Potápěčská škola a kurzy potápění - Praha

Potápět se v nádherném průzračném moři, pozorování barevných ryb, korálů a spousty dalších živočichů, to je sen nejednoho milovníka moře. A tento sen si dnes může splnit každý, kdo se obrátí na potápěčskou školu Divers Dream v Praze.

Potápění a životní styl

Pro určité lidi je potápění životním stylem. Někteří se k němu dostanou již jako děti, když se svými rodiči jezdí na dovolenou, jiným učaruje až v dospělosti. Potápění může být jak koníčkem, tak i povoláním, nebo pouze prostředkem, který povolání doprovází. Potápět se lze v různém období a samozřejmě na různých místech.

Potápění v létě

V létě, tedy většinou od května do září, jezdí potápěči za ponory, kde mohou obdivovat, fotit nebo filmovat mořské korýše, ryby, sasanky nebo barevný svět korálových útesů. Zajímavé je i potápění v Grónsku s tuleni. Zklamáni nebudou ani potápěči, kteří se vydají prozkoumávat podvodní skalnaté útvary nebo třeba vraky lodí.

Najít nejzajímavější a nejkrásnější místo pro potápění v létě není vůbec jednoduché. Každý potápěč upřednostňuje jiný vodní svět, jinou vodní lokalitu. Někdo má rád adrenalin, kdy se kousek od něho prohání žraloci, jiný rád hledá ztracené poklady ve vracích, další chce jen tak plavat mezi vodními živočichy a kochat se podmořským světem. Někteří potápěči se rádi potápějí do velikých hloubek.** **

Potápění v zimě

V zimě se jezdí také potápět. Jedno z nejzajímavějších míst na potápění pod ledem je severní Rusko. Potápěči zde uvidí úžasný ledový příkrov i kry, také jak pod ledem vypadají vodní živočichové. Ti kdo se v zimě nemohou nebo nechtějí potápět venku, trénují na bazénech. Potápěčské školy pro ně připravují různé programy a také kurzy, kde si lze zvýšit certifikáty a pak se potápět do větších hloubek.** **

Sportovní potápěči mohou jezdit za ponory samostatně nebo s cestovní kanceláří. Těch je opravdu hodně a většinou každá takováto cestovní kancelář je schopná zařídit program pro klienta na míru. Další možností sportovních potápěčů je** zapsat se do některého z potápěčských klubů**. To má nesporné výhody. Zejména pro začátečníky. Ti zde získají spoustu užitečných informací. Získají další znalosti potřebné pro potápění a také možnost jejich procvičení.

Kurzy potápění v Praze

Potápěčská kola Divers Dream nabízí pět druhů potápěčských kurzů podle pokročilosti kurzisty. Kurzů se mohou zúčastnit již děti od 12 let. Všechny kurzy probíhají pod vedením zkušených instruktorů.

Potápění v bazénu

Potápěčská škola Divers Dream pořádá od října do dubna sportovní neděle v Holešovickém bazénu. Hloubka bazénu je 4 metry a to je dost pro potápění s přístrojem. Na své si přijdou i rodinní příslušníci, kteří se zatím nepotápějí.

Výlety s potápěním

Potápěčská škola pořádá také velmi zajímavé výlety s potápěním a také** potápěčské kurzy v Egyptě**. Výlety jsou na malebná místa, jako jsou Maledivy, Fidži nebo Norsko. Cena za tyto výlety je více než přijatelná a program je opravdu bohatý. Jen si představte potápět se mezi korály, želvami, hejny ryb nebo zkoumat a prohlížet si potopené vraky lodí. Jeden větší zážitek než druhý.

Vodní a podvodní natáčení a práce v reklamě

Již 6 let potápěčská škola Divers Dream pomáhá filmovým a reklamním produkcím v zajišťování podpory u** vodního a podvodního natáčení.** Vzhledem ke zkušenostem a vybavení je schopna nabídnout komplexní služby filmovému štábu a také pomoc a rady na profesionální úrovni hercům.

Půjčovna výstroje pro potápění

  • Škola potápění nabízí možnost vypůjčit si výstroj k potápění. Platí se cena za počet dní, na které si výstroj půjčujeme a kauce, která je vratná.
  • Pokud se rozhodneme stát se členy klubu potápění, je cena za půjčení nižší a kauce se neplatí.
  • Vždy je dobré provést rezervaci výstroje dopředu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15739 (rodina-finance.cz#22560)


Diskuze a zkušenosti

Batte | 02.03.2011 10:31
Pochvala Můžu říct, že je článek velice povedený a hovoří přímo k věci daného tématu.


Přidat komentář