Nehtová modeláž v Brně

Když podepisujete smlouvy nebo někomu podáváte ruku, často se upře zrak na vaše ruce. A zde je klíč k pracovnímu úspěchu. Pokud máte ošklivé, natožpak okousané nehty, tak o vás klient bude mít určité mínění. Nic nepodceňujte a nechte si nehty upravit.

Proč si nechat modelovat nehty?

Jednak budete mít krásné nehty po dlouhou dobu a nebudete jim muset věnovat nutnou přílišnou péči. Nemusíte se starat o lakování nebo stříhání, to za vás udělá manikérka. Delší nehty jsou navíc sexy nejen z důvodu, že vypadají pěkně, ale zároveň prodlouží a zeštíhlí prsty. Ne každý má ale tak pevné nehty, aby mu vydržely vyrůst do požadované délky. Následné zdobení nehtu rovněž nezvládne každý laik, proto nechte manikérku tvořit, ať vám vytvoří na ruce umělecké dílo. Víme, kam se obrátit.

Jak se provádí modeláž nehtů

Provádí se buď gelem nebo acrylem. Záleží tedy na vás, co si vyberete. Nejprve se vaše přírodní nehty očistí, ostříhají a zhladší se povrch, ať umělá složka lépe přilne k nehtu. Hygiena je ovšem základ, protože váš nehet bude po celou dobu skryt pod umělým a tudíž zde musí být absolutní čisto. Proto se musí zbavit nečistot a mastnoty. To za pomocí přípravku na bázi lihu. Poté je třeba nehet zdrsnit, aby na něm lépe držel umělý produkt, který bude perfektně sedět.

Nehtová modeláž - UV podklad

Následuje aplikace základovové vrstvy, které se říká primer nebo také lze použít tzv. UV podklad. Tím se zaručuje lepší přilnavost a umělý nehet pak snadněji odolává mechanickým vlivům, kzteré by ho mohly strhnout a poškodit.

Nehtová modeláž - nehtové tipy

Následně se připevní tzv. nehtové tipy. Ty vypadají jako klasické umělé nehty, jen jsou neforemnější. To proto, aby manikérka následně upravila typ podle vašeho nehtové lůžka a tvaru přírodního nehtu. Tip se připevní speciálním lepidlem. Zejména v tuto chvíli je nutné dbát na dokonalé přilnutí, aby nevznikly vzduchové bublinky mezi vaším nehtem a umělým tipem, protože pak jsou dokonale spojené a budou perfektně držet pospolu.

Umělý tip se upravuje pomocí gilotinky nebo kleštiček. Nepoužívají se klasické na manikúru, protože umělá hmota by je ztupila, zkřivila azničila, tudíž si ani doma takto nezkoušejte upravit umělý nehet. Poté následuje zborusení speciální bruskou, kdy se tip zmatní, aby byl připraven na závěrečnou gelovou nebo acrylovou fázi a následnou klasickou manikúru.

Nehtová modeláž - gel nebo acryl

Gel nebo acryl se vybírá z několika typů a barev, kdy se vytváří základní barevný tonus nehtu. To zaručuje, že se vám barva neoprýská, protože na nehtu ani jiná není. Gel se nanáší na umělý tip a to v několika fázích, které se nechávají průběžně zatvrdnout ve speciální UV lampě. Tím se dociluje odolnosti, kdy vám nehet jen tak neodpadne. Když je proces hotov, tak se nehet ještě může podle přání klienta nazdobit a upravit, aby se nezatrhával.

Až vám bude nehet odrůstat, je třeba jít na výměnu, protože se musí gel či acryl doplňovat. Jedná se ale o kratší čas a i cena vás vyjde až o polovinu levněji.

Klasická manikúra

Ať už máte perfektní nehty nebo ne úplně dokonalé, vždy jde s nimi něco dělat. I krátké nehty vyžadují manikúru. Úpravu kůžičky kolem nehtu, zastřižení a zapilování nehtu do požadovaného tvaru, abyste měli hezké prsty. K tomu patří i klasické lakování, kde si můžete vybrat i dezén, jež se využívá na nehtech umělých. Záleží, jestli to vaše přírodní nehty unesou.

K jejich posílení můžete využít nejrůznější péče, jako jsou látky se speciálním obsahem vitamínů, jež zpevní vaše nehtíky. Jestli se vám teď třepí, lámou nebo mají divné zbarvení a fleky, tak začněte s výživou.

Ať už se jedná o manikúru na váš vlastní nehet nebo umělý, tak si můžete vybírat ze škály zdobení i klasiky. Nehynoucí, stále v kurzu, romantická i sexy je francouzská manikúra a to na jakékoliv délce nehtů. Vybírat můžete i z odstínů podkladových laků, jestli chcete více tělovou nebo více dorůžova. Stejně tak je ale zajímavá a neotřelá japonská manikúra zvaná P-shine, kterou si můžete dopřát rovněž. Pokud chcete ovšem něco zdobnějšího, tak si nechte na nehtu vymalovat ornament. Ten může být nejen z více barev, ale i různých komponentů, jako jsou kamínky, samolepky nebo jiné hmoty, které vám zkrášlí nehet. Nechte si například od kamínku vést jednotlivé linky, kdy výsledný efekt bude v motivu květiny či abstraktnosti. Rovněž si můžete nechat aplikovat již hotový obtisk, což je třeba na určitou příležitost vtipné.

Pedikúra

Nechte si hýčkat nohy masáží, zábaly a zbavte je zatvrdlé kůže nevzhledných nehtů a různých výrůstků. Uvidíte, že pak se vám bude i lépe chodit. Lakováním jen vylepšíte zdravý vzhled nohou.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15767 (rodina-finance.cz#22628)


Přidat komentář