. Kleště se dotýkají keratinu a samotné zafixování na přírodní vlas dělá kadeřnice mnutím svými prsty. Zajímá vás, jak se zbavíte takto zafixovaných pramenů?

Metody jsou tři. Při té první, která je asi nejvhodnější, je opětovné rozehřátí keratinu, kdy se vlas znovu posune k hlavě a vlasy jsou znovunapletené. Druhá možnost je rozpuštění keratinu pomocí přípravku na lihobenzinové bázi. Zde ale vyvstává riziko, že nebude odstraněno vše. A třetí způsob je rozdrcení keratinu mechanickou silou. Je to sice nejrychlejší cesta, ale k vlasům není příliš šetrná.

Prodlužovací metoda kroužkováním

Existují metody, kdy na koncích pramenů existují speciální kroužky z různých materiálů, díky kterým se nové vlasy připevňují k vašim. Jedním z materiálů je kov. Zde se nic nezahřívá, kroužky se napevno secvaknou a drží nastavené vlasy. Tím, že nedochází k tepelné úpravě, tak se z tohoto hlediska jedná o šetrnější metodu. Spoj je ale více cítit než zahřívané spoje.

Další kroužkovou metodou jsou plastové trubičky. Zde se pracuje obdobně jako s keratinem. Plast se zahřeje a připevní se k vlasům. Protože je ale zde méně materiálu, tak je spoj méně patrný, než s keratinem. U plastových kroužků si navíc můžete vybírat i podle barvy svých vlasů, což také vede k větší nenápadnosti napletených vlasů.

Klasické naplétání vlasů

Zde se vlasy v kratší délce napletou na vaše přírodní. Nic se neničí a nezatěžuje. Místo napletení je ale více patrné, proto musíte častěji docházet na výměnu. Některým osobám ale vyhovuje, že je spojení vidět, protože samo o sobě působí zajímavě a to zejména na typech s africkými rysy.

Následná péče o prodloužené vlasy

O napletené vlasy se v podstatě staráte jako o své vlastní. Jen si pořídíte hřeben se speciálními štětinami, které nedráždí spoje. Co se týká stylingu, tak si můžete dovolit vše jako před tím a nebojte se za vlasy trochu zatahat, kvalita by to měla ustát. Domácí barvení raději vynechte a při napletení i toto svěřte kadeřnici.

Orientační ceny prodlužování vlasů

Až půjdete na navazování, tak si vlasy umyjte, ale nepoužívejte žádný stiling (gely, lesky, laky, vosky apod.) Počítejte, že první napletení vás bude stát okolo 20 000, následné navazování po odrostech (asi jednou za tři měsíce) tak 1 500 korun. Salony dnes ale nabízejí i formu leasingu, takže můžete hřívu splácet. Raději si zaplaťte kvalitu a dejte na rady odborníka. Vyhněte se podezřele laciným procedurám, protože nejen že pak nemusíte vypadat dobře, ale poničíte si i vlastní vlasy. A to pak můžete napravovat i několik měsíců.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15661 (rodina-finance.cz#22316)


Přidat komentář