Prodlužování a zhušťování řas v Brně

Obdivujete u druhých žen jejich dlouhé, husté řasy? Jste posmutnělé z toho, že zrovna k Vám příroda nebyla štědrá a Vaše řasy jsou krátké nebo řídké? Není důvod ke smutku. Díky možnosti prodloužení a zhuštění řas, může být i Váš podhled podmanivý a sexy.

Na každé z nás je něco pěkného, i když si myslíme, že nejsme dost hezké, dost hubené apod. Některá z nás se může pochlubit dlouhými vlasy, štíhlým pasem, plnými ňadry, pěkně tvarovaným tělem, nebo také hezkýma očima. Proč to, co je na nás hezké, ještě více nezdůraznit? A kupříkladu pohled očích je to, co si na druhých všimneme prvé řadě. Nemusíme vydat ani hlásku, stačí se jen podívat, a druhý dokáže poznat, co jste chtěly říci; jak se cítíte… Oči dokážou svádět, tak proč neříci, Vašemu vyvolenému, že Vám není lhostejný, pohledem Vašich očí.

Výhody prodloužených, zhuštěných řas

 • Prodloužené řasy působí naprosto přirozeným dojmem.
 • Prodloužené řasy jsou odolné vůči pocení, chlóru v bazénu, teplu, vodě.
 • Nosíte kontaktní čočky? Ani Vám nejsou prodloužené řasy zapřeny a můžete se z nich těšit, bez toho, aby Vaše oči nějakým způsobem zatěžovaly, dráždily.
 • Prodloužení řas je přímo ideální pro speciální příležitosti, jako je svatba, ples, focení, promoce, výročí, vítání občánků, křtiny, rodinné oslavy apod.
 • Prodloužení řas je velmi vhodným a vskutku neotřelým dárkem pro Vaši sestru, kolegyni v práci, kamarádku, ale také maminku. Darujete druhé ženě nejen krásu, ale také zvýšení sebevědomí, lepší náladu – to vše dokážou dlouhé, husté řasy.
 • Jste zvyklé používat řasenky? S prodlouženými, zhuštěnými řasami je konec případným šmouhám a otiskům pod očima. Navíc ušetříte za opakované nákupy řasenek. Záleží však na Vás, prodloužené řasy je možné ještě dozdobit řasenkou, ale není to rozhodně nutné.
 • Dlouhé, husté řasy do cca dvou hodin, záleží na šikovnosti a zkušenosti příslušné kosmetičky.

Zhuštění řas v Kosmetickém salonu

 • Můžete se spolehnout na profesionální, odborné ošetření.
 • Čeká Vás vstřícný a milý přístup. Říkáte si, že by to mělo být již všude samozřejmostí v dnešní době, ale není tomu tak.
 • V Kosmetickém salonu Katka se používají vysoce kvalitní řasy firmy Jane Beauty, které doslova změní Váš vzhled, který se rázem stane výraznějším, podmanivějším, a bude působit tajemnějším dojmem. Jedná se o pevné, ovšem velmi lehké řasy, které Vás, respektive Vaše přírodní řasy, nijak nezatíží. Kromě toho, jsou řasy dokonale pružné a co nejjemnější mohou být.
 • Řasy budete mít nejen delší, ale také plnější, silnější, a to až po dlouhou dobu pěti týdnů.
 • Chcete mít něco víc? V Kosmetickém salonu Katka si můžete nechat prodloužené, zhuštěné řasy dozdobit Swarovski křišťálem. Váš vzhled nabude dojmu, jako byste prošli kapkami ranní rosy.

Jak probíhá prodlužování řas?

Při prodlužování řas je možné využít nejrůznějších metod. V Kosmetickém salonu Katka Vám řasy prodlouží způsobem „lepením řasy na řasu“. Díky této metodě budou prodloužené řasy působit naprosto přirozeným dojmem, kdy nikdo nepozná, že se nejedná o Vaše vlastní, přirozené řasy. Kromě toho se díky této metodě, řasy mohou pochlubit vysokou odolností vůči pocení, slzám, vodě, ale i chlóru v bazénu.

Cena za prodloužení řas?

Cena se odvíjí především dle počtu použitých řas, ale také zvolené barvě řas, a také, zda budete chtít řasy dozdobit, již zmíněnými Swarovski křišťály. Abyste však měly určitou představu, v jakém cenovém rozmezí se prodlužování řas pohybuje: od cca 3 000 do cca 5 000 Kč.

Co dělat před samotným prodloužením, zhuštěním řas

Domluvily jste si termín pro zkrášlení Vašich očích a zapomněla jste se zeptat, zda se máte nějak „speciálně“ připravit? Nevadí, nemusíte dělat nic neobvyklého. Jen, v případě, že nosíte kontaktní čočky, před prodloužením, si je vyndejte. Také je vhodné, abyste se před prodloužení řas, nelíčila.

Jak pečovat o prodloužené, zhuštěné řasy

Možná se budete zpočátku cítit poněkud nesvá, nebudete zvyklá na dlouhé, husté řasy, ovšem trocha cviku, a za pár dnů Vám nepřijde, že byste měla řasy prodloužené, tak jako, když jdeme k manikérce na nehtovou modeláž.

V prvé řadě je zapotřebí při prvním odličování, být opatrnější, a to hlavně ve spojitosti s kontaktem s vodou. Je žádoucí, abyste se po dobu prvního dne, kdy jste si nechaly řasy prodloužit nebo zhustit,** vyhnula kontaktu s vodou**, respektive, abyste si například nesprchovaly obličej vodou, neumývaly obličej vodou, za pomoci dlaní, neskákaly do bazénu apod. Ještě do druhého dne nechoďte do sauny, páry, ale i zmíněného bazénu. Současně také nepoužívejte do druhého dne, od aplikace řas, odličovací kosmetické přípravky, a to především ty, které jsou mastné.

Obecně pro odličování očí, používejte jen bezolejové odličovací přípravky, na bázi vody.

Pokud jste zvyklé při odličování používat vatové tamponky, nebo kousky buničiny, vyměňte je raději za jemné papírové kapesníčky, u kterých se Vám nestane, že se Vám do očí, řas, dostanou kousíčky buničiny.

Kolikráte se Vám určitě stalo, že jste měly silnou touhu si mnout oči, a to, když Vám do očí vnikne prach. Pokud jste však zvyklé na řasy používat řasenku, je Vaše touha mnutí značně snížena, a tak nebudete mít ani problém u prodloužených řas, si „odpustit toto mnutí“.

Po sprchování, koupeli si obličej, respektive** oči drsně nemněte ručníkem,** stačí je jen lehce osušit, bez drhnutí.

Podle výše uvedeného se zdá, že je s prodlouženými řasami spojená určitá omezení. Ale není tomu tak. Na oči, oční okolí bychom měly být tak, jako tak opatrné a jemné. Hrubé zacházení by se nám totiž mohlo za krátký čas, dříve, než by bylo záhodno, „odměnit“ jemnými vrásky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15738 (rodina-finance.cz#22558)


Přidat komentář