Permanentní make-up - Brno

Stále upravený a pěstěný vzhled. Výrazné oči, rty i obočí po celý den i noc. Tím lze dosáhnout pomocí permanentního make-upu. Jak procedura probíhá, jaké má výhody a kam se objednat v Brně?

Permanentnimakeup-brno.cz

**
**

Líčení, které Vám vydrží v každé situaci. Nesetře se, nerozmaže, vydrží až 5 let.  Při mikropigmentaci se implantují přírodní barviva do horní vrstvy pokožky – epidermu, pomocí elektrického tetovacího přístroje.  Svými nespornými výhodami znamená PM v dnešní moderní době revoluci v líčení a díky tomu získává stále větší popularitu.

Pokud i Vy patříte mezi Ty, kteří si chtějí permanentní make-up dopřát, neváhejte  obraťte se na pí. Nastoupilovou  v Brně, kde Vám jej poskytnou.

Proto neváhejte a shlédněte internetové stránky www.permanentnimakeup-brno.cz nebo klikněte přímo zde a dozvíte se více informací o nabízejících službách.

Objednávejte se na telefonním čísle: 603 495 400

Adresa: Ria Nastoupilová
studio Aesculap - kadeřnictví L´Oréal
Gajdošova 4392/7
615 00 Brno-Židenice

Výhody permanentního make-upu:

  • Budete upravená v každém okamžiku, hned po probuzení
  • PM je velice vhodné pro sportovně založené ženy – nerozmazává se, ani nerozpíjí
  • U žen středního věku odpadává rozpíjení make-upu do vrásek
  • Je vhodné pro ženy, které nosí brýle a líčení je pro ně obtížné, zároveň vyhovuje alergičkám citlivým na líčidla
  • Toto líčení vyzdvihne přednosti Vašeho obličeje
  • PM ocení ženy, které se nerady líčí nebo se jim to nedaří
  • dekorativní kosmetikou můžete měnit barevné odstíny PM podle potřeby

Proč se objednat na permanentní make-up?

Neustálé dennodenní starosti s líčením, které pak stejně smyjete. Někdy během dne navíc musíte myslet na to, jestli se vám dekorativní kosmetika nerozmazává nebo se bojíte někde otřít. Tyto problémy nechte zmizet, když si necháte permanentně vybarvit kůži. I když pojem permanentní je relativní – naštěstí. Tento druh tetování postupně vymizí během pár let, tudíž se nemusíte zdráhat metodu vyzkoušet, protože se obáváte, že vám to vydrží napořád jako klasické tetování.

Pro koho je permanentní make-up vhodný?

Existuje několik kategorií lidí, kteří mohou díky permanentnímu make-upu vyřešit nějaký problém. Jednak tuto metodu využívají ženy, které se nechtějí dennodenně líčit. Aplikace v tomto případě má i tu výhodu, že ženy, u nichž je přechod mezi nalíčeným a odlíčeným obličejem dost patrný, tolik nevylekají své okolí v soukromí. Přeci jen se tento typ žen někdy zdráhá před partnerem chodit bez make-upu, což je v soukromí nepohodlné. Absenci dekorativních krášlidel volí i starší dámy. Je to z toho důvodu, že běžné kosmetické prostředky se vpíjí do vrásek, a tím pádem si třeba rtěnka či stíny najdou cestičku po tváři, kam už nepatří, což už nezpůsobuje požadovaný efekt. Všechny předchozí důvody mají ryze dekorativní charakter, a tak musíme vzít i v potaz, že aplikací permanentního make-upu vám odpadá neustálé dokupování linek, stínů, konturek, rtěnek a někdy i řasenek, protože linky někdy dostatečně zvýrazní oko. Tyto položky značně zatěžují vaši peněženku, což v případě permanentního make-upu odpadá.

Permanentní make-up zamaskuje vady kůže

Po permanentním make-upu ale sahají i ti, kteří prvotně netouží po výrazném dekorativním efektu. Mohou chtít zamaskovat vady kůže či jen zvýraznit nebo potlačit určité rysy. V prvním případě se může jednat o nerovnoměrně rozložený pigment nebo chybějící či přerůstající chloupky v obočí. To se dá totiž jemně vystínovat anebo vykreslit pomocí tenkých linek, jakýchsi chloupků. Tím se dosáhne maximálně přirozeného vzhledu, kdy leckdo nepozná, že máte tetování. Pokud chcete zvýraznit malé oči, tak zkuste aplikaci očních linek. Ty váš pohled prohloubí a orámované oči dostanou specifičtější tvar. Obdobně tomu je i u rtů, kdy se jemně a do ztracena nepatrně zvýrazní hranice mezi pusou a okolní kůží. Tím se dosáhne plnějšího vzhledu, což ocení majitelé úzkých rtů.

Permanentní make-up je vhodný pro alergiky

Metodu stálého make-upu ale ocení i ti, kteří třeba trpí alergií nebo zvýšenou citlivostí na určité kosmetické prostředky, které se jim třeba rozmazávají nebo je dráždí, tudíž líčení je zde prakticky nemožné. Stejně tomu je i u sportovně založených lidí, kterým se po fyzické námaze po tváři line pot nebo voda v případě plavání. Zde je užití klasické dekorativní kosmetiky rovněž nemyslitelné. Nehledě na to, že při sportu by měly kožní póry dýchat, což se při užití vrstev make-upu moc nedaří. Zůstaneme-li u líčení, tak si představme ženy, které nosí silné brýle a každodenní líčení je pro ně utrpením, protože se musí složitě dostávat přes skla, aby se namalovaly.

Princip permanentního make-upu

Aplikace probíhá tak, že se do svrchních vrstev kůže vpichuje v těsných vzdálenostech malé množství přírodního barviva. Tím pádem se nemusíte obávat, že se do vaší pokožky nevpravují syntetické látky, které by ji dráždily. Zároveň tím, že aplikace probíhá jen ve svrchních částech kůže, tak se časem tetování obrousí, jak se obměnuje pokožka. Což zaručuje, že se nemusíte bát, že vám make-up vydrží navěky. Zhruba po roce začne barva ztrácet na intenzitě, tudíž ji můžete obnovit. Pokud máte ale pocit, že první aplikace je málo intenzivní, tak další procedura se doporučuje tak už po dvou týdnech.

Co vás čeká před aplikací permanentního make-upu

Před samotným zákrokem se s odborníkem nejprve domluvíte na tom, co si představujete vytvořit. Zkušený profesionál vám poradí, co se k vám hodí, ale jinak samozřejmě vyjde vždy vstříc vašim požadavkům. Až budete mít ujasněno, co chcete, tak vám kosmetička nejprve tužkou vykreslí daný motiv ještě před zahájením tetování. Před ním také dojde k aplikaci anestetického přípravku, který tlumí bolest. Protože ale metoda probíhá za pomocí jemných jehliček, ve svrchních vrstvách pokožky a navíc za aplikace anestetik, tak budete při zákroku samotném cítit spíše šimrání nebo brnění. Jednotlivé vpichy si regulujete sami, pokud je vám soustavné tetování nepříjemné můžete si dávat menší přestávky.

Po zákroku make-up nemá ještě výslednou barvu, protože pokožka je naběhlá a podrážděná, tak se nelekejte. Otoky zmizí tak do dvou dnů, barva se ustálí do měsíce.

Následná péče po permanentním make-upu

Až se bude kůže hojit, tak ono místo promazávejte asi 3x denně. Nejlépe zklidňujícím přípravkem jako je Calcium či B-panten, které hojí a zároveň zvláčňují. Nedrážděte pokožku různými přípravky s obsahem lihu nebo dekorativní kosmetikou.

Protože se vám mohou objevovat strupy, tak odolejte nutkání škrábání. Je to známka dobrého hojení, ovšem drážděním pokožky můžete vytáhnout barvu z kůže, což si určitě nepřejete.

Nevystavujte ono místo slunci ani nadměrnému teplu například v sauně. To trvá zejména v době otoku nebo když vidíte, že je pokožka ještě podrážděná.

Kdy se procedura permanentního make-upu nedoporučuje

Když máte alergii nebo hyperpigmentaci kůže. To je asi základ, ovšem nenechte se odradit a poraďte se s odborníkem, který vás prohlédne a zhodnotí, zda zákrok snesete.

Kolik stojí permanentní make-up?

Ceny jsou různé, a záleží na velikosti místa a náročnosti zákroku. Obecně aplikace linek stojí okolo 1 800 korun, kontury rtů kolem 3 000 korun a obočí rovněž tak. Obnova původního zákroku je poté levnější, třeba o polovinu.

Máte obavy z permanentního make-upu?

Asi nejčastější rozpaky budí obava, že se make-up nepovede. Než se rozhodnete pro tuto metodu, tak si prohlédněte předchozí práci vaší kosmetičky. Před aplikací vám ona navíc rozkreslí, jak bude tetování vypadat. Pokud máte stále obavy, že to bude příliš drsné, nechte si raději světlejší odstín, který můžete ztmavit při další návštěvě. Vyplatí se vám to. A na závěr vám budiž útěchou, že tetování není natrvalo, tudíž se nemusíte bát, že až vás omrzí, tak budete muset podstoupit poměrně bolestivé odstranění barvy, jako je tomu v případě klasického tetování.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15667 (rodina-finance.cz#22330)


Přidat komentář