Partnerské erotické masáže

Erotické masáže nemusí být provozovány jen ve specializovaných podnicích, můžeme si je dopřát i doma s partnerem! V tomto článku se budeme věnovat právě zmíněným partnerským erotickým masážím.

Erotické masáže Hanka

Erotická masáž je ideální k zakončení náročného dne nebo naopak k nastartování do nového dne. Masáž vám pomůže zapomenout na všechny starosti a trápení, dopřeje vám skutečný odpočinek a relaxaci. Uvolnění, relaxace, odbourání stresu a napětí, ale také vzrušení, vášeň a povzbuzení libida; toho všeho dosáhneme intimní erotickou masáží.** Erotická masáž je skvělým způsobem jak načerpat sexuální energii.** Citlivé doteky uvolní napětí a nastartují volné proudění endorfinů, které přinášejí pocity blaha a radostnou náladu. Poradíme, kde Vám  erotické masáže poskytnou. Erotické masáže Hanka dostanete zde masáž od certifikované masérky www.masaze-hanka.cz Náměstí Republiky Praha 1

**Věříme že s Erotickými masážemi masáže - Hanka budete velmi spokojeni a budete se rádi opět vracet.
**

Partnerské erotické masáže

Některé páry, hlavně ty, které jsou spolu už déle, začínají zanedbávat předehru. To je ovšem veliká škoda. Něžných dotyků není přece nikdy dost. Hmat se řadí mezi nejdůležitější smysly člověka. Hmatem lze projevit lásku, něhu a navodit odpovídající pocity. Pokud se na to před milováním zaměříte, k vytouženému cíli se ještě více naladíte a prožijete intenzivnější zážitek.

Tajemství erotických masáží

Erotické masáže se podobají těm klasickým masážím, ovšem s tím rozdílem, že s blízkým člověkem si můžete dovolit být úplně nazí a dotýkat se na nejintimnějších místech. Bude pouze na vás, zda masáž zakončíte milováním nebo ne. Vzájemný kontakt probouzí lásku, souznění, ale i vzrušení a vášnivý sex.

Když probíhá „běžná“ předehra, soustřeďujeme se na známá místa na těle. V průběhu masáže však zjistíme, že erotogenními zónami je protkáno celé tělo. Masáž nás dovede k poznání těla partnera, objevíme, co se mu líbí a působí největší požitek. Dotyky nám mohou připadat intimnější než samotný pohlavní akt. Při dotycích otevíráme také svou duši, nejenom tělo. Masáž bychom rozhodně neměli brát jako dlouhou stereotypní činnost, kterou prostě přetrpíme, abychom mohli přikročit k pohlavnímu styku. Masáž je vzrušující a můžeme při ní dospět až k vyvrcholení, nebo naopak vyvrcholení oddálit.

Erotická masáž dokáže pomoci partnerům, kteří mají v intimní oblasti nějaký problém, nebo se nedokáží naladit na stejnou vlnu. Vždyť dnešní moderní a uspěchaná doba často způsobuje to, že po práci přijdeme domů absolutně vyčerpaní a nemáme na milování ani pomyšlení. V tomto případě je vhodná masáž šíje, která uleví od bolesti a napětí a může vést k sexuálnímu naladění partnera. Samozřejmě i masáš chodidel je obzvlášť vzrušivá.

Erotické masáže nejsou žádnou novinkou

Masáže, jejichž cílem je probuzení vášně a vzrušení, jsou známé už velmi dlouho. Byly uplatňovány především v asijských oblastech, ale posléze se rozšířili i na západ.

Navoďte příjemnou atmosféru

Ať už se jedná o jakoukoliv masáž, prostředí hraje vždy důležitou roli. A u erotických masáží to platí dvojnásob. Ztlumte světla, zapalte svíčky (vonné – ale pozor na přílišnou intenzitu), lampičky apod. Základem je, aby se oba partneři cítili pohodlně. Snad nejvhodnějším místem je pochopitelně ložnice. Pokud je zrovna zimní období, raději přitopte, aby se masírované tělo mohlo dostatečně uvolnit a nebylo ztuhlé. Jestliže máte chuť, zapněte si příjemnou hudbu. Tento pojem znamená pro každého jiný žánr, takže může jít o rychlejší i pomalejší rytmus. Klidnější hudba v nás probudí romantiku, zatímco svižnější tempo podněcuje k akci.

Oblečte si něco vzrušujícího (v případě ženy například pouze tanga, erotické spodní prádlo), nebo na sobě nemusíte mít také vůbec nic. Smyslně svlečte partnera.

Správná místa…

Opatřete si olejíček nebo krém a rozetřete si jej v rukou, aby nevyvolal nepříjemné pocity. Můžete začít masírovat zadní stranu (záda atd.), nebo rovnou přistoupit k masáži přední strany. Začněte roztírat olejíček, přičemž nezavítejte ihned k intimním místům. Přejíždějte celou plochou dlaně po břiše (účinné je pomalé hlazení) či zádech a pak se zaměřte na nohy (intimní oblasti úplně vynechejte). Vaše polovička tak bude správně napjatá a v očekávání. Následně se zaměřte na krk. Pomocí pomalých pohybů prstů se dotýkejte citlivých míst. A teď už se konečně dostáváme k očekávaným místům, následují intimní partie! Začněte pomalu od hýždí, která budete hladit a šimrat, u ženy pokračujte laskáním prsou a pak přejděte k pohlavním orgánům.

Další tipy - erotické masáže

Erotické masáže jsou přímo stvořeny pro experimentování a objevování partnerových citlivých míst. Když zapojíte fantazii, může pro partnera znamenat masáž doslova nezapomenutelný zážitek.

  • Buďte nápadití, neprovádějte jen klasickou masáž rukama, ale přejíždějte jazykem, rty, zkrátka zapojujte více částí těla.
  • Masáž kombinujte s polibky.
  • Muže vzrušuje „náhodný“ dotek ženskými ňadry a vlasy, nebo tření mužské chlouby mezi prsa. Pro ženy je dotek ztopořeného penisu o tělo taktéž vzrušující.
  • Při masáži si na partnera zlehka sedněte (nebo mírně lehněte).
  • Šeptejte si vzrušující věci.
  • Masáž nemusí skončit přímo milováním, ale třeba orálním sexem.
  • Jednou z variant může být zavázání očí partnera (soustředí se tak více na vnímání doteků, avšak nebude mít potěšení z pohledu na vás).
  • Vyzkoušejte různé erotické pomůcky.
  • vyskoušejte pro domácí inspiraci okoukat některé techniky na internetu.

Erotogenní zóny

Erotogenní zóny si vyžadují neustálé prozkoumávání, protože se v průběhu doby (měsíce) mění. Kdo si tedy myslí, že už má protějšek skvěle probádaný, může se mýlit. A navíc, je to přece příjemná činnost, ne? Rozlišujeme primární a sekundární erotogenní zóny. Primární zóny představují oblast genitálií, rtů a ušních lalůčků. Zóny obsahují nervová zakončení, která se při doteku prokrví, zvětší a stanou se vysoce citlivými. Sekundární erotogenní zóny jsou individuální. Více těchto zón najdeme u žen.

Pokud jste při vyjadřování svých pocitů trochu nesmělí nebo nedokážete plně vyjádřit své pocity, zkuste jednotlivá místečka partnerovi bodovat od 1- 10 podle toho, jak moc vás vzrušují. Erotogenní zóny však může objevovat i každý partner zvlášť a poté se s nimi navzájem seznámit.

Výčet erotogenních zón

Ženskými erotogenními zónami jsou genitálie, prsa + bradavky, ušní lalůčky, krk, rty, oblast očí + víček + obočí, vnitřní část stehen, okolí hráze, hýždě, břicho, pupek, vnitřní strana loktů, záda.

Mužské erotogenní zóny představují samozřejmě penis, uzdičku, žalud, varlata, oblast za kořenem penisu, dále pak konečník, bradavky, hýždě, spodek páteře, dlaně, jazyk a ústa.

Masáž Shiatsu

Uvolnění dokáže navodit také masáž shiatsu, jejíž kolébkou je Dálný východ. Masáž je založena na stisku určitých bodů na těle. Jednotlivé body dokáží třeba probudit energii nebo vášeň. Sexuální bod k probuzení touhy se nachází na břiše, pod pupkem.

Závěrem…

Ať už berete erotickou masáž jako komponentu milostného aktu, předehru, či pouhé zpestření, jistě rozšíříte hranice svého vztahu a dodáte nový ráz společně stráveným chvílím. A není to pouze rada pro ty, kteří pociťují stereotyp. Vždyť nové a zajímavé praktiky může vyzkoušet jakýkoliv pár.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15577 (rodina-finance.cz#21689)


Přidat komentář