Prodlužování a zhušťování řas v Uherském Hradišti - Bánov

Jestli jsou vlasy korunou krásy, tak dlouhé řasy jsou korunou a zárukou hlubokého pohledu, který zvýrazní celý váš obličej. Dopřejte si trvalé prodloužení a zhuštění řas, díky němuž budete krásná ve dne i v noci.

Tajemství dlouhých a hustých řas

Kdybyste si měla vybrat jenom jednu část obličeje, kterou byste si namalovala, abyste si připadala hezká a upravená, která partie by to byla? Namalované a lesklé rty? Růž na tvářích? Nebo make-up, který by zakryl drobné vady pleti? Či snad oči, kterým by stačila prodlužovací a zhušťovací řasenka? Pokud nemáte vlastní extra výrazný porost kolem očí, tak pravděpodobně zvolíte poslední možnost. I drobné vady pleti či šťavnaté rty ustoupí výrazným očím, které připoutají pozornost ostatních jako první. Jsou dominantou obličeje, pouhá výraznější barva kolem nich dokáže vaší tváři vzít vybledlost a udělá oči krásnějšími. Kde si můžete proceduru nechat udělat?

Co dělat před prodloužením a zhuštěním řas

 • Než půjdete na aplikaci, tak se přibližně dva dny před procedurou neličte, aby vaše přírodní řasy byly odpočaté, nezatížené a nemastné beze zbytku líčidel a jiné kosmetiky.
 • Pokud nosíte kontaktní čočky, tak si je před aplikací samotnou vyndejte.
 • Jestli máte výraznou trvalou na řasách, tak proceduru prodloužení a zhuštění na čas odložte, protože jednotný efekt by nemusel být časem stejný.
 • Před procesem samotným s kosmetičkou zkonzultujte, kterou podobu řas chcete a nechte si i poradit, co se k vám hodí.

Jak pečovat o prodloužené řasy

 • Po aplikaci (zhruba ještě den) řasy neličte. Stejně tak je ani neodličujete, nekrémujte, protože si musí sednout a zvyknout na vaše řasy.
 • Den po proceduře nechoďte do páry, sauny, bazénu nebo jinam, kde je vlhko.
 • Nikdy na umělé řasy nepoužívejte kleště. Jednak je nebudete potřebovat, a pak by se vám vlákna zlámala a řasy by se nenávratně poškodily.
 • Neškrábejte vaše nové řasy ani je nijak nemněte, protože by se vám mohly zbytečně uvolnit. Přeci jen, ani přírodní řasa zakořeněná v kůži tyto destrukce nevydrží.
 • Odličujte se přípravky na bázi vody, ne ty s olejem. K odlíčení nepoužívejte vatu, ale spíše ubrousky.
 • Pro co nejlepší efekt choďte na pravidelné doplňování. To stojí jenom 300 až 350 korun.
 • I když můžete řasy líčit, tak přeci jen se doba jejich výdrže může díky tomu zkrátit. Nejlépe, když si řasy zvýrazníte jen na významné akce jako je večírek nebo ples.

Pro koho jsou umělé řasy vhodné?

Jednak pro ty z vás, které se nechtějí denně líčit. Ranní vstávání, kontrolování make-upu přes den a večerní odličování bere spoustu času. Některé ženy navíc mají problémy s dekorativní kosmetikou. Dráždí je, pálí a slzí oči, čímž se řasenka akorát tak rozmazává. A to někdy i sebelepší, kvalitnější a navíc odolná. Zároveň ženy velmi sportovně aktivní, kterým make-up běžně překáží, mohou mít hezký vzhled i během fyzické zátěže. Některé ženy s bledšími rysy navíc nerady chodí odlíčené, protože přechod mezi aplikací řasenky a bez ní je pro okolí trošku šok, a ony tak nechtějí vystavovat své „nedokonalosti".

Kosmetika

Můžete si nechat provést masáž celého obličeje i dekoltu. Tato procedura vám krásně prokrví pokožku, vypne pleť, dá ji lepší tonus a působí i blahodárně proti stárnutí. Stejně blahodárně působí i mikromasáž očního okolí, která zmírní i kruhy pod očima a váčky.

Pro** hloubkové čistění pleti si nechte exfoliovat kůži peelingem**, který odstraní odumřelé buňky a odhalí novou, svěží pokožku. Stejně tak si můžete dopřát další doprovodné procedury, jež hloubkově čistí pleť.

Pro zejmnění, hydrataci, oživení a hladkosti pleti se nechte** hýčkat speciální maskou na obličej či oči nebo sérem či ampulemi**, které vaši pleť vyživí do hloubky a dají jí novou vzpruhu.

Dopřát si můžete i mikrodermobrazi, která vaši pleť pozvedne a vyhladí.

Na závěr se nechte ještě oštřit závěrečným krémem, který celou předešlou proceduru zafixuje do pokožky.

Barvení řas a obočí

Ne každému byly dány tmavé chloupky, které dopomáhají k výraznějšímu vzhledu. Barvení řas a obočí je nejjednodušší metodou, jak docílit intenzivního pohledu.

Depilace

Problém s nežádoucími chloupky je věčné téma. Můžete si dopřát nejen klasickou depilaci, která se provádí na nohách, tříslech či podpaží. Lze ji uplatnit i na rukách a v obličejové části na bradě, horním rtu, tvářích nebo obočí.

Vizážistika

Máte před sebou důležitý večírek nebo dokonce svatbu? Nebo jen potřebujete správné denní nalíčení? Můžete si vybrat, k dispozici je vše. Dostane se vám večerního i denního make-upu a na svatbu máte možnost si nejprve vyzkoušet navržený typ make-upu.

Tajemství** dlouhých řas** bylo poodhaleno. Proto, když máte tu možnost (a navíc za nevídanou cenu), tak si nechte **prodloužit a zhustit řasy.
**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15756 (rodina-finance.cz#22604)


Přidat komentář