Prodej elektronických obojků pro psy

Už jste si vyslechli nejednu stížnost na Vašeho psího svěřence? Začne štěkat ihned jakmile opustíte byt a nepřestane dokud se nevrátí první člen rodiny? Vaši sousedé vykopávají válečnou sekyru - tak rychle čtěte dnešní článek poradíme Vám, jak na to.

Prodej elektronických obojků pro psy

Tak jako všichni lidé tak i všichni psi se nechovají stejně. Pro některé jsou prostě pravidla a výcvik málo platné a mají vlastní hlavu. Například můžete naučit Vašeho věčného útěkáře zůstávat tam, kde si přejete Vy, aby setrvával – výborně Vám k tomu poslouží obojek s názvem –** neviditelný plot.**

Obojek - neviditelný plot

Také máte neblahou zkušenost se svým psem, věčně ho naháníte někde v okolí, vozí Vám ho městští strážníci nebo Vám volají známí, že ho zas někde viděli? Když si pes usmyslí, že je to jeho životní styl, prostě se ven dostane, ať jeho výběh zabezpečíte jakkoliv. Aby nedošlo k nějakému neštěstí, dopravní nehodě, rvačce s jiným psem nebo nedej bože napadení dítěte, máme pro Vás tip pro nápravu takového chronického tuláka.

Elektronický neviditelný plot DOGtrace™ d-fence, tvořený vysílacím generátorem, anténním drátem a obojkem, vytvoří tak zvané neviditelné zakázané zóny. Buď zazní zvukový signál nebo dojde k elektrickému impulsu. Jednočipové procesory v obojku jsou moderní technologií a nejsou omezeny ani terénem ani rasou psa, dokonce takto můžete zabezpečit více psů najednou. Další podrobný popis funkce Vám ochotně vysvětlí prodejce.

Obojek pro příliš hlučné psy

Druhá skupina pejsků, kteří se zatím nenaučili správnému chování jsou psi, kteří věčně štěkají. Nejprve je nutno si uvědomit, že štěkání je biologická vlastnost každého psa. Je to jejich dorozumívání hlavně v mladém věku, dospělý pes by tolik štěkat neměl, protože se o psy stará člověk a nejsou divocí, nikdy „nedospějí“.

Štěkají na zvuky, na ostatní lidi, na ostatní zvířata, když nás touží přivolat, když nás chtějí varovat, když něco sami potřebují......prostě neustále. Pokud však štěkají nepřetržitě, může to začít obtěžovat například sousedy. Pokuste se svého psa naučit poslechnout na povel – ticho, za splnění úkolu ho odměňte pamlskem. Postup opakujte, ale než-li jej odměníte – stále čekejte déle na ticho. Až se povel naučí, bude na něj reagovat stále.

Jak utišit štěkajícího psa?

Nedosáhnete-li úspěchu s povelem, opatřete** svému štěkači elektronický obojek d - mute** proti štěkání. Nečekejte až si přijdou sousedé stěžovat. Když nejste doma, může to být ještě horší, než si dokážete představit. Pejsci často nejen štěkají, ale i dlouhé hodiny vyjí. Obojek DOGtrace™ d-mute naučí psa být ticho. Reaguje na vibrace psích hlasivek, proto ho spustí jen pes, který má obojek na krku.

Reakcí přístroje na hlas psa je zvukový signál nebo korekční impuls, libovolně nastavíte časovou odezvu sílu a je možno i kombinovat zvuk s impulsem. Je velmi snadno použitelný, kompaktní a vodě odolný, tudíž vhodný pro každou situaci. Díky ergonomickému designu a nízké hmotnosti je možné ho použít i pro menší rasy.

 • d-mute small light – pro malá plemena - jezevčík, shi-tzu, bišonek...
 • d-mute small – pro střední plemena - kokršpaněl, bígl, špic, border kolie....
 • d–mute light – pro velká plemena - německý ovčák, zlatý retriever, ridgeback, setr …
 • d–mute – pro plemena typu - rotweiller, pitbul, dobrman, německá doga ...

Výcvikové obojky pro psy

Věříte-li elektronice víc než sami sobě, doporučujeme pro výcvik Vašeho psa zakoupení elektronického obojku právě určeného pro snadný výcvik. Obojek má pes, Vy máte v ruce ovladač a k tomu obdržíte DVD s postupem výcviku. Přijímač je vodotěsný, modely mají dosah 200 až 1600 metrů. Co vašeho psa naučíte s takovým pomocníkem?

 • chůzi u nohy bez vodítka
 • povel k noze – přivolání
 • fuj, nesmíš, ticho...
 • jak těsně u Vás tak na stovky metrů daleko
 • lehni a zůstaň
 • speciálním činnostem a povelům pro služební, lovecký, sportovní nebo jiný výcvik, použití přímo při lovu pro komunikaci se svým psem
 • řadu dalších činností a využití, které majitel tohoto přístroje při každodenním soužití se psem sám rychle objeví

GPS navigace na psím obojku

Pro vojenské, lovecké nebo výcvikové účely seženete dnes také GPS přijímač R2 a GPS obojek Hond. Funguje jak na GPS tak na radiový signál a Vy máte možnost vysledovat přesné umístění psa. Jeho dosah je až 20 kilometrů a paměť přijme data až pro 100 psů – cena je asi 18 900 Kč.

Výcvik psa a agility

Co znamená slovo agility? Je to prostá šikovnost. Dráha podobná parkuru pro koně, jen v menších, barevnějších a různorodějších úsecích. Pes má za úkol při tomto sportovním klání provést jednotlivé úkony dle povelů psovoda bez chyb. Dráha je stavěna vždy originálně, psovi se měří čas a má překážky například:

 1. skoková – jednoduchá, dvojitá, přes zeď...
 2. probíhací – tunel, kruh...
 3. překážková – šikmá stěna, houpačka, kladina...
 4. slalom...

Cena agility

V jaké cenové hladině lze tyto pomůcky zakoupit? Tak například Skokový kruh, který je z hliníkového rozkládacího rámu, má nastavitelnou výšku až do 153cm s šířkou 117cm a dva nafukovací kruhy o průměru 50 a 56 cm můžete koupit asi za 1700 Kč.

Agility tunel v délce 500 cm s průměrem 60 cm, který má ocelovou konstrukci a je vyroben z vodě odolného materiálu stojí asi 600 Kč. Má také aretační kolíky pro připevnění tunelu k zemi proti posuvu.

Běžící pás pro psy

Pro příliš pracovně vytížené nebo například pro tělesně postižené majitelů psů, kteří mají menší možnost procházek a řádného zajištění pohybu psa je tu běžící pás pro psy. Pro zachování dobré kondice Vašeho zvířecího svěřence, pro zamezení obezity, degeneraci kloubů nebo nemoc svalů nebo třeba při rekonvalescenci po operaci je pro jeho kondici běžecký pás výborným ekvivalentem dlouhých procházek a běhání v přírodě. Cena běžeckého pásu pro psy je přibližně 13 000 Kč, rychlost zde nastavíte například na 1 až 12 km za hodinu.

Silniční zákon a psi

Podle silničního zákona o přepravě zvířat je řidič povinen zabezpečit přepravované zvíře tak, aby neohrozilo a nesmí být ohrožena bezpečnost také přepravovaných osob ani zvířat a ani bezpečnost provozu na pozemních komunikacích. K tomuto účelu slouží například

 • Přepravní boxy
 • Přepravní klece
 • Skládací boxy
 • Tašky určené k přepravě malých plemen psů
 • Speciální pásy určené k zajištění psa
 • Přívěsné vozíky

Přepravní klec pro psa do auta

Klec může být pro jednoho pejska v ceně asi 3800 Kč nebo dvojitá pro pejsky dva za 5 300 Kč. Jsou určeny pro bezpečnou přepravu a pohodlí psů v zavazadlovém prostoru auta. Hliníkový rám je masivní a má dobrou stabilitu. Dvířka mají západku a boční i zadní výplně stěn zabraňují znečišťování vozu.


Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15718 (rodina-finance.cz#22493)


Diskuze a zkušenosti

Aleš Dohnal | 13.03.2011 21:12
Obojek pro psa dotaz Než si tento obojek koupím pro našeho psa, tak by jsem se chtěl zeptat jestli nemůže tento obojek nějak ohrozit malé dítě, když uchopí psa za obojek? Děkuji Aleš.

Švandová | 15.03.2011 10:22
obojek rozhodně není nebezpečný Dobrý den, elektronický obojek dítě rozhodně ohrozit nemůže. Na obojek se našroubují podle délky srsti bud malé nebo velké elektrody, které pak při nasazení obojku a následnému kontaktu s kůží dávají impulsy vámi vysílané. Obojek tedy působí pouze na psa a vy se ho při tom můžete klidně dotýkat, obojek je také voděodolný.


Přidat komentář