Prodlužování a zhušťování řas v Praze

Přirozené zvýraznění očí nebo délka řas, jakou mají mrkací panenky. Nejen tyto dva efekty může mít na svědomí umělé prodloužení řas, které vás zbaví ihned několika starostí s úpravou očí. Hlavně ale budete vypadat pořád stejně svůdně.

Proč si nechat prodloužit nebo zhustit řasy?

Je několik důvodů, proč si ženy nechávají doplnit tuto část očního okolí. Jednak tak činí z důvodů, že chtějí** mít svůdnější pohled.** Ne každá je obdařena hustým porostem řas nebo barva přírodních řas je málo výrazná. Při používání řasenek se sice efekt skryje, ale v případech, kdy je řasenka nevhodná (sport, plavání, nutné odlíčení na noc) žena ukáže svou nevýraznost a někdy s tím má problém.

Ten lze ovšem vyřešit přidáním tohoto porostu. Lze také odstranit problémy s řasenkou. Někdo má na tyto kosmetické přípravky alergie a nošení make-upu ho dráždí. Co ale dělat, když vás denodenně práce nutí k jisté úpravě? Zkuste proto přidání umělých řas.

Aplikace umělých řas

Existuje spousta metod různého pojmenování, které si přivlastňují jednotlivé salony, ale princip je v podstatě vždy stejný. Jedná se** o připevnění umělých řas na vaše vlastní, speciálním pojidlem,** které se liší metodu od metody. Vy si můžete v konkrétním studiu vybrat, co by pro vás bylo nejvhodnější.

Co dodržet před aplikací umělých řas?

  • Rozhodně se před procedurou samotnou** neličte** a pokud možno, tak i tak dva dny předem se vyvarujte různých líčidel. Vaše řasy tak budou v bazálním stavu, který bude dokonale připraven na nový prvek a kosmetická krášlidla by je v tomto případě dráždila.
  • Pokud máte kontaktní čočky, tak si je před aplikací metody vyndejte.
  • Jestli máte alergii na nějakou látku, tak se poraďte s odborníkem, který odhadne, jestli vás daná metoda nepodráždí a najde vhodnou alternativu.
  • Pokud máte jiné procedury na řasách, jako je například trvalá, tak není vhodné metodu podstupovat, proto vyčkejte, až se vám tato procedura odstraní sama.

Jaké řasy si můžete vybrat?

Existuje** několik typů řas,** které si můžete dopřát. Pokud chcete dosáhnout** přirozeného vzhledu, tak vybírejte ze základu**, kdy se nabízejí řasy v délce** od 7mm do 17mm**. Vybírat můžete jednak ze základních požadovaných odstínů jako je** hnědá a černá, stejně tak ale můžete využít nabídky z extravagantnějších obměn jako je modrá, fialová, žlutá, zelená apod**. Výjimkou nejsou ani formy s aplikací kamínků. Pokud se jedná o decentní zpracování, tak jej můžete nosit i na den. Zvolit můžete také, zda-li chcete natočené varianty.

Co se** týká materiálů**, tak se nabízí různé syntetiky, norkové, hedvábné apod. Záleží, jaké vějířky chcete, proto si je pořádně prohlédněte, pamatujete, že je budete mít na oku.

Co do zpracování, tak nemusí vždy existovat jen jednotlivé řasy, ale lze využít i trsy, které mají více řas najednou. Tato metoda je vhodná zejména ke zhuštění řas.

Jak probíhá aplikace umělých řas?

Až přijdete do salonu, tak nejprve s odborníkem zkonzultujete své představy. Znalec vám poté sám poradí, co by pro vás bylo nejvhodnější. Může se totiž například stát, že blondýnky s jemnými rysy zatouží po uhrančivém pohledu složeném z černých řas, ale pak se ukáže, že tento vzhled je pro ně příliš tvrdý. V nabídce umělých řas si pak vyberete z několika typů, které si přejete.

Následuje poležení na lehátku, kde vám bude aplikována řasa po řase. Jedná se o velmi příjemnou metodu, tak při ní můžete skvěle relaxovat. Samotná aplikace nijak nebolí, jedná se pouze o delší proces, kdy vám je jednotlivá řasa po řase nalepována na váš vlastní porost. Existují také varianty, kde se k jednotlivým řasám lepí trsy řas, které tak pohled zhustí. Záleží, co si vyberete, jen mějte na paměti, že čím více řas, tím je zátěž na vaše oko větší, proto zase postupujte rozumně.

Samotná** aplikace trvá v průměru dvě hodiny,** záleží na množství použitého materiálu a náročnosti.

Jak o nastavené řasy následně pečovat?

Řasy asi den po zákroku nezatěžujte líčením. Nepoužívejte tedy ani různá odličovadla či krémy, nechte je, ať si „sednou".

Vyhněte se místům, kde je příliš vlhko a teplo (sauna, pára). Na řasy rozhodně nepoužívejte kleště. Jedná se o syntetiku a vy byste je takto polámala. Nepůsobte na ně tlakem a mechanicky. Nemněte je, neškrábejte jejich okolí, mějte na paměti, že řasy by se měly úplně nalepit a to trvá tak ten den, než je působení lepidla zcela v pořádku.

Používejte kosmetiku, která je na bázi vody, nikoli oleje. Rovněž, pokud se budete později líčit, tak používejte např. ubrousky a ne vatu, jejíž vlákna by se zamotávala mezi umnělé řasy a zbytečně by je mohla pocuchat.

Výhody umělých řas

  • Pokud** máte alergické reakce na dekorativní kosmetiku,** tak si nemusíte lámat hlavu s tím, jak by měly vaše oči dobře vypadat a být výrazné. Nebude vás už nic pálit, rozmazávat se a nebudete se pořád kontrolovat, jestli nemáte rozmazaný make-up.
  • Umělé řasy se hodí i pro aktivní sportovkyně, kterým nesvědčí make-up při fyzickém výkonu a při tom chtějí vypadat dobře.
  • Ušetříte za koupi různé kosmetiky a také čas tím, že ráno si můžete pospat a večer se nebudete zdržovat odličováním.
  • Metoda se rovněž hodí pro, ženy, které nosí brýle a každodenní aplikace řasenky je pro ně náročná.
  • Hlavně ale spousta žen může doma i po odlíčení zůstat stejně svůdná, protože přeci jenom u některých méně výrazných typů je efekt po odlíčení trošku šok. Takto se už nebudete stydět před svým partnerem.

Co umělým řasám nesvědčí

Protože se jedná o aplikovanou proceduru, tak logicky není vhodné je příliš tahat nebo mnout. Nepoužívejte krášlidla na bázi oleje nebo voděodolné řasenky. Ty se totiž odstraňují hůře než klasická obměna líčidla a tím by se mohl přerušit spoj. Mějte také na paměti, že můžete používat řasenku, v tom není problém. Ale protože nějakým způsobem řasy zatěžujete, tak se zkracuje doba, kdy daný porost máte.

Jak dlouho řasy vydrží?

Většinou se počítá tak měsíc, poté musíte jít na doplnění, pokud si přejete mít opět svůdný pohled. V tomto případě vám také nic nebrání metody střídat. Stačí se jen dohodnout s kosmetičkou, zda je to vhodné a můžete vyzkoušet zase něco jiného.

Cena umělých řas

Záleží samozřejmě na použitém množství a na tom, zda chcete řasy prodloužit či jen zhustit. V základu se běžné procedury pohybují okolo 3 000 korun, následná obměna vás ale vyjde mnohem laciněji, někdy až o polovinu méně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15716 (rodina-finance.cz#22489)


Přidat komentář