Permanentní make-up Jihlava

Toužíte být celý den okouzlující a dokonale nalíčená? Nechcete se zdržovat každé ráno složitým líčením? Existuje rychlé a jednoduché řešení. Nyní můžete být krásná a dokonale nalíčená po celý den.

** **

Co je permanentní make-up?

Permanentní make-up je metoda líčení, při které se do horní vrstvy pokožky (epidermu), implantují přírodní barviva. Tento zákrok se provádí speciálním pigmentovacím přístrojem. Tímto chytrým řešením lze zdokonalit například vaše obočí. Je možné změnit jeho hustotu, velikost či šířku. Pokud kousek vašeho obočí chybí, lze jej kompletně vymodelovat znovu. Samozřejmostí je také možnost zkrášlení vašich očí, kde je možné zvýraznění očí linkou. Dokonce je možné docílit zlepšení tvaru vašich rtů, kdy je nejčastějším řešením potlačení asymetrie rtů. Tyto zkrášlující zákroky jsou prováděny odborníky ve specializovaných studiích

Přednosti zákroku permanentního make-upu v Jihlavě

Odborníci na líčení permanentním make-upem  dokáží vyzdvihnout vaše přednosti a podtrhnout vaši individualitu, tím vám pomohou udržet si pevné sebevědomí. Co vám metoda permanentního make-upu dokáže nabídnout za výhody?

 • permanentní make-up dokáže zvýraznit krásné rysy vaší tváře
 • výsledkem budou nejpřirozenější linie a nejjemnější odstíny, které ještě více zvýrazní vaši vizáž
 • permanentní make-up je 100% odolný proti vlivům potu či vody
 • je velmi vhodným řešením pro ženy, které jsou alergické na běžná líčidla
 • neustále krásná a upravená tvář bez nutné kontroly líčení
 • u žen středního věku se navíc eliminuje problém s rozmazáváním rtěnky do vznikajících vrásek

Nabídka služeb Regeneračního a relaxačního studia v Jihlavě**

**

Co vám studio Jihlava při vaší návštěvě může nabídnout?**
**

Permanentní make-up očních linek v Jihlavě

Zdůraznění očí, jejich zkrášlení, to je základní vytoužený cíl každé ženy, která o sebe ráda pečuje. Jednoduchým řešením je vytvoření permanentní oční linky. Pracovníci jihlavského studia vám rádi doporučí nejvhodnější řešení permanentního make-upu, určeného přímo pro vás, vaši osobnost. Obecně se doporučuje zvýraznění nenápadnou linkou aplikovanou těsně na hranici linie horních a spodních řas a přesně toto řešení vám ** nabídnou.
**

Jaké zdokonalení přináší permanentní oční linky?

Správný tvar permanentní oční linky, která zvýrazní a zdokonalí tvar vašich očí, vybírá odborník tak, aby byla v souladu s tvarem a typem vašeho obličeje a barvou duhovky. Může vám doporučit následující typ linky:

 • linka modelovací nebo rozšiřující - je určena především ženám, které trápí sklon k pokleslým víčkům nebo požadují opticky změnit tvar očí
 • linka v řasách - dotváří přirozený vzhled očí, dokáže vytvořit dokonalou iluzi řas i v případě, že řasy částečně chybí. Tato linka dokáže také oči zvýraznit. Permanentní oční linky v řasách jsou tedy vhodné pro každou ženu, která touží po trvalém zvýraznění krásy svých očí.
 • dolní linka - podtrhuje zvýraznění oka. Permanentní dolní linka se obvykle vytváří v délce třetiny oka až po délku celého oka.

Permanentní make-up obočí v Jihlavě

Vaše obočí nemusí mít od přírody ideální tvar, jaký by jste si přála. Ale odborníci , kteří vám nabízejí službu permanentní make-up, dokáží vyřešit i tento problém. Chybějící část obočí je možné věrně vykreslit podle směru růstu jednotlivých chloupků a samozřejmě v jejich stejném odstínu barvy. Tímto způsobem je možné také obnovit vytrhané chloupky, které jste si v minulosti nechala odstranit. Samozřejmě je možná také částečná modelizace, to znamená nadstavení chybějících konečků obočí.

Permanentní make-up rtů v Jihlavě

Jen málo z žen má to štěstí, že jejich rty mají zcela dokonalý tvar. Není pochyb o tom, že vaše rty, které získají zákrokem permanentního make-upu svoji plnost, jsou prostě mnohem smyslnější a více sexy. Permanentní make-up, který si v Jihlavě můžete nechat vytvořit, dokáže smyslnost a krásu vašich rtů podtrhnout. Možnosti, jak si nechat v Jihlavě vylepšit vaše rty jsou následující:

 • vylepšení kontury rtů - jedná se o drobné vylepšení, kdy je vhodné konturu rtů pouze zdůraznit.
 • zvětšení jednoho rtu - pokud máte jeden ze rtů menší, nabízí se jednoduché řešení - menší ret lze totiž opticky zvětšit jeho částečným vystínováním.
 • zvětšení obou rtů - podobným způsobem je možné celkově opticky zvětšit oba rty.
 • vylepšení barvy rtů - pokud máte poněkud mdlou, nevýraznou barvu rtů, která přechází v podobný odstín barvy vaší pleti, odborníci na permanentní make-up v Jihlavském studiu vám doporučí vylepšení kontury a vystínování horního i dolního rtu.
 • redukce povislých koutků - pokud vás trápí poněkud povislé koutky, ani v tomto případě neváhejte navštívit odborníky na permanentní make-up v Jihlavě. Tento nepříjemný jev je způsoben tím, že je horní ret o něco kratší než spodní. Mohlo by se zdát, že v tomto případě bude třeba chirurgického zásahu, ale není tomu tak. I zde vám odborníci na permanentní make-up ** dokáží pomoci. **Menší ret Vám opticky zvětší po stranách a opět jej vystínují.

Další možnosti studia permanentního make-upu v Jihlavě

Běžná představa pro líčení či make-up je touha po zvýšení krásy ženy nebo potlačení a zakrytí drobných nedostatků v pleti. Metodou permanentního make-upu je mož­né zamaskovat například rozličné jizvy nebo defekty v místech obo­čí, očních víček a rtů nebo retuše obrázků po těle. To všechno už zřejmě víte. Ale další službou, kterou odborníci pro permanentní make-up v Regeneračním a relaxačním studiu Jihlava nabízejí, je vytvoření obrázku jako dočasného tetování. To je možné vytvořit podle přání klienta v nejrůzněj­ších tvarech a barvách. Neocenitelnou výhodou je, že toto dočasné tetování po několika letech zcela samo zmizí.

Jak probíhá příprava na permanentní make-up?

Především je potřeba si říci, že se rozhodně není čeho obávat. Odborníci na permanentní make-up v Regeneračním a relaxačním studiu Jihlava poskytují služby na profesionální úrovní a mají osobní přístup. Na počátku s vámi proběhne pohovor, kdy budete seznámena se všemi potřebnými informacemi o permanentním make-upu. Bude vám vysvětlen postup celého zákroku a budete seznámena s návrhem a výsledkem možným úprav. V tomto kroku hraje významný podíl rozhodnutí klienta, co a jakým způsobem si přeje formou permanentního make-upu upravit. Poté následuje nezbytná administrativa - založení karty klienta a zadání informací o jeho zdravotním stavu. Nechybí ani konzultace o každém konkrétnímu úkonu, k volbě odstínu barvy a samozřejmě tvaru.

Jak probíhá vlastní aplikace na permanentní make-up

Během zákroku v Regeneračním a relaxačním studiu v Jihlavě klientka pohodlně leží, případně se nachází v poloze pololehu. Samotný zákrok pak probíhá v několika bodech:

 • odlíčení obličeje klientky pleťovou vodou a pleťovým mlékem
 • důležitá dezinfekce pokožky
 • nanesení anestetika pro bezbolestný průběh
 • předmalování místa zákroku permanentního make-upu speciální tužkou
 • namíchání správného odstínu barvy pigmentu
 • aplikace pigmentu do pokožky pomocí speciálního pigmentovacího přístroje
 • ošetření pigmentované oblasti speciálním krémem

Je zapotřebí zdůraznit, že v zájmu dodržení těch nejpřísnějších hygienických podmínek v Regeneračním a relaxačním studiu v Jihlavě pracují výhradně s materiálem na jedno použití! Po dokončení zákroku je klient samozřejmě vždy důkladně seznámen s tím, jak má o pigmentované místo pečovat.

Výhody permanentního make-upu v Jihlavě

Permanentní make-up, používaný v Regeneračním a relaxačním studiu v Jihlavě, je označení pro speciální kosmetické metody líčení, při které se implantují přírodní, zcela neškodná barviva do horní vrstvy pokožky (epidermu) elektrickým pigmentovacím přístrojem. Tuto metodu je možné nazvat jako povrchové kosmetické tetování. Povrchová pigmentace se provádí velmi šetrně při místním znecitlivění kvalitními speciálními lokálními anestetiky, které téměř vylučují bolestivost celého zákroku. Barvy, které jsou aplikované do pokožky udrží svou intenzitu v délce 2 až 4 roky. Svými ne­spornými výhodami přináší permanentní make-up poskytovaný v Jihlavě, v dnešní moderní době doslova revoluci v líčení.

Filozofie Regeneračního studia Jihlava

Nabídkou permanentního make-upu ale služby Regeneračního a relaxačního studia v Jihlavě rozhodně nekončí. Filozofií tohoto nevšedního studia je totiž osobní přístup k člověku. Regenerační studio - Umění doteku Alena Kotlíková a Iva Šalandová přináší jako důkaz svoje motto:
Zastavte se na chvíli v každodenním shonu a udělejte si čas jen pro sebe. Dopřejte svému tělu i duši relaxaci, harmonii a profesionální péči. Nabízíme Vám návrat ke zdraví Vaší pleti.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15740 (rodina-finance.cz#22561)


Přidat komentář