Permanentní prodlužování řas v Uherském Brodě

Oči jsou jednou ze zbraní ženy, kterou může rázem motat hlavu nejednomu muži. Je však nutné znát správnou hru očí a mít ty "správné" oči. Perfektní řasy jsou samozřejmostí.

Mít dlouhé, husté, černé a perfektně natočené řasy chce jistě každá žena. Ale bohužel příroda to zařídila tak, že ne každá do vínku vysněné řasy dostala.

Rozdíl mezi umělými řasami

A tak to, co nám nebylo dáno, se snažíme dohnat** řasenkami, kleštičkami** na řasy, dokonce i trvalou a natáčkami na řasy. A nejen to. V poslední době se téměř roztrhl pytel s možností nalepení umělých řas. Jenže je rozdíl mezi umělými a umělými - permanentními řasy. Ty klasické umělé se lepí speciálním lepidlem na horní víčko, těsně k vlastním řasám. Jsou v celku a k přilnutí k vlastním řasám se používá řasenka tak, jak jsme zvyklí. Výhoda je to, že si je snadno aplikujeme sami a doma. Nevýhoda zase to, že často přitom nalepíme řasu špatně, pak různě přelepujeme, řasy jsou od lepidla a kouzelný efekt jak jsme si představovali, to nevykouzlí.

Permanentní řasy

Jinou možností jsou umělé řasy tzv. permanentní. Tato metoda totiž probíhá přímým lepením jednotlivé řasy na řasu. To zajistí perfektní držení a nebýt přirozeného cyklu vypadávání řas, tak vydrží umělé řasy téměř napořád. Tím, že se řasy lepí jednotlivě, zajistí nejen dlouhodobé trvání, prodloužení řas, ale také řasy hustší. Navíc tato metoda nevyžaduje žádné složité udržování a zcela můžete zahodit řasenku. Ta se po aplikaci permanentních řas vůbec nepoužívá. Pokud nejsou řasy přespříliš dlouhé, vypadají velice přirozeně a nepoznatelně lépe, než obrovské nánosy řasenky.

Jediné, co pro své umělé řasy musíte dělat je pravidelné doplňování u své kosmetičky. To probíhá individuálně a to v závislosti na padání řas. Obvyklá doba je tři až čtyři týdny, pokud jsou však řasy klientky v tzv. telogenní fázi, což znamená ve fázi obměny, kdy řasy vypadávají mnohem více, než klasicky a rostou pod nimi nové, je jasné, že s řasou přírodní vypadne i řasa umělá. Proto se v tomto období musí chodit na doplnění řas častěji. Obvykle jednou za dva týdny. A vůbec doplňování umělých permanentních řas závisí na vypadávání řas jednotlivé klientky. Každá to holt máme jinak.

Další výhodou těchto umělých řas je jejich vysoká hypoalergennost, a tudíž je tato technika šetrná i pro klientky, které jsou citlivé na jakékoli manipulování s vlastní pokožkou.

S permanentními řasami ušetříte za řasenku

Po uplynutí 24 hodin od aplikace, se klientka může bez potíží líčit a dělat vše tak, jak je zvyklá. Jediné, co je jiné je to, že svoji řasenku může darovat přítelkyni, anebo ihned vyhodit do koše. S permanentními řasami nebude již žádnou maskaru potřebovat. Navíc jste tím vyřešila situaci, kdy se z ničeho nic spustí silný jarní deštík a vy na ulici bez jakékoli obrany se lehce smáčíte, vaše řasy nevyjma. A tato situace zajistí, i přesto že máte voděodolnou řasenku, její rozmazání se po obličeji. Permanentní řasy jsou jako vaše přírodní řasy a tak jim žádný, ani silnější déšť neuškodí.

Permanentní řasy v Uherském Brodě

Chcete-li se zbavit trápení se s řasenkou a naříkáním nad světlými, krátkými či řídkými řasy, bez váhání navštivte Studio Body line v Uherském Brodě, kde vám tuto službu poskytnou za ucházející ceny – 1.900 Kč za první aplikaci a pak každá další návštěva, tedy doplnění vás bude stát pouze 350 Kč. Možná si říkáte, že je to moc, ale pokud si uvědomíte, kolik vás stojí kvalitní řasenka, která navíc zcela nevyřeší váš problém řídkých a krátkých či nenatočených řas, je to cena k nezaplacení. Muži z vás nespustí oči a ženy budou závidět, když mrknete svými hustými kartáči jako filmová celebrita.

To však není jediná služba, kterou ve studiu Body line v Uherském Brodě provádí.

Lifting obličeje v Uh. Brodě

O liftingu obličeje slyšela snad už každá žena a na sto procent ta, která zajímá o svůj zevnějšek. O co však v liftingu skutečně jde je občas sporné. Lifting není nic jiného, než vyhlazovací masáž obličeje proti vráskám. Je založena na odbourání stresu v obličeji a vůbec uvolnění mimických vrásek, které jsou stažené a to je důvod vzniku vrásek. Lifting jednak krásně vyhladí pokožku, zvýší její pružnost, pleť se lépe prokrví, dochází také k detoxikaci. Klientka cítí příjemné uvolnění od napětí a to jak v obličeji, tak na duši. Tím pádem se cítíte spokojení a sebevědomí.

Body Styler v Uh. Brodě

Anglické spojení slov, které sice přečteme, můžeme se domnívat, oč jde, ale konkrétní užití nejsme schopni nějak určit. U body styler jde o zbavování se celulitidy a s ní spojené další nepříznivé a nevzhledné neřesti našeho těla. Skvělé na body stylem je také to, že se celulitidy a nadbytečných kil zbavujeme vleže, aniž bychom se jakkoli namáhali. Body styler odstraní naše nevzhledné dolíčky pomocí strojů.

Slide styler jsou jakési nohavice, které jsou založené na nafukování a následném vyfukování se, přičemž dolní končetiny klientky jsou do nich oblečené a tímto slide styler tlačí na lymfatický systém. Následně dochází k uvolňování škodlivin, prokrvení a také cevní gymnastice.

To Bodystar je stroj určený čistě k redukci váhy Elektrody nebo jehličky zavedené do podkoží. Tím dochází k rozkladu tuků pomocí enzymů a tím pádem k rychlému odbourávání tukových zásob. Klientky pocítili rozdíl již po první návštěvě, avšak pro trvalý a viditelný efekt je nutné navštěvovat studio a absolvovat ošetření body stylem pravidelně.

Galvanická žehlička v Uh.Brodě

Revoluce v ošetření pleti představuje galvanická žehlička. Neexistuje snad problém s pletí, který by nezvládla. Nejprve byla prezentovaná jako bojovník** proti vráskám**, ale dalším používáním se zjistilo, že si perfektně poradí s akné a jeho pozůstalostmi, tím pádem hloubkově čistí pleť, sjednocuje barevný tón pleti, redukuje otoky a váčky, zejména v oblasti očí. Navíc redukuje podbradek, zpevňuje svaly a tak, jak už bylo řečeno, vyhlazuje vrásky.

VibroGym

VibroGym je posilovací stroj, který funguje na principu vibrací. Stojíte na něm s mírně pokrčenými koleny, paže a záda procvičujete pomocí gumových lan. Cviky, které byste měla cvičit, jsou na přístroji popsány, anebo vás s nimi seznámí obsluha. Tím, že dochází k vibraci, se redukuje vaše váha až třikrát rychleji, než při klasickém cvičení.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15749 (rodina-finance.cz#22580)


Přidat komentář