Poznejte tajemství erotické masáže

Zpestření vašeho milostného života i uvolnění celého těla. To vše vám může přinést erotická masáž, která ne vždy musí končit sexuálními hrátkami. Jaká jsou pravidla a jak se na ni připravit?

Masáž v domácím prostředí

Příprava, to je to správné slovo. Pokud chcete svému protějšku poskytnout slastný zážitek, nenechávejte nic náhodě. Ať už jste žena či muž, můžete uspokojit, uvolnit nebo překvapit svého partnera něčím tak příjemným jako je masáž. Pokud se navíc jedná o erotickou, která je velmi intimní, jistě přispějete i k oživení milostného života.

Vyčkejte na správný moment

Jistě se můžete mezi sebou domluvit, že určitý den si ozvláštníte něčím příjemným, ale stejně tak můžete partnera překvapit. Důležitá je vhodnost okamžiku. Pokud váš protějšek přijde domů unaven natolik, že ani masáže ho nepovzbudí, tak ho nenuťte ani si nestěžujte, že vás ty přípravy stály hodně času. Prostě vyčkejte na jindy, protože uvolněná atmosféra je to nejdůležitější.

Vytvořte příhodné prostředí

Až se dostanete k onomu slavnostnímu momentu, nezapomínejte na lehké svádění. Cílem erotické masáže není sice vyvrcholení, ale i tak to erotické dusno sem patří. Žena by si měla obléci minimálně svůdné kalhotky, muž zase župan, aby zde bylo zpočátku tajemství. Během aktu pak můžete svršky shodit. Prostředí přilepšete relaxační a tichou hudbou, zapalte svíčky či vonné tyčinky a buďte v přítmí.

Klasika okořeněná erotogenními zónami

Když se dostanete k masáži samotné, vzpomeňte si, co dělá vašemu protějšku dobře, když prožíváte jiné intimní chvíle. Kdy vaše doteky dělají tomu druhému slastný požitek a na tato místa se zaměřte. Před tím však pozvolna začněte jakoby klasickou masáží a jemnými doteky. Než se položíte na postel, jemně se sebe navzájem dotýkejte. Hlaďte si dlaně, dotýkejte se zprvu jen bříšky prstů. Vše velmi pomalu, nikam nespěchejte, v tom tkví jeden ze základů uspokojivé masáže.

Používejte všechny části těla

Pravidlem číslo jedna je uvolnit partnera. Proto je nejlépe masáž začít klasicky, kdy masírovaný je nejprve v sedu a trošku mu prohnětat šíji a ramena. Poté přejděte na záda, kdy partnera jemně dotyky pobídnete, aby si lehl na břicho. Provádějte klasickou masáž. Pak přejděte k hýždím, kterých se už dotýkejte jemněji. Pamatujte, že spodní část těla bývá lechtivá, ale vy chcete partnera rozdráždit, tudíž ho lehce pošimrávejte a jakmile zpozorujete, že začíná zatínat svaly, tak je to signál, že už ho to lechtá. Až se dostanete do oblasti nohou, tak nezapomínejte na chodidla. Pohrajte si s prsty svého protějšku, propleťte je se svými u rukou. Využijte citlivých míst na těle. Tou bývá například bederní část zad. Jste-li žena, pomalu přejíždějte svými prsy po zádech partnera, nechte na jeho zadní část volně spadat vaše vlasy. Uchopte jeho ruce a společně vleže vzpažte. Pomalu si na něj lehněte a svůj klín přitiskněte na jeho bedra. Muži postupují obdobně. Svoji partnerku mohou po zádech dráždit strništěm na tváři a svým penisem jemně třít o bedra. Při poloze, kdy ležíte na ženě, pak lehce položte svoji chloubu na místo, kde se nachází předěl ženiných půlek a jemně se vrťte.

Nikam nespěchejte

Až se otočí masírovaný na záda, tak nezrychlujte, i když se zde nachází oblasti, na které vás to láká se vrhnout. Od erotického napětí, které ve vás vyvolala předchozí pozice se trochu odpoutejte tím, že protějšku jemně přejedete prsty přes obličej. Lehce se bříšky prstů dotýkejte rtů a pomalu přejíždějte po krku. Citlivou zónu jako jsou prsa prohmatávejte jemně a pomalu. To se netýká jen žen, ale i mužů, u nichž jsou tato místa rovněž senzitivní. Po břišní partii a přední části nohou se vydejte směrem ke genitáliím. Pro úspěšnou masáž této oblasti si zapamatujte několik pravidel.

▪ Nebuďte nejistí. Raději si před tím něco načtěte, podívejte se na návody, jak udělat partnerovi dobře.

▪ Postupujte tak, jako kdybyste chtěli poznat každou oblast tohoto intimního místa. Jako kdybyste byli slepí a chtěli poznat tvar toho, čeho se dotýkáte.

▪ Dívejte se při tom na partnera a z mimiky rozpoznáte, co mu dělá dobře.

Pamatujte, že cílem erotické masáže není nutně vyvrcholení, i když překážku vám nikdo neklade. Můžete rovněž zapojit i ústa, kterými budete laskat tělo toho druhého. Masáž můžete pojmout jako předehru nebo jen jako ryze uvolňující rituál, který jednou za čas dopřejete. Vašemu vztahu to prospěje, protože tak více vnímáte jeden druhého, než při divočejších hrátkách.

Masérské kurzy pro perfekcionisty

Chcete-li se zdokonalit v této sféře, není nic jednoduššího než navštívit kurz, kde vás lecčemu přiučí. Zahoďte ostych a přihlaste se do nějakého kurzu. Lektoři těchto metod jsou většinou velmi přátelští a jejich spontánnost vás uvolní, že si mezi nimi nebudete připadat nepatřičně. Pokud se přeci jen ostýcháte, tak si vyberte nějaký kurz, kde se praktiky ukazují na figuríně nebo jiných demonstrativních pomůckách. Kurzy erotických masáží naleznete přímo pod tímto názvem, ale stejně tak vám může pomoci i sex kouč.

Indické tajemství zvané tantra

Kdo by o tomto zázraku neslyšel. Ti, kteří tantru vyzkoušeli o ní jen básní, ale podrobný návod naleznete jen velmi zřídka. Předně tedy tantra není jenom masáž, zde se zabloudí i do samotné sféry pohlavního aktu. Tomu ale předchází i masáž, kterou jsme výše přiblížili. Vzájemné poznávání těla toho druhého, jemné, pomalé dotyky a maximální prožitek. Tantru se rovněž můžete naučit na jednotlivých kurzech, které jsou hojně navštěvované.

Profesionální masáž v salónu

Nepředstavujte si ihned veřejný dům. Erotickou masáž můžete zažít i v běžném salónu, přičemž mezi vámi a masérem či masérkou nedojde k ničemu intimnějšímu. Masáž je velmi podobná té partnerské, jen se zde nezapojuje líbání nebo jiné orální uspokojování. Záleží pouze na dotecích těl. Nebuďte proto překvapeni, že k navození opravdové relaxace a určité sounáležitosti mezi vámi a masérem/kou bude i on/a spoře oděn/a. Opravdový profesionál vás totiž tak náležitě uvolní, že si budete opravdu připadat tak, že on vám provádí jenom službu. Zároveň si ji ale neskonale užijete. Až se dostane do oněch inkriminovaných míst, nebude vám to připadat jako sexuální dráždění. Možná se dostaví orgastický pocit, ale bude zapříčiněn maximálním uvolněním.

Slast potřebujeme všichni

Erotické masáže představují nejen způsob, jak si okořenit sexuální život. Opravdu se při nich uvolníte, protože pokud vaše tělo potřebuje relax, tak se musí zregenerovat celé, ne jen záda, nohy nebo šíje. Pokud nemáte zrovna partnera nebo zrovna váš protějšek neovládá tyto metody, tak se obraťte na profesionály. Pak zkuste domů přinést pár tipů, které společně s milovanou osobou vyzkoušíte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15627 (rodina-finance.cz#22169)


Přidat komentář