Ozdobte si svůj účes - ozdoby do vlasů

Gumičky, sponky, pérka nebo čelenky. Se vším si můžete vyhrát. Mimo klasických doplňků obchody nabízejí i fantazijně řešené artikly, které váš účes pozvednou jak při denním, tak i večerním nošení.

Jedinečný výběr Vlasových doplňků

*** *Svatba je společenská událost, která si zaslouží maximální pozornost a péči. Každá, nevěsta chce ve svůj den vypadat jako princezna. Krásné šaty, boty ale také učes je pro každou nevěstu jsou velmi důležité aspekty, aby se ve svůj den cítila nejkrásnější. Ozdoby do vlasů jsou součástí každé nevěsty čelenky, sponky, závoje květiny. Chcete se ve svůj svatební den cítit jako princezna z pohádky obraťte se na profesionála v tomto oboru:

 • OBUV - rozsáhlý a ojedinělý výběr luxusní svatební a společenské obuvi.závoj
 • DEŠTNÍKY
 • RUKAVIČKY
 • ZÁVOJE
 • FRANCOUZSKÉ ZÁVOJE
 • KLOBOUKY
 • KORZETY
 • VLASOVÉ DOPLŇKY
 • PLÉDY
 • KABELKY, PSANÍČKA
 • PODVAZKY
 • ŠPERKY
 • PRONÁJEM SVATEBNÍCH ŠATŮ ONLINE
 • PRONÁJEM SPOLEČENSKÝCH ŠATŮ ONLINE
 • SLUNEČNÍKY
 • VĚJÍŘE
 • COCTAILOVÉ KLOBOUČKY
 • SVATEBNÍ PLAVKY

Doporučujeme Vám navštívit tento internetový obchod. Zboží zde můžete nejen zakoupit, ale také pronajmout - což je unikátní systém v České republice. Věříme, že s výběrem budete velmi spokojeni.

Čelenky přes den zvýrazní, večer zelegantní

V dětství jste je nosily často. Čelenky sloužily zejména k tomu, aby nám nepadaly vlasy do obličeje. Dnes je ženy vynesou spíše z toho důvodu, pokud nějak záměrně chtějí doladit svůj model. Na denní nošení se hodí zejména pokud máte například kučeravý účes a potřebujete jej zkrotit. Velice efektně působí tzv. víceřadá čelenka, která účes tak trochu rozruší a tím ozvláštní. Vyrábí se jak plastové, kovové, tak i gumové, kdy si vzdálenost mezi jednotlivými řadami můžete sama upravit. Pokud si oblečete výrazné barvy, dolaďte svůj účes ve stejném tónu čelenky z plastu, která váš celkový vzhled dorovná. Chcete-li si pohrát a jste oblečená panenkovsky, sáhněte po čelence s mašličkou nebo motýlem v decentním provedení. Všechny tyto obměny můžete nosit i přes den a nezalekněte se ani lehké štrasové aplikace.

Na večer se už můžete ozdobit honosněji. Pamatujte, že čím delší šaty, tím méně výrazná čelenka. Pokud tedy budete mít sukni pod kolena, zkuste čelenku s výraznější tylovou mašlí nebo peřím. Můžete zkusit i vtipný motiv malého kloboučku, u kterého máte jistotu, že vám nespadne. K delším šatům zvolte spíše štrasovou jednoduchou čelenku, která umocní dojem princezny. Někdy jsou povoleny i jemně zdobené korunky.

ozdoba do vlasů

Gumičky v několika variantách

I ty klasické černé jsou základem efektních účesů. Pokud si pořizujete příčesek nebo zkusíte náročnější účes, skoro vždy je lépe vytvořit základ z culíku upevněného gumičkou. Na něj pak můžete navazovat další ozdoby.

Mezi ty patří různé barevné a materiálově rozdílné aplikace. Gumičku vždy dolaďte se zbytkem vašeho oděvu. Dnes se již moc nenosí velké látkové gumičky, nahradily je vtipné a barevně vypointované variace. Spousta obchodů nabízí sady gumiček v mnoha odstínech jedné barvy. Tím si tak můžete vytvořit i zajímavý cop, kdy si na vlasy upevníte více gumiček, kde budou barvy volně přecházet od světlé k nejtmavší.

Chcete-li něco výraznějšího, zkuste péřové artikly, které zavažte už na ohon, který jste před tím připevnila klasickou gumičkou. Samotný culík musíte totiž dobře utáhnout a jenom péřovou gumičku tak zbytečně stáhnete a její design by tak nevynikl.

Sponky, které vás decentně rozzáří

I sponečky patří k duchu dětství. Ty dnešní pro dospělé se rovněž vyznačují roztomilými motivy, které ale výrobci přeci je přizpůsobují jejich starším nositelkám. Zkuste variantu neklasického tvaru, například srdce, nebo ozdobu, ke které je připevněn další komponent. Ten může být ve tvaru třešniček, jelena nebo se štrasovou aplikací. Rovněž se vyrábí i výše zmíněné obměny kloboučku, u kterého budete mít jistotu, že vám nespadne.

Nezapomínejte ale ani na klasická pérka. Dnes již máte na výběr z více odstínů, které ladí s barvou vašich vlasů, a nebudou tudíž tak nápadné.

Hřebínky ve vlasech

Mezi současné trendy patří tzv. dvojitý hřeben, který je vytvořen bohatě zdobenou gumičkovou aplikací. Na hlavě si nejprve vytvoříte stočený účes a´la banán a poté vždy z jedné strany připevníte hřebínek. Účes vypadá velmi elegantně a nedá moc práce.

Brož do vlasů

Se zvláštní obměnou přišla řada obchodů už v minulých sezónách. Látkové brože, nejčastěji s motivem květiny, totiž kromě úchytného špendlíku mají i gumičku. Tím si tak můžete danou brož připevnit i na culík, který můžete nosit přes den nebo na slavnostní večer.orchidej do vlasů

Hůlky jako gejša

Tyčinky, které nápadně připomínají stravovací příbor východoasijských národů, si můžete připevnit i do vlasů. Vytvořte si jednoduchý drdol, vepředu nechte volně splývat jemné prameny a dozadu zapíchněte do tvaru X dvě jehlice, které budou nahoře vyčnívat asi na pět centimetrů. Tyto jehlice naleznete ve specializovaných obchodech s doplňky do vlasů, ale pokud použijete i zdobené klasické hůlky určené ke stravování, nikdo nic nepozná. Pamatujte ale, že povrch hůlek by měl být drsnější, tedy ne úplně hladký, aby neklouzaly. Pokud máte hladší hůlky, tak je zhruba ve třetině, která bude zapíchnutá ve vlasech, obmotejte např. náplastí nebo trošku vezměte smirkovým papírem.

 

Závoj nepatří jen nevěstám

Nezmiňujeme klasický dvoumetrový závoj. Pokud je na významnější akci vhodné si obléci klobouk, zkuste trend třicátých let minulého století. Závoje se tehdy nosily ze všech stran kloboučku, proto záleží na vás, jestli jej necháte volně splývat dozadu nebo zvolíte variantu, kdy jej laškovně necháte spadnout volně přes jedno oko.

Malé klipsy

I jemné detaily mohou z vašeho účesu udělat nevšední skvost. Možná si pamatujete na dobu, kdy malé skřipečky nebo zacvakávací kroužky zažívaly doslova boom. Dnes se skřipce už používají spíše na doma, aby nositelce nepřekážely vlasy při domácích pracích. Existují však inovace, které jsou těmto produktům velmi podobné. Jedná se o design motýlků nebo květin, které jsou připevněné na pinetkách. Ty se pak rovnoměrně aplikují na vyčesaný drdol a působí velmi zajímavě a decentně.

I šátek může zdobit

Nejenom pokrývku hlavy můžete vytvořit z šálu nebo šátku. Zkuste klasickou čelenku uvázanou z šálu a spodní svázané konce přehoďte dopředu přes rameno s ostatními vlasy. Bude to vypadat elegantně a ležérně. Pokud si takto uvážete daný šál, tak si jej raději připevněte k vlasům pérky, protože zejména hedvábné produkty kloužou a nejsou tak pružné jako klasické čelenky. S šátkem ale můžete experimentovat i jinak.

Až si budete splétat cop, namotejte mezi vlasy i šátek, nebo jej jinak zakomponujete do drdolu. Stejně tak si můžete vyhrát i s klasickou stužkou, kterou běžně balíte dárky. Zlatá nebo stříbrná udělá z vašeho účesu klenot.

Současné trendy a novinky

Letos v létě se do módy dostaly čelenky, které nesly prvek mašlí. Na ulicích a v obchodech jste mohli spatřit obměny klasických mašliček, variace plesových tylových skládanek nebo motivy složené do květin. Tento hit by měl pokračovat minimálně i do nadcházejícího jara, protože se ještě zcela nechytil v poslední sezóně. Pokud ale chcete být napřed, počítejte s větší zdobností a pestrostí, které dosavadní artikly postrádaly.

Chybí vám něco trošku extravagantního? Tak zkuste produkty, které vás nejen ozdobí, ale změní. Takové jsou například sponky s křídlem, které upevníte na sčesanou stranu účesu. S takovým aerodynamickým účesem budete určitě působit výjimečně, ale zároveň ne šíleně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15618 (rodina-finance.cz#22119)


Přidat komentář