Nova Internet a.s. - SEO, SEM, ORM

Každý, kdo chce podnikat, musí znát základní zákonitosti trhu. Kdo chce být úspěšným podnikatelem, tomu nestačí jen dobrý nápad a kapitál. Velice důležitý je také marketing a zviditelnění své nabídky.

Jak dostat svou firmu do povědomí zákazníků? Jak zajistit, aby lidé věděli o vaší nabídce zboží či služeb? K tomuto účelu slouží reklama, o tom se není potřeba vůbec bavit. Jenže kde reklamu umístit? Jakou** formu reklamy** zvolit? Možností je spousta.

Jak zviditelnit svou firmu?

Nejvýhodnější je jistě taková forma reklamy, která osloví a zaujme velké množství potencionálních zákazníků a zároveň za ni nebudete muset příliš platit. Kupříkladu reklamy v televizi jsou velmi drahé a navíc je většina televizních diváků stejně vůbec nesleduje. Takové noviny dnes zase už lidé příliš nečtou. Z tohoto hlediska velice výhodnou formu propagace proto nabízí internet. Na internetu každý den tráví spoustu lidí velmi mnoho času. Internet slouží jako oblíbený, rychlý a levný nástroj ke komunikaci a zároveň také k vyhledávání a získávání informací. V podstatě stejným způsobem může** internet sloužit také k propagaci** nabízeného zboží či služeb.

Nova Internet a.s.

Jak dostat svou reklamu na internet? Jednou z možností je zřídit si své webové stránky a na nich svou nabídku prezentovat. Pouze takováto forma propagace je však málo. Váš web totiž zapadne do „nekonečného moře“ dalších podobných webů a zákazníci jej tak snadno nenaleznou. Důležité proto je svěřit propagaci své nabídky do rukou profesionálů, kteří se již postarají o to, aby vaše reklama vynikla, aby se pouze nezařadila mezi tisíce dalších, ale aby byla aktivní a přitáhla vám nové potencionální zákazníky. Odborníkem v této oblasti je již zavedená společnostNova Internet a.s., proto vám ji můžeme doporučit. Virtuální svět je totiž v dnešních době reklamou již značně přesycený a tak se mnozí uživatelé naučili reklamu prostě a jednoduše ignorovat. Přesto však každý občas potřebuje využít nějakou službu nebo hledá nějaké konkrétní zboží. A zde přicházejí na řadu internetové vyhledávače. Pokud se vaše reklama zobrazí na základě slov nebo slovních spojení, které hledající osoba do vyhledávače zadala, máte vyhráno. A právě takovou cílenou formu reklamy vám nabízí společnost Nova Internet a.s.

PR články – reklama, kterou si zákazníci sami vyhledají

Takováto forma reklamy je velmi efektivní, neboť zákazníka neobtěžuje. Nejedná se o pouhou další hromadu reklam, které denně na uživatele internetu slepě útočí, ale o cílenou reklamu, kterou si uživatel sám vyhledal pomocí internetového vyhledávače. Reklama je vložena do** PR článku**, který nenásilnou formou upozorní na vaši nabídku a zároveň potencionálním zákazníkům přinese zajímavé a užitečné informace vztahující se právě k vaší nabídce zboží či služeb. A právě cílená reklama je podle mnohých expertů na odvětví marketingu a propagace budoucností úspěšného podnikání. Chcete se její součástí stát i vy?

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15830 (rodina-finance.cz#23422)


Diskuze a zkušenosti

Martin Král | 23.09.2013 10:15
Nova internet - SEO optimalizace webu Musím říct že Nova internet SEO fakt umí. Moje stránky jsou konečně na prvním místě na seznamu.

Burý P. | 09.10.2013 11:13
Článek Nova internet Dobrý den, mám SEO optimalizaci článku v ceně? Děkuji

Nova internet | 30.10.2013 19:49
RE: Článek Nova internet (Burý P. , 9. 10. 2013 11:13:27) Článek Nova internet (Burý P. , 9. 10. 2013 11:13:27) Dobrý den, mám SEO optimalizaci článku v ceně? Děkuji Dobrý den pane Burý, SEO optimalizace je pro všechny klienty v rámci ceny článku. Přejeme hodně spokojených čtenářů a klientů Nova internet a.s.

master SEO | 09.01.2014 22:12
PR články Nova internet PR články tak musí splnit mnoho kritérií. Pro zákazníka musí být PR článek zajímavý a čtivý, pro vyhledávače zase musí obsahovat vhodně zvolená klíčová slova v důležitých částech XHTML kódu.

Elinator | 25.02.2014 21:12
Nova internet diskuze a reference Našel jsem pár diskuzí na téma Nova internet a.s. Mám s touto společností zkušenost a protože špínu háže téměž každý, ale když je spokojený, tak nic nepíše rozhodl jsem se přispět vlastní komentář k firmě nova internet. Zavolala mi asistentka s tím, že je z novy internet a hledají firmu ke spolupráci. Moc jsem tomu nerozuměl, takže jsem si vše v klidu vyslechnul. Znělo to lákavě a docela logicky. Za pár dnů přijelo PPL a přivezlo smlouvu. V obálce jsem našel dva A4 papíry s tučně vypsaným nadpisem smlouva. V textu bylo, že můžu do sedmi dnů odstoupit bez udání důvodů, tak jsem to podepsal. Smlouvu jsem hodil na stůl a pustil to z hlavy. Potom asi po týdnu přišel email, kde byl odkaz na článek v internetovém magazínu nava internet a faktura. Začal jsem zmatkovat a chtěl rychle vypovědět smlouvu. Bylo už, ale po více než týdnu, tak mi napsali, že to nejde. Byl jsem opravdu nazlobený, tak jsem si o nova internet začal zjišťovat informace. Zjistil jsem, že se o nich píše na třech místech dost nechutné věci. S odstupem času jsem rád, že se mi nepodařilo odstoupit, protože článek je na prvním místě na seznam.cz i google a mám několik telefonátů na zakázky od klientů každý den. Zainvestoval jsem pár stovek měsíčně a celý článek jsem zaplatil hned z první zakázky. Vrtalo mi hlavou, proč někdo píše takové pomluvy na novu internet, když jejich produkt naprosto odpovídá tomu co slibují a je opravdu kvalitní. Dal jsem si tu práci a zjistil jsem, že za weby, které pomlouvají tuto firmu jsou tři firmy, které dělají stejnou činnost. Nechci je tady pomlouvat a být jako oni, ale jednoduše za mě firmu Nova internet a.s. doporučuji a touto cestou jim také děkuji a přeji hodně úspěchů a nenechte se odradit.

Rybář | 27.03.2014 18:13
Nova internet diskuze S prací Nova internet a.s. jsem spokojený. Jedná se o výborný nástroj, který dokáže proměnit online aktivity každé B2B firmy ve skutečný obchod. Již během prvních měsíců jsme díky službě Nova internet a.s. získali řadu nových zákazníků. Takto vytvořené kontakty intenzivně využívá naše obchodní a marketingové oddělení. Děkujeme.

Ivan Roníček | 28.04.2014 00:12
SEO je důležité pro vyhledavače seznam i google Seo optimalizace má významný vliv na pozici ve vyhledavačích seznam i google. PR články tento atribut významně ovlivňují. Záleží kolik samozřejmě pr článek stojí. Levné články nebo dokonce pr články zdarma mají minimální efekt. Článek v ceně kolem 10 000 je dobrá investice. Pokud si zaplatíte pr článek, tak si vyžádejte informaci o tom jak si stojí ve vyhledavačích.

Dorian | 19.06.2014 13:37
Voláte na špatné číslo Máte špatné číslo. Firma normálně bere telefony. Jinak upomínka stačí jedna. Podle toho co píšete, tak máte i špatný email.

Michal Urbánek | 10.03.2015 09:36
Klienti od Novy internetu Nevím jak to dělají, ale zvýšilo se mi ,nožství zákazníků. Teď už nestíhám, ale i tak je to fajn :-)


Přidat komentář