Ošetření pleti pomocí galvanické žehličky-Klatovy

Když se řekne žehlička, většina z nás si představí horu prádla. Ovšem žehlička nemusí znamenat jen práci, ale třeba relax a odpočinek. A taky vám může ubrat pár let... Řeč už samozřejmě není o žehličce na prádlo, ale o galvanické žehličce...

Lepší pleť s galvanickou žehličkou

Záleží vám na vašem vzhledu a bojíte se vrásek? Investujete peníze do drahých krémů proti stárnutí, ale stále máte pocit, že by to ještě něco chtělo? Můžete vyzkoušet ošetření pleti galvanickou žehličkou.

Ošetření pleti galvanickou žehličkou je jednou z moderních metod jak bojovat s časem. Galvanická žehlička vám nabízí možnost jak zmírnit projevy stárnutí, aniž byste museli investovat finance do drahých plastických operací. Ošetřením pleti galvanickou žehličkou získáte mladší vzhled, vyhladí se vám vrásky a vaše pleť bude zářivější a jemnější.

kosmetické ošetření


Fungování galvanické žehličky

Galvanická žehlička svým vzhledem a velikostí na první pohled připomíná depilační strojek. Ošetření pleti galvanickou žehličkou probíhá na principu působení negativního a pozitivního galvanického proudu. Moderní galvanické žehličky používané v kosmetických studiích jsou schopny samy rozlišit typ pleti a podle toho nastavit správnou intenzitu.

Galvanická žehlička působí ve třech různých módech:

Ultrazvukový mód umožňuje průnik ultrazvukových vln hluboko do pokožky. Dochází k masáži pokožky a k podpoře spalování tuků a zlepšení krevního oběhu.  Ultrazvuk je v lékařství používán pro léčbu zánětu. Působením ultrazvukových vln dochází k aktivaci léčené tkáně, proces hojení je urychlen a omezuje se riziko vzniku nových zánětlivých ložisek.

Mód záporných iontů

Galvanická žehlička vysílá negativní ionty, které vytváří elektrické pole mezi povrchem pokožky a její vazivovou vrstvou. Díky tomuto principu jsou z pokožky vytahovány nečistoty a dochází k vyčištění i hluboko usazených nečistot v pleti.

Mód pozitivních iontů

Pozitivní ionty vytváří na pokožce také elektrické pole. Před ošetřením galvanickou žehličkou se na pleť nanáší speciální gel. Pozitivní ionty zavedou složky tohoto gelu do spodních a hluboko usazených vrstev pokožky. Pokožka může díky působení pozitivních iontů v galvanické žehličce, lépe absorbovat výživné složky kosmetického přípravku. Ošetření pleti galvanickou žehličkou tak zajišťuje velmi efektivní péči o pokožku těla.

Jak probíhá ošetření pleti galvanickou žehličkou?

Před samotným žehlením se na pleť nanáší speciální čistící gel, podporuje regeneraci pleti a při žehlení pleti galvanickou žehličkou je dosaženo lepšího výsledku. Po nanesení speciálního gelu je pleť vyžehlena. Po ošetření pleti galvanickou žehličkou je pleť opět ošetřena pleťovým gelem.

Celý zákrok ošetření pleti speciálním gelem vám zabere zhruba půl hodiny času. Samotné žehlení pleti trvá přibližně deset minut. Doba ošetření je samozřejmě závislá na velikosti ošetřované plochy pokožky. Zákrok je bezbolestný a první výsledky jsou viditelné již po prvním ošetření pleti galvanickou žehličkou. Výsledek vydrží zhruba 28 dní.

Zpočátku je doporučeno ošetření opakovat zhruba třikrát týdně. Později stačí galvanickou žehličku používat v ideálním případě jedenkrát za týden. Pokud je ošetření pleti galvanickou žehličkou prováděno pravidelně, pozitivní účinek se samozřejmě násobí.

Oproti některým jiným kosmetickým ošetřením pleti není obličej po ošetření galvanickou žehličkou podrážděn. Použití galvanické žehličky nevyvolává například zarudnutí či jiné kožní reakce na ošetření. Ženy, které galvanickou žehličku vyzkoušely, si pochvalují okamžitý výsledek. Galvanickou žehličku můžete použít těsně před společenskou událostí, na které chcete vypadat dobře.

Galvanická žehlička je vhodná pro všechny typy pleti. Některé typy galvanických žehliček dokonce akustickým signálem informují o místě s nejvyšším obsahem toxických látek v pleti.

Díky speciálním nástavcům nemusíte galvanickou žehličku používat pouze na pleť v obličeji, ale v podstatě s ní můžete ošetřit celé tělo.

hýždě, zadeček

Nástavce na galvanickou žehličku

Na galvanické žehličky lze nasadit několik vyměnitelných nástavců:

Nástavec na obličej, krk a dekolt – tento nástavec galvanické žehličky se používá na hloubkové čištění. Pleť obličeje vyživuje a vyhlazuje vrásky. Ošetřování obličeje galvanickou žehličkou je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé nebo suché pleti. Tímto nástavcem je možné ošetřit také pokožku malých dětí zhruba od dvou let, které například trápí atopickým ekzémem nebo jinými kožními potížemi.

Nástavec na oční okolí je vhodné používat, pokud vás trápí kruhy pod očima nebo vrásky kolem očí.

Nástavec pro ošetření vlasové pokožky má tvar hřebenu a jednoduchou manipulací umožňuje ošetření pokožky pod vlasy. Díky tomuto nástavci galvanická žehlička aktivuje vlasové cibulky a tím je podpořen růst nových vlasů.

Na galvanickou žehličku můžete použít nástavec na ošetření těla. S tímto nástavcem galvanická žehlička zmírní vaše problémy s celulitidou.

Pro koho je galvanická žehlička vhodná?

Ošetření galvanickou žehličkou lze doporučit nejen ženám, ale i mužům, kteří dbají o svůj zevnějšek.

Galvanická žehlička vám pomůže:

 • Zbavit se vrásek
 • Zmírnit kruhy pod očimadokonalá pleť
 • Zeštíhlit obličej a krk
 • Zmírnit jizvičky po akné
 • Detoxikovat pleť
 • Lépe hydratovat pleť
 • Odstranit červené flíčky a jiné barevné nerovnosti na pleti
 • Zmírnit příznaky lupénky a jiných kožních chorobdokonalý zadeček
 • Zmírnit celulitidu
 • Odbourat tukové buňky
 • Aktivovat štěpení buněk
 • Vyčistit pokožku do hloubky
 • Aktivovat lymfu
 • Zmírnit váčky a otoky v obličeji

Kdy použití galvanické žehličky vynechat?

Ošetření pleti galvanickou žehličkou je bezbolestná procedura, díky které budete vypadat mladší. Existují ovšem situace, kdy ošetření galvanickou žehličku radši vynechat. Ošetření pleti raději předem zvažte, pokud vás trápí nějaké vážné zdravotní potíže.

Kontraindikací může být například kardiostimulátor, rovnátka nebo jiné kovové implantáty. Použití galvanické žehličky také zvažte, pokud trpíte epilepsií, jinou vážnou nemocí nebo jste těhotná. Galvanickou žehličku také nepoužívejte na pokožku v místech, kde máte nějaká otevřená zranění.

Pokud si nejste jistí, jestli je pro vás ošetření pleti galvanickou žehličkou vhodné, zeptejte se odborníka. Lékař, fyzioterapeut nebo kosmetička, která s galvanickou žehličkou pracuje, vám jistě poradí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15771 (rodina-finance.cz#22640)


Přidat komentář