Prodloužení vlasů a péče o vlasy - Jablonec nad Nisou

Mít krásné dlouhé, husté a zároveň zdravé lesklé vlasy již nemusí být jen pouhým snem. Stále více žen se rozhoduje pro prodloužení, zhuštění vlasů, a to nejen z důvodu neviditelnosti spojů, ale i maximální šetrnosti k vlastním vlasům.

Obdivujete u jiných žen jejich dlouhé a husté vlasy? Zatímco Vám vlasy nedorostou nikdy do takové délky, kterou byste si přály. Případně máte dlouhé vlasy, ale s jejich hustotou je to již horší? Určitě jste již slyšely o možnosti prodlužování a zhušťování vlasů. Jen možná váháte, zda se Vám vložené investice vyplatí, nebo si nejste jisté, aby se Vaše přírodní vlasy prodloužením nezničily? Pak si přečtěte následující řádky.

Metody prodloužení vlasů

Ať už jste majitelkou rovných, zvlněných nebo kudrnatých vlasů, není důvodu, abyste se nemohly těšit z prodloužených a zhuštěných vlasů. Můžete volit například mezi dvěma metodami, a to prodloužením keratinem, nebo čím dále více oblíbenější pásovou metodou, kterou můžete vyzkoušet v jednom zmíněném profesionálním salonu níže.

**žena
**

Prodloužení vlasů keratinem

Výhody prodloužení vlasů keratinem spočívají v tom, že Vaše vlasy nebudou nijak zatíženy. Jednotlivé pramínky, které Vám budou aplikovány, mají na svém konci kostičku z keratinu, kterou se upevňují na Váš přírodní porost. Aplikace keratinem je také velmi šetrnou metodou. Prodlužování vlasů keratinem nabízí dva způsoby a to nahříváním keratinového spoje a za pomoci ultrazvuku, kdy se ohřívá jen samotný keratin.

Pásová metoda prodloužení vlasů

Pásová metoda prodlužování je vyhledávána pro svoji rychlost prodloužení. Vybírat můžete ze dvou možností, a to TAPEX nebo KLIPEX. Prodlužování v prvém případě probíhá tak, že vlasy jsou zachyceny tzv. poutkovací metodou v silikonovém pásu a následně zataveny. Kromě rychlosti prodloužení se vlasy při pozdějším posouvání nijak nezkracují. Navíc,** vlasy nejsou nijak zatíženy ani ničeny.**

**
**

Co ovlivňuje cenu za prodloužení vlasů

Kromě výsledku prodloužení, doby, po kterou se budete moci těšit z krásných a prodloužených vlasů, Vás zcela jistě také bude zajímat cena, kterou zaplatíte za Vaše zkrášlení.

Nelze jednoznačně uvést, kolik bude stát prodloužení zrovna Vás, protože výsledná cena se odvíjí například od Vámi požadované délky, kterou chcete dosáhnout, dále počtu pramínků, jenž budou použity, druhem použitých vlasů apod.

Výhody prodloužených vlasů

Někdo může namítat, že prodloužením vlasů se Váš vzhled nijak nezmění, ovšem opak je pravdou. Každý kdo Vás zná, si všimne Vaší proměny k lepšímu. Možná na Vás bude hledat, co je u Vás nového, proč tak záříte, proč Vám to tak sluší, a až Vaše nápověda jim pomůže k tomu, že si všimnou, že Vaše vlasy jsou husté, delší, zářivé zdravím. Prodloužení vlasů přispěje nejen k pozitivní změně Vašeho vzhledu, ale také zvýší Vaše sebevědomí, a dokonce Vám „nové“ vlasy mohou dopomoci k získání nového místa. I když se to nezdá, při pohovorech si zaměstnavatelé všímají nejen Vašich vědomostí, zkušeností, ale také celkového dojmu, kterým vyzařujete na okolí. A pokud se zrovna ucházíte o místo, kde stěžejní část tvoří komunikace s klienty, je Vaše vizáž důležitým bodem pro přijetí. U prodloužených vlasů, pokud je prodloužení precizně provedeno, jen stěží okolí pozná, že nemáte vlasy vlastní.

Kromě toho s prodlouženými vlasy můžete zcela běžně zacházet, není problém je mýt, fénovat, žehlit, natáčet, používat styling.

Kdo si může nechat prodloužit vlasy?

I když se o prodloužení vlasů spíše zajímají ženy, tak i muži se stále častěji stávají klienty kadeřnických salónů a nechávají si svoji kštici, ani ne tak prodloužit, jako zhustit.

Z** prodloužení vlasů** se může těšit prakticky kdokoli bez rozdílu věku a pohlaví.

Sužují Vás krepaté, poškozené vlasy?

zdravé vlasy

Uvažujte o aplikaci brazilského keratinu. Vaše vlasy budou po ošetření krásně narovnané, lesklé a zdravé. Kúra je vhodná jako regenerace po melírování nebo barvení vlasů. Vaše vlasy budou vyživené a kypící zdravím po dlouhou dobu, a to dva až čtyři měsíce. Po aplikaci můžete vlasy upravovat způsobem, na jaký jste zvyklé, ale i barvit, melírovat atd. Výhody brazilského keratinu spočívají v hloubkové regeneraci vlasů, kdy si zachovají po dlouhou dobu zdravý vzhled. Máte vlasy poškozené barvením, trvalou, narovnáváním, žehlením? Pak právě ozdravná kúra v podobě brazilského keratinu se postará o lesk a hladkost Vašich vlasů. Brazilský keratin je možné aplikovat jak na krátké, tak polodlouhé, dlouhé i extra dlouhé vlasy.

Důvody, proč navštívit kadeřnictví

Kadeřnických, ale i kosmetických studií a salónů je v každém městě hned několik. Je to zcela logické, protože služby, jenž nabízí jsou ženami, ale i muži stále více poptávány. Také pokud se zeptáte v těchto studiích, tak Vám sdělí, že všichni o sebe pečujeme více než dříve, je to dáno například tím, že doba ve které žijeme, je velmi náročná, hektická a stresová, což se bohužel odráží nejen na naší postavě, ale i vhledu a stavu naší pleti, kvalitě vlasů apod.

 

 

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15775 (rodina-finance.cz#22646)


Přidat komentář