Ošetření galvanickou žehličkou-Plzeň a okolí

Trápí Vás vrásky, povadlá tvář nebo bříško? Bojíte se různých chirurgických zákroků, botoxu či podobně nepříjemných a někdy i bolestivých zákroků? Pokud ano máme pro Vás řešení, jestliže žijete v Plzni nebo okolí.

V Plzni v Pražské ulici najdete studio Black Tower Wellness*** ***, kde z Vás velmi precizně dokáží udělat bezbolestně, dokonalou dámu i pána. Objednat se můžete osobně nebo na základě emailové adresy: **recepce@antikawellness.cz, nebo pomocí telefonního čísla:+420 776 166 161.

**
**

Za pomocí galvanické žehličky Galvanic Spa Vás paní kosmetička zbaví vrásek, povadlé tváře, celulitidy, ale také bříška. V rodinném prostředí se budete cítit jako doma a v naprosté pohodě. Vlídný a vstřícný přístup Vás dovede do naprosté harmonie, což je potom velikým kladem k dokonalému uvolnění.

Dále Vám velmi rádi v Black Tower Wellness nabídnou i další možnosti ošetření a těmi jsou:

 • masáže (čokoládová, regenerační, medová, lávové kameny,...)
 • čištění pleti a komplexní ošetření
 • depilace
 • solárium

Účinky galvanické žehličky Nu Skin

Tato žehlička dokonale vyhlazuje vrásky a celé tělo, omlazuje pleť i oživuje vlasovou pokožku. Pracuje na principu galvanického proudu, který je zcela kontrolovatelný. Za pomocí různých krémů se docílí hloubkového čištění pleti. A proto je tato žehlička výjimečná v tom, že obnovuje a zároveň udržuje Vaši pleť stále mladou a pružnou.  Tato procedura je na bázi neinvazivní a připomíná spíše dokonalou, velmi jemnou lymfatickou masáž. Což dokážou ocenit hlavně dámy ve středních letech, ale také muži.

Velikost galvanické žehličky je rovna depilačnímu strojku a je natolik efektivní, že dokonale sama zjistí problematiku Vaší pleti a nastaví si intenzitu hloubkového čištění. Paní kosmetička za pomocí této žehličky nanese na Vaší pleť speciální gely, které se hluboce vstřebají do kůže a následně pleť dokonale vyživí, ale také skvěle zbaví pleť různých nečistot, toxinů a podobně.

dvě galvanické žehličky

Pro koho je vhodná galvanická žehlička na vrásky?

Galvanická žehlička je velmi vhodná pro:

 • všechny typy pleti
 • mimické vrásky
 • nemoci kůže jako je lupenka a podobně…
 • otoky kolem očí
 • kruhy pod očima
 • podporuje růst a obnovu vlasové pokožky
 • zmírnění celulitidy
 • zpevnění a zvyšování pružnosti obličejových svalů

Pravidelnost ošetření galvanickou žehličkou v Plzni

Pokud toužíte po dokonale stále vypadajícím mladém vzhledu, je nutné tyto aplikace podstupovat pravidelně. Ovšem již po prvním zákroku jsou zřetelně vidět změny, které ocení každá žena. Celá procedura trvá cca 30 minut, z toho žehlení cca 10 minut. Za 28 dní je pleť zcela vyčištěná, proto je vhodné proceduru na začátku používat 2 krát do týdne po dobu 3 týdnů a následně podle potřeb. Vše Vám velmi rádi vysvětlí ve studiu Blac Tower Wellness, kde zcela bezprostředně zjistí, jak hluboce je pleť znečištěna a podobně. Pokud se i po dokončení etap rozhodnete pro průběžné očištění pleti, potom si můžete být 100 % jisti, že je to skvělé řešení s ohledem na stále se zlepšující stav pokožky.  Pravidelným používám galvanické žehličky se efektivita více zvyšuje.

**
**

Přípravky na podporu regenerace pleti

Hlavními a velmi důležitými přípravky pro efektivitu výkonu galvanické žehličky jsou velmi potřebné speciální gely a krémy. Tyto krémy dokonale vodivě podporují, aby se ionty dostaly přímo a účinně do pokožky. Velmi účinným a oblíbeným vodivým gelem je gel značky RYOR. Jiné krémy a oleje nejsou tolik vodivé a mají o mnoho menší účinnost. Pokud se rozhodnete pro lifting, potom Vám ve studiu velmi rádi poradí nad výběrem dokonalého krému, který zvýší za pomocí galvanické žehličky průnik a účinek do pleti. Tím se docílí 100 % dokonalosti regenerace pleti.

Pro koho je galvanická žehlička určena

Tato procedura je vhodná jak pro ženy, tak pro muže, kteří touží po estetické změně mimických vrásek. Ale také je vhodná pro dokonalé ošetření u mladší populace, která trpí aknózní pletí, nebo kožními nemocemi jako jsou ekzém nebo lupenka.

Cena ošetření pleti pomocí galvanické žehličky v Plzni

Cenové rozhraní za ošetření pleti pomocí galvanické žehličky se dozvíte po konzultaci s kosmetičkou** **. To též platí i u dalších druhů procedur. Cenové rozhraní se většinou pohybují od 600,- Kč do 1500,- Kč. Ve studiu Black Tower Wellness je cena za ošetření pleti, krku a dekoltu galvanickou žehličkou od 650.- Kč.

Kdy použití galvanické žehličky vynechat?

Ošetření pleti galvanickou žehličkou je bezbolestná procedura, díky které budete vypadat mladší. Existují ovšem situace, kdy ošetření galvanickou žehličku radši vynechat. Ošetření pleti raději předem zvažte, pokud vás trápí nějaké vážné zdravotní potíže.

Kontraindikací může být například kardiostimulátor, rovnátka nebo jiné kovové implantáty. Použití galvanické žehličky také zvažte, pokud trpíte epilepsií, jinou vážnou nemocí nebo jste těhotná. Galvanickou žehličku také nepoužívejte na pokožku v místech, kde máte nějaká otevřená zranění.

Pokud si nejste jistí, jestli je pro vás ošetření pleti galvanickou žehličkou vhodné, zeptejte se odborníka. Lékař, fyzioterapeut nebo kosmetička, která s galvanickou žehličkou pracuje, vám jistě poradí.

Masáže v Plzni

Pokud hledáte opravdové uklidnění a uvolnění Vašeho těla, i to v Antika Wellness naleznete. Navštěvovat můžete například masáž:

 • čokoládovou - dodává dobrou náladu, uvolní svalstvo, pokožka bude hladká a voňavá
 • regenerační - zbaví bolest zad, šíje a uvolní ruce
 • medovou - detoxikační účinky, med provoní, zjemní a osvěží Vaší pokožku
 • lávové kameny - přináší rychlý pocit úlevy a dodává novou energii

Jestli jste rozhodnuti pro celkovou estetickou regeneraci své pleti nebo celého těla, potom máte jedinečnou možnost využít profesionálních služeb ** **

studia Antika Wellness.

Pražská 17

Plzeň

Tel: 776 166 161

S profesionální prací budete nadmíru spokojeni. Ideální je přímá konzultace, při které se dozvíte mnoho více potřebných informací a o všech možných procedurách, které Vám paní kosmetička nabízí.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15754 (rodina-finance.cz#22595)


Přidat komentář