Permanentní make-up Karlovy Vary

Trvalá krása. Kdo by si ji nepřál. Asi někdy litujete, když musíte odlíčit svůj make-up a někdy si postěžuje i váš partner. Tak ho překvapte. Muži neznají všechny ženské fígle. Nechte si udělat permanentní make-up, ve kterém budete krásná ve dne i v noci.

Výhody permanentního make-upu

I když se jedná o tetování a v názvu je napsáno slovo permanentní, tak to není na stejné bázi. Jednak se složky, jež se využívají k permanentnímu make-upu, skládají jen z přírodních látek a navíc make-up po nějaké době vymizí. Je to otázka několika let, ale neberte to jako nevýhodu. Naopak. Make-up vám už nemusí vyhovovat, protože jste starší a vaše požadavky na líčení se mění.

Vezměte si jen, kolik času a financí ušetříte, kdy se nebudete muset denně líčit. Pokud se vám řasenky nebo jiná líčidla rozmazávají, tak to se vám s permanentním make-upem nestane. Ten vás nebude ani nijak dráždit, takže vás nebudou pálit oči či nedojde k slzení. Navíc, pokud máte třeba dioptrické brýle, tak víte, jak je obtížné se přes ně líčit. S permanentním make-upem toto nebudete muset řešit. A jestli jste horlivá sportovkyně, tak vás jistě potěší, že se vám nerozmaže líčení po obličeji a ani se vám nebudou dusit póry pod nánosem kosmetiky. Hlavně ale budete pořád stejně výrazná a svůdná. Kam si tedy můžete zajít?

Permanentní make-up v Karlových Varech v salonu Harmonie

Paní Daniela Vachalcová z Kosmetického salonu Harmonie (www.kosmetika-vachalcova.cz) vám poskytne komplexní služby o vaše tělo i mysl. Můžete se zde oddávat účinkům biostimulačního laseru nebo mezoterapie, nechávat na sebe působit diamantovou mikrodermabrazi, hloubkově si nechat ošetřit pleť chemickým peelingem nebo si necháte prodloužit řasy metodou X-treme lashes. Kosmetické procedury jsou pak samozřejmostí tohoto salonu. Zaměřme se ale na permanetní make-up, který posléze můžete doplnit i předchozími službami.

Permanentní make-up v Kosmetickém salonu Harmonie

Metodika spočívá v aplikaci pigmentu, kterým se buď jasně konturují a zvýrazňují jednotlivé rysy anebo se využívá stínování. Vy si tak dopřáváte intenzitu nalíčení, pokud chcete jen jemné zvýraznění či více nalíčený efekt.

Průběj permanentního make-upu v salonu Harmonie

Nejprve se s kosmetičkou dohodnete, jakou máte představu a zkonzultujete všechny varianty. Proberete, zda nemáte třeba alergické reakce nebo sklony k hyperpigmentaci, což bývá problém u aplikace permanentního make-upu. Posléze se přejde k zákroku.

Zde se doporučuje začít jemnými odstíny, protže efekt trvalého silného nalíčení by vám nemusel vždy vyhovovat. Linky můžete domalovat vždy, ale zakrývat něco trvalejšího je už problém. Proto, když se aplikuje pigment, tak se zjišťují i případné reakce na danou složku. Následně se může doplňovat pigment a dotvářet vzhled dané oblasti.

Procedura probíhá tak, že se nejprve nanese lokální anestetikum, které se namaže na dané místo. Poté se speciálním přístrojem za pomocí jemné jehly vpichují do svrchních vrstev kůže malé části pigmentu, který je na zcela přírodní bázi. Nemusíte se tedy obávat něčeho škodlivého nebo bolestivého. Celý zákrok probíhá v těch nejpřísnějších hygienických podmínkách. Čistota, rouška a rukavice na jedno použití jsou samozřejmostí.

Co se týká času, počítejte tak s hodinou až dvěma hodinami, záleží na náročnosti procedury.

Co vás po aplikaci permanentního make-upu čeká?

 • Po proceduře může dojít k zčervenání kůže nebo otokům. Ničeho se nebojte, vydrží tak do druhého dne, a pak jsou pryč. Rovněž se nelekejte, že barva tetování je trochu jiná, musí se ustálit, což se také odehraje během pár dnů, ke konečné podobě dojde po měsíci.
 • Nebojte se, pokud se objeví stroupky. To je náznak dobrého hojení a vy si v žádném případě neškrábeje, protže byste si mohla vytáhnout pigment a make-up by byl pryč. Strupy si mažte 3x denně speciální mastí, po které strupy po asi 4 dnech zmizí.
 • Vyhýbejte se v prvních dnech vlhkému prostředí (sauny, páry, bazény apod.) a rovněž se nevystavujte sluníčku ani nechoďte do solária.
 • Na co si ještě dát pozor, aby permanentní make-up byl perfektní
 • Přijďte na proceduru uvolněná, ať je vám to co nejvíce příjemné.
 • Před aplikací permanentního make-upu nepijte alkohol.
 • Zvýrazněná místa den neoplachujte vodou.
 • Kůži pravidelně potírejte mastí, kterou dostanete v salonu.
 • Pokud máte sklony ke vzniku oparů, tak preventivně před zákrokem berte vitamíny, hlavně všechny ze skupiny B a vitamin C.
 • Až se vám bude kůže hojit, tak ji nezatěžujte líčidly ani různými přípravky s obsahem lihu.
 • Snažte se udržovat dané místo v čistotě a nenechte na něj působit negativní vlivy okolního prostředí (např. prach).
 • Rozhodně nepoužívejte na dané místo produkty s bělícími účinky.
 • U barvení řas a obočí se zkracuje doba trvání permanentního make-upu, protože se používá kysličník.

Jak dlouho permanentní make-up vydrží?

Barva make-upu se ustaluje po několika dnech, závěrečný efekt je znát po měsíci. Co se týká výdrže samotné, tak make-up se drží ve formě zhruba jeden rok a zcela vymizí za pět let. Pokud chcete zintenzivnit barevnost, tak na další zákrok jděte nejdříve za dva týdny.

Co lze upravit permanentním make-upem?

Můžete si nechat vymodelovat obočí, tak, jak byste toho obyčejnou tužkou nedosáhly. Lze jej totiž zvýraznit jednou linií, ale rovněž se dá obočí vystínovat. Pak je tu ještě metoda chloupek po chloupku, kdy se nahrazuje chybějící obočí vymalováváním jednotlivých porostů. Poté je výsledek velmi přirozený.

Můžete si nechat udělat oční linky na horním i dolním víčku, ať už výrazné nebo jen lehce zvýrazňující oko. Stejně tak se pracuje i s konturou a vystínováním rtů, které budou po zákroku plnější a smyslnější. Permanentní make-up koriguje i drobné jizvičky nebo doplňuje pigment tam, kde je třeba (např. lícní oblast, kde se používá růž).

Kolik stojí permanentní make-up v Karlových Varech?

Vytvarování obočí vás vyjde na 3 500 korun, kontura rtů 3 500 korun a kontura rtů se stínováním stojí 4 000 korun. Oční linky vás budou stát 2 000 korun, přičemž, pokud si dáte horní i dolní včka zároveň, tak zaplatíte 3 000 korun.

Už máte vybráno? Výhodu permanentního make-upu je, že si můžet korigovat sytost a vzhled líčení. Navíc to nemáte navěky, tak se nemusíte bát, že se vám časem omrzí a nepůjde s tím nic dělat. Ušetřete tedy čas, který byste strávila každodenním líčením a prožijte ho lepšími aktivitami, než stáním u zrcadla.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15746 (rodina-finance.cz#22572)


Přidat komentář