Prodlužování a zhušťování vlasů - metody

Toužíte-li po krásných, prodloužených a zhuštěných vlasech, Váš sen si můžete lehce splnit. Nechcete-li vlasy prodlužovat, ale jenom zhustit, budete překvapeny, jaké jsou možnosti. Přiblížíme Vám nejrůznější metody prodlužování a zhušťování vlasů.

Metody prodlužování a zhušťování vlasů

Prodlužování vlasů - GREAT LENGTHS

jedná se o metodu za tepla. Metoda je ve světě jedničkou v prodlužování a zhušťování vlasů. Používají ji ty nejprestižnější salony po celém světě. Metoda je založena na jemné technice modulování, na rozdíl od jiných metod (voskování, lepení, svařování atd.).

Místo spoje pramínky s Vašimi vlasy obsahuje řetězce polymerů, mající molekulární strukturu podobnou lidským vlasům. Tento řetězec vytvoří dokonalý spoj pomocí speciálního aplikátoru. A to nejdůležitější - Vaše vlasy nejsou poškozeny.

Polymerový spoj lze odborně opět odstranit, a to bez poškození vlasů. Procedura prodloužení vlasů trvá podle rozsahu a požadavků orientačně 1 až 3 hodiny. Cena se nejčastěji pohybuje od 10 - 20 tis. Kč dle délky a hustoty.

Prodlužování vlasů - HAIRDREAMS

jedná se o metodu za tepla. Tato metoda vsadila na prvotřídní kvalitu vlasů s minimálními spoji. A díky tomuto důrazu na kvalitu si může metoda Hairdreams jako jediná dovolit na vlasové pramínky poskytovat záruku až na 18 měsíců. Nejprestižnější salony po celém světě spolupracují s metodou Hairdreams a je hojně rozšířená.

Vlasové pramínky jsou k dispozici v široké škále standardních, ale i na objednávku upravených barev, textur a délek. Hairdreams má patentovaný systém spojů, které se přirozeně spojí s pravými vlasy, jsou šetrné, kvalitní, vydrží i náročné účesy a úpravy, ale zároveň vyžadují minimální denní údržbu.

Pro šetrné spojování pramenů Hairdreams existuje celkem 4 různé typy spojů: standardní spoje, komfortní spoje. Standardní spoje existují ve 3 různých tloušťkách (minimicro, medium, normal), které jsou vhodné pro různé části hlavy. Komfortní spoje jsou ergonomicky tvarované, zaručují vějířovitý klad vlasů. Jsou vhodné pro zpracování metodou Selector a Laserbeamer.

Při metodě Selector se každý pramen připevňuje zvlášť a ručně. Prameny připevněné touto metodou vydrží 5 - 6 měsíců. Při metodě Laserbeamer se využívá speciálního přístroje, který umožňuje spojit až 8 pramenů současně s vlastními vlasy. Takto lze prodlužovat vlasy velmi rychle a efektivně, s nižšími náklady. Prameny připevněné touto metodou vydrží kolem 6 měsíců.

** **

Prodlužování vlasů - MICRO RINGS

jedná se o metodu používanou za studena, bez chemikálií či tepla, pouze na bázi zavření micro kroužku.  Metoda je maximálně šetrná k vlastním vlasům. Tvoří nejmenší spoj. Umožňuje snadné a čisté sundávání. Kroužky jsou v několika odstínech. Při prodlužování a zhušťování je třeba po 2-4 měsících pramínky sundat a dát na jiná místa, aby se vlasy nezatěžovaly. Nevýhoda: při neodborné aplikaci může docházet k řezání vlastních vlasů.

Prodlužování vlasů - KERATIN ZA STUDENA

spoj se provádí za studena pomocí elektrického impulsu (ultrasound vibracemi), tudíž se vyhnete možnému riziku přepalování vlasů, jako je tomu u metody keratin za tepla. Vaše vlasy tedy nemůžou být jakkoliv zničeny, metoda je absolutně šetrná a bezpečná. Vlasy jsou spojeny pomocí keratinu (běžný keratin, italský keratin), který zajištuje pevný, téměř neznatelný spoj.

Keratin je složka obsažena v živých vlasech, proto Váš vlastní vlas může po prodloužení volně dýchat. Po 3 měsících (v závislosti na rychlosti růstu vlasů) je třeba vlasy posunout blíže k temeni hlavy tzn. sundat nastavené prameny vlasů a znovu je připevnit blíž ke kořínkům. Na sundané vlasy se připojí nová keratinová destička a pramen se muže opět aplikovat na vlasy.

Aplikace pramenů se může provádět na jakoukoliv strukturu vlasů, vlasy barvené, zesvětlované, nebo preparované. Nevýhoda spočívá v zatížení vlasů. Při odstraňování keratinu, kadeřnice musí být velice šikovná, aby neponičila Vaše původní vlasy.

Prodlužování vlasů - SIMPLY PERFECT

jedná se o metodu za studena. Simply Perfect jsou vlastně vlasové třásně na sponkách, tzv. clipech. Tato metoda představuje revoluci v prodlužování vlasů: samoaplikační metoda díky které dosáhnete prodloužení a zhuštění vlasů během několika minut. Jedná se o relativně levné prodlužování vlasů, které je v porovnání s jinými metodami cenově dostupné téměř každé ženě.

Simply Perfect prodlužování je pro domácí použití. Docílení požadované délky vlasů či objemu je okamžité, a to za méně než 5 minut, pomocí snadným nasazením a připevněním pramenů vlasů malými sponkami. Simply Perfect je také vhodné pro zvláštní události: pro společenské a svatební účesy.

Prodlužování vlasů - EASY CLIP

jedná se o metodu za studena. Easy Clip představuje vlasové třásně všité do síťky jako jeden celek. Easy Clip představuje revoluci v prodlužování a zhušťování vlasů:** samoaplikační metoda, díky které dosáhnete prodloužení a zhuštění vlasů během 2 minut.** Jedná se taktéž o relativně levné prodlužování vlasů, které je v porovnání s jinými metodami cenově dostupné téměř každé ženě. Easy Clip vlasy jsou mírně zvlněné.

Prodlužování vlasů - HIGLIGHTS

jedná se o metodu za studena. Higlights jsou vlasové prameny ve výrazných barvách pro oživení účesu a vytvoření barevného melíru. Vhodné pro trendy efekt ve vlasech na párty či sladění k oděvu.

Prodlužování vlasů -FAIR FASHION

jedná se o metodu za studena. Fair Fashion je prodlužování a zhušťování vlasů třásněmi s lepicí páskou. Vlasy jsou upevněny na lepicí pásce, která vydrží až 4 měsíce.** Výsledkem je ultra tenká vlasová třáseň a dokonale přirozený vzhled.** Aplikace trvá pouze 30-40 minut. Nedělí se do pramínků jako u keratinu. Aplikace je nerozeznatelná na dotek. Po sundání, lze vlasy použít k další aplikaci.

Jak pečovat o prodloužené a zhuštěné vlasy

Nastavené vlasy se mohou barvit, fénovat, žehlit a natáčet. Neměla by se na ně aplikovat trvalá (tím poškozujeme nastavené vlasy a zkracujeme jejich životnost). Při česání je důležité používat speciální kartáč se silikonovými štětinkami, které neporušují spoje.

Nabídka vlasů pro prodlužování

Jemné evropské vlasy, lesklé řecké vlasy, dlouhé kazašské vlasy, kudrnaté brazilské vlasy, indické chrámové vlasy

Kdo si může nechat prodloužit vlasy

Prodloužit vlasy si může nechat prakticky kdokoliv. Jediným předpokladem je délka vlastních vlasů alespoň 8 - 10 cm.

Jak vypadají vlasy po prodloužení

Prodloužené vlasy vypadají přirozeně a jiný člověk je nerozezná. Váš kadeřník přizpůsobí strukturu a barevný odstín zapracovávaných pramenů přesně Vašim vlastním vlasům a správným umístěním pramenů se postará o dokonalý výsledek. Váš kadeřník Vám poradí, co je realizovatelné a jak konečný výsledek bude vypadat.

Díky bohaté paletě barevných odstínů se najde dokonalý pramen pro každý typ barvy. Ve většině případů salony zapracovávají dva až tři barevné odstíny současně, aby výsledná barva vlasů působila naprosto přirozeně.

Spojovací místa ve vlasech

Spojovací místa jsou velmi malá, proto nejsou téměř cítit. Záleží však do jisté míry i na tloušťce spojů a vybrané metodě.

Pravidelná péče o prodloužené vlasy

  • Každých čtyř až šest týdnů si zajděte do kadeřnictví na takzvaný očistný sestřih, při kterém se nahoře odstřihnou Vaše vlastní vlasy, které při přirozeném vypadávání vlasů uvízly v bondingu. Předejde se tak plstění vlasů.
  • Několikrát denně si vlasy také prokartáčujte, od začátku vlasu až ke konečkům, a to speciálním kartáčem. Předejdete tak plstění vlasů.
  • Při fénování vlasů dávejte pozor, abyste fénovala vlasy minimálně 20 cm od vlasů.
  • Před spaním si vlasy svažte dohromady, nebo je spleťte do copu. Vyhnete se tak tvorbě uzlíků a plstění.

Doba životnosti prodloužených vlasů

Protože Vaše vlastní vlasy stále rostou, posouvají se spojovací místa (bonding) pramenů časem dolů. Zhruba po čtyřech až šesti měsících začnou být proto spoje vidět a měly by se odstranit. Podle zvolených typů vlasů, je možné je použít opakovaně, a to až dvakrát.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15488 (rodina-finance.cz#20241)


Přidat komentář