Permanentní make-up Ústí nad Labem

Ženy měly touhu vylepšovat svůj vzhed od pradávna. S moderními technologiemi a s poznatky z výzkumů je to rok od roku snadnější a snadnější. Nebuďte šedou myškou, také Vy můžete být krásná.

Dokonalé nalíčení

Pokud jste ještě nikdy nezkoušela svému obličeji dopřát dokonalé nalíčení, pojďte si to s námi dnes vyzkoušet. Nejprve si povíme jaké druhy make-upu známe a jaké mají vlastnosti a účinky.

 • pudrový – je tuhý a překryje všechny vady
 • minerální – vyhoví citlivé pleti
 • v tyčince – má hydratační účinky, doladí barvu a zakrývá drobné vady
 • tekutý – krycí schopnost je střední, zaručuje ochranu proti slunci a ovzduší
 • pěnový – na pleti se mění v prášek, hydratuje a zmatňuje

Jaký vybrat a nanášet klasický make-up?

Bez vyzkoušení na Vaši pleť nic nekupujte, Máte možnost si na pleti vyzkoušet nabízené odstíny v proužcích a pak je nutné vyjít z obchodu ven na denní světlo, aby jste zjistila, jaké odstín je k vaší barvě pleti nejblíže.

S nanášení make-upu začínáme pod očima. Pleť vyčistíme nejprve odličovadlem a ošetříme očním krémem, máme-li kruhy zakryjeme je světlým korektorem, který hydratuje a naneseme make-up. Také na zbytek obličeje naneste hydratační krém. Pečlivě roztíráme v oblasti vrásek, kde se více usadí.

Dále roztíráme na tváře od středu ven, na ušní lalůčky, pod čelist a dbáme na postupný přechod barvy dekoltu, roztíráme tahem dolů, aby nevystoupily chloupky. Pokud některé nedokonalosti pleti ještě vystoupí, přetřít je stačí štětečkem a nakonec celý make-up zafixujte transparentním pudrem. Dále je třeba namalovat stíny, řasy, linku, rtěnku případně tvářenku.

Jak je patrno, make-up není otázka minuty, proto existují služby, které ženám na dlouhou dobu ulehčí práci – je to permanentní make-up

Permanentní make-up a jeho výhody

Jaké má výhody a proč jej ženy chtějí? Prvotním impulsem bývá – krása bez práce. Takový make-up Vám vydrží na celé roky,** bez každodenního odličování a opětovného líčení**. Přitom získáte mladistvější vzhled, odborník Vám může korigovat nedokonalost Vašich partií, odstraní problémy s případnými alergiemi na kosmetické přípravky a nikdy již nebudete mít rozmazané líčení nebo oblečení od šminek...nemluvě o zvýšení sebevědomí.

Rozdíl mezi tetováním a permanentní make-upem

Za prvé jehličky jsou zde velice jemné – jemnější než-li u klasického tetování. Při tetování jehla s barevným pigmentem pronikne až do 2 – 3 mm do kůže. Make-up se vpichuje jen 0,8 maximálně 1,5 mm do pokožky. Po odeznění otoků barevný odstín kůže zesvětlí a vypadá naprosto přirozeně.

Pokud má žena chuť řídit se diktátem módy, který za nějaký čas může předepisovat jiný odstín například rtěnky, klidně ji může použít. Postupem času se barva odbourává až po 2 -5 letech zcela vymizí. Nestojí Vám nic v cestě podstoupit druhou aplikaci a po týdnu rekonvalescence být opět dle Vašeho přání krásná. Na místa, kde se zákrok provádí se aplikuje analgetický gel, proto klient cítí jen lehlé šimrání nebo vibraci – žádné vpichy!

Co se dá vylepšit permanentním make-upem?

Jednak nedokonalé obočí lze dotáhnout k dokonalé formě, Vzhled zvýrazní také perfektně oční linky a rty se dají zvýraznit jak konturami, vyplněním či barevným odstínem.

Proč využít permanentní make-up?

Ženy (ale klidně i muži) mohou využít tuto metodu tetování. Lze tím vyřešit nejen** potíže s každodenním líčením, ale existují zde i praktické důvody.** Co se týká těch spíše dekorativních příčin, tak mnohým dámám odpadbou starosti s líčením. To nezahrnuje jen každodenní rutinu, kvůli které musí žena dříve vstát a večer se ještě musí odlíčit. Některé dámy mají třeba nevýrazné obočí, oči nebo rty a chtěly by to změnit, protože ne vždy lze být namalovaná.

Najdou se i ženy, jež mají problémy s alergiemi na dekorativní kosmetiku. Jelikož oči jsou z tohoto pohledu nejcitlivější částí, tak mohou podrážděním slzet nebo pálit a tím se rozmaže i sebelepší make-up, dokonce i voděodolný.

Permanentní make-up mohou ale využít i ti, kteří nosí brýle, protože je obtížné se nalíčit přes skla obrouček a po sundání brýlí toho zase není moc vidět. Permanentní make-up toto vyřeší.

Využijte tedy permanentního make-upu. Nemusíte mít nutně nalíčený efekt, stačí jen zvýraznit rysy. Pokud si dáte vystínovat okolí očí, bude váš pohled hlubší. Jestli si necháte vpravit pogment do rtů, budou plnější a šťavnaté. Obraťte se na kvalitní salon. Víme, kde ho najdete.

Péče o permanentní make-up

 • Hlavně dané místo udržujte v čistotě. Vyhýbejte se prašným prostředím nebo jinak nehygienickým prostorám.
 • Tetování vás může svědit, ale rozhodně ho neškrábejte, mohla byste si vyndat barvu z kůže. Pokud máte nutkavý pocit mnutí, tak si místo raději něčím zchlaďte.
 • Můžete zpozorovat, že se vytváří stroupky, ty ale značí, že se kůže hojí, takže je nijak neodstraňujte.
 • Kůži promázávejte alespoň 3x denně zklidňujícím přípravkem. Vyberte si ale speciální hojící mast jako je např. Calcium nebo B-panten, které hojí a zvláčňují současně.
 • Nepoužívejte kosmetické přípravky s obsahem lihu a vyhýbejte se i příliš mastným produktům. Zejména v prvních dnech, ale i do budoucna mějte na paměti, že tím, že máte mastnou pokožku se délka trvání make-upu zkracuje.
 • Rovněž se záhy po zákroku nepohybujte na přímém slunci a nevyhledávejte vlhká prostředí (např. sauna nebo bazén).
 • I když dekorativní kosmetika permanentnímu make-upu v zásadě nevadí, tak i její časté používání trochu zkrátí délku trvanlivosti. Nechte si proto udělat takový vzhled, který chcete mít na běžné denní nošení a líčení pak používejte, když jdete na nějakou společenskou akci jako je párty či večírek.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15744 (rodina-finance.cz#22570)


Přidat komentář