Pánský oděvní servis

Nakupování oděvů bývá pro muže někdy trošku nepříjemný, nudný a zbytečný zážitek. Zkoušení, jestli vám oblek padne či nikoli celý proces jen prodlužuje. Nechte si proto zhotovit oblečení na míru, ať ušetříte čas a máte skvěle padnoucí oblečení.

Jedinečnost a kvalita www.richterstyle.cz

logo richters

Firma, jež zaručuje 100% preciznost zpracování a nabízí ty nekvalitnější materiály. Firma vznikla v roce 2001 majitelkou společnosti Richter\'s (www.richterstyle.cz) je paní Jitka Richterová, která vystudovala oděvnictví na Vysoké škole strojní a textilní v Liberci, absolvovala  odbornou stáž na London College of Fashion a také poznala kurz konstrukce střihu ve známém Ústavu oděvní a bytové kultury v Praze. Několik let pracovala v oděvních firmách (takové značky jako Wilvorst nebo OP Prostějov) a působila a stále pracuje jako nezávislý oděvní poradce specializující se na oblast oblékání, firemního image, business looku a společenského protokolu.kravata

  • Návrhy a vytvoření vlastního stylu
  • Šití obleků a košil na míru
  • Čas i místo zkoušek dle vašich požadavků
  • Hotová konfekce
  • Kravaty a oděvní doplňky

 

 

 

Společnost Richter´s vám nabízí služby jako je návrh a vytvoření vlastního stylu, šití obleků a košil na míru, hotovou konfekci a kravaty a jiné oděvní doplňky. Čas a místo se přizpůsobí požadavkům klienta, čímž se mu poskytuje dokonalý komfort.

Salon Richter´s sídlí v Praze 7 v ulici Dělnická. Kontaktní e-mail je obleky@richterstyle.cz a volat můžete na telefonní číslo 604 236 190.

Výhody zhotovování oděvů na mírumanžetové knoflíčky

Nejen dámy si mohou nechat dávat šít oděvy. Naopak, u pánů je to snad i příhodnější. Jak bylo naznačeno, muži nemají rádi zdlouhavé zkoušení oděvů. To se prodlužuje i tím, že se hledá vhodný střih na danou postavu. Zejména v oblecích je nutné, aby skvěle padly, což při univerzálních střizích, které obchody běžně nabízejí, jde těžko. Nejlepší je proto nechat si zhotovit model na míru, který vám skvěle padne, protože zohlední vaše proporce a problematická místa. Navíc v krejčovství máte jistotu, že budete mít kvalitní materiál, tudíž se vám koupě dalšího oděvu oddaluje na delší prodlevu. Kam se obrátit?

Pánské obleky od Richter´s

Salon nabízí jednak zhotovení na míru, ale můžete si zde samozřejmě zakoupit i hotové oděvy, které vám v salonu rádi upraví na vaši figuru.

Tvorba obleků na míru

I když se to možná nezdá, tak se jedná o nejjednodušší cestu, jak** muži sehnat skvěle padnoucí a kvalitní oblek**. Jak bylo naznačeno, proporce každého se liší a uniformní střihy s tím samozřejmě nemohou pracovat. V salonu Richter´s se nejedná ovšem jen o klasickou návštěvu krejčího. Když se poprvé přijdete do salonu, tak na základě zkoušky se zhodnotí vaše velikost a úpravy, které bude oblek potřebovat. Poté je ušit již rovnou přímo a vy si ho příště můžete odnést. Žádné zkoušení na více fází, jak je tomu jinde zvykem.kravata richters

Zárukou kvality vám jsou i** materiály**, kdy se využívá distributorů látek té nejvyšší kvality. Naleznete zde vlněné zboží od od italských výrobců jako je Loro Piana, Lanificio Cerruti a Ermenegildo Zena. Lze zde najít i anglickou preciznost skrze firmu Holand & Sherry. Vybrané materiály zaručují, že jsou příjemné na dotek a tedy se i skvěle nosí, ale také se jejich kolorit nezmění čištěním je odolný vůči špíně. Vybírat můžete z jednobarevných variací i z motivů jako jsou proužky nebo kostky.

Hotová konfekce

Až budete v salonu, je možné, že vás okouzlí i jiný kus oděvu. Ten si samozřejmě můžete zakoupit. Pokud vám ale přesně nesedne, není problém jej v salonu Richter´s nechat upravit, aby vám skvěle padl. Zhotovený oděv vám pak dodá firma na místo, na které si přejete.

Košile od Richter´s

Z výběru látek a produktů si určitě zvolíte to pravé pro danou příležitost a též i ladící do vašeho obleku.

Košile na míru

Stejně samozřejmá je i košile, která vám padne do vašeho nového obleku. Tu vám též v salonu od Richter´s zhotoví na míru. K dispozici je pestrá nabídka bavlněných látek. Můžete si nechat zhotovit něco podle svých představ anebo si nechte poradit od profesionálů, co by sedlo vašemu typu anebo do obleku. Vybírat můžete z různých typů límců, typ manžety nebo tvar légy. Specifikem, který je velmi vznosný, je pak možnost nechat si vyšít monogram na košili. Ten se nejčastěji umísťuje na oblast hrudi, kde bývá kapsička.

Výběr z hotové konfekce

I zde naleznete výběr hotových produktů, ze kterých vás bude přecházet zrak. Je tu stejně tak možnost, nechat si oděv doupravit na vaše míry. Dodavatelem je německá frima Casa moda. Ze střihů můžete vybírat nejen klasické košile, ale i vyštíhlený slim střih Venti.

Kravaty od Richter´s a jiné doplňky

Nedílná součást pánského šatníku, který si už někdy přebírají i ženy, jsou kravaty. U mužů ve většině povoláních je to však stejně nezbytné jako košile. Jedná se o doplněk, který musí konvenovat struktuře a dezénu zbytku oděvu, proto mějte při ruce tolik kravat, aby vám každá padla ke košili a obleku. Klasika v podobě hedvábného materiálu je základ. V salonu Richter´s nabízejí jednak kvalitní produkty od italského výrobce, ale pokud budete mít jiné požadavky, tak vám kravatu v salonu zhotoví rovněž na míru.

V nabídce jsou** i ponožky a spodní prádlo**, které vám skvěle padnou a dovoří celý model. Pamatujte, že když si např. sedáte, tak vám vykoukne ponožka zpod kalhot, tudíž nepodceňujte výběr ani tohoto typu oděvu.

Další služby salonu Richter´s

Paní Jitka Richterová vám díky svým zkušenostem může poradit i v oblasti odívání. Ukáže vám, jaký styl oblékání by vám vyhovoval a to vzhledem k profesi i vaší postavě. Učiní vám ukázku co nepraktičtějšího a dobře vypadajícího image, které pro vás bude nejvhodnější. Zaměří se na věci, které vy třeba nevidíte a ulehčí vám rozhodování při výběru zboží.

Stejně tak salon Richter´s nabízí i služby pro jednotlivé firmy. Vytvoří pro danou klientelu dress code, jež bude charakterizovat danou společnost. To vše samozřejmě s ohledem na zaměření firmy, pohodlí zaměstnanců a estetiku celkového oděvu.

Školení a semináře v oblasti odívání

Salon Richter´s nabízí také různá školení a semináře, kdy zaměřuje na širší oblast konvencí a to nejen v oděvní sféře. Můžete se naučit image audit, kde se hodnotí celkový dojem. Stejně tak lze využít programů jako je tvorba úspešné image, etiketa a stolování nebo stress management. Všechny tyto kurzy vás povedou k úspěšnému působení na trhu a navážete tak co nejlepší kontakty. Výběr pánského oblečení je náročný na střihy, možná, že snese méně, než dámská konfekce. Nechte se proto hýčkat službami salonu. I když nemáte nakupování v lásce, tak příjemný personál, kvalitní služby a precizní zpracování oděvu, vám proces zpříjemní a vy už nebudete prožívat muka. Spíše se vám to zalíbí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15782 (rodina-finance.cz#22662)


Přidat komentář