Luxusní kabelky

Pojem luxusní kabelka ve vás možná evokuje ony známé značky, které jsou hojně kopírovány a prodávány na tržnicích. Nejen tyto produkty jsou ale nutně luxusní. Podívejte se, které jiné produkty vypadají velmi honosně a originálně.

Co dodává luxusní vzhled kabelce?

Pokud to zevšeobecníme, tak co se týká dezénu samotného, tak se kabelky dělí na několik málo typů. Jednak to jsou ty, které jsou na první pohled levné.** Bohatě se experimentuje s materiálem a vzorem,** ale je tam vidět určitá lacinost. I když je třeba kabelka i slušně zpracovaná, tak vzhled umělé, co nejlevněší, koženky dává doplňku punc lacinosti.

Pak máme kabelky dražší, které jsou nějak specifické. Jsou barevné, protože je to znak jisté značky. Jsou třeba z kůže, ale vypadají tak nenápadně a někdy až nudně, protože náklady jsou vynaloženy na materiál a zpracování by mělo být kvalitní, ale co nejméně složité.

A jsou kabelky luxusní, které se vyznačují originalitou. Na první pohled mají kvalitní materiál, jsou vkusné a jsou tak precizně zpracovány podle neotřelých vzorů, které kabelku odlišují a činí ji originální.

Luxusní kabelky ale mnohdy přiřazujeme haute couture značkám, které se ocitly v hledáčku spotřebitelů, protože jsou mediálně známé. Ovšem nejen kabelky s příslušnými logy či s prosulým dezénem jsou ty jediné luxusní. Na nich nás, pokud nejdeme vyloženě po tom logu, zaujme jejich tvar, barva a zpracování. Spousta žen by si koupila i ne tak známoi kabelku, kdyby měla čistší dezén, ale má pocit, že není k dostání. Pojďte s námi do virtuálního luxusu. Uvidíte, že k dostání je mnoho takových kabelek.

Kabelka Classic Hepburn, červená

 


Nabídka kabelek v internetovém obchodě

Na výběr, kterou kabelku si můžete vybrat máte hned několik. Základní rada zní, že alespoň jedna kvalitní kabelka by neměla ve vašem šatníku chybět. Proto si vyberte nějakou, která se vám hlavně barevně hodí k nejvíce kusům oblečení a vyberte si na běžné denní nošení takovou velikost, kam v pohodě dáte věci, které běžně nosíte. Velký výběr kabelek naleznete na** www.ceskykupec.cz**

Dezény luxusní kabelky

Hladká kůže

Čistota a preciznost. V jednoduchosti je krása, jak se říká. I zdánlivě** jednoduchá kabelka může vypadat neotřele**. Jak bylo zmíněno, záleží na zpracování a kvalitě materiálu. I když se běžně nejlépe nosí černá kabelka, protože se hodí ke všemu, tak zbarvení kůže do oranžové se rozhodně nebude rušit s oděvem, jako by to bylo v případě laciného materiálu. Kůže může být matná i lakovaná, rozhodně v tomto případě nebude působit kýčovitě. Naopak, protože se lakované obměny, které nevypadají jako pouťový produkt, pohybují ve vyšších cenových relacích, tak je tak často nenajdete. O to více budete originálnější, když si kabelku vezmete vy a bude vás každý obdovovat.

Kabelka Barbarella červená

  • Měňavé přechody kabelky

 

Chcete-li se trošku odvázat, tak si zvolte kabelku v jedné barvě, ale takovou, jež si pohrává s odstíny daného koloritu. Světlejší a tmavší barva na popruzích oproti celku. Nebo se přechody mohou odehrávat i díky rozdílnosti materálů. Lakovaná kůže a matnější povrch vytváří dokonalou souhru, které využívají designéři po několik let.

 

  • Zvířecí imitace na kabelce

 

Vděčný vzor zvířecí srsti. Stejně jako v případě lakované kůže se u některých produktů může stát, že budou vypadat kýčovitě. V případě luxusního materiálu to ale neplatí. Designér ví, jak přesně posadit pruhy zebry nebo fleky leoparda, aby kabelka nevypadala lacině. Stejně tak se pracuje i s reliéfem, kdy tvářnost kabelky umocňuje efekt hadí nebo krokodýlí kůže. I když zvířecí vzory nejsou v módě, tak v případě luxusu se jedná o takový dezén, že činí z kabelky nadčasový produkt.

Dámská kabelka Biker

 

  • Metalická barva kabelky

 

Barva metalu je velmi elegantní na psaníčkách. Pokud si vezmete k večerním šatům malou kabelku, která bude mít zrcadlový efekt, tak ve společnosti zazáříte. Jemné prošívání dá psaníčku ten správný glamour look. Výhodou kvalitních kabelek je i to, že tento typ metalických výrobků nepopraská a neoloupe se, což se u levných produktů stává a působí to dost zanedbaně.

Velikost kabelky je důležitá

Není kabelka jako kabelka. Některým kabelkám by se spíše mělo říkat kabely, díky své velikosti. Některé kabelky jsou zase tak malé, že se do nich sotva mohou vejít klíče a mobil.** Na velikosti kabelky však velmi záleží.**

Velké kabely

Tento typ tašky se hodí, pokud přenášíte třeba smlouvy nebo jiné dokumenty. Stejně tak sem můžete uložit i menší či lehčí notebook a nemusíte se vláčet ještě s jinou příruční taškou. Pokud nejste vyloženě elegantní typ, tak lze pro tento účel využít i velkou formu typu messenger. V této tašce hranatějších tvarů se tak všechny dokumenty přehledně uloží a ani se nepomačkají.

Velký messengerbag Markiaro Postman, černý

Standardní velikost kabelek

Klasická varianta, která je nejpraktičtější. Pokud má alepoň jednu malou a větší kapsičku, tak si sem přehledně uložíté vaše potřeby. Vybírat můžete i podle velikosti ucha. Klasický dlouhý popruh se hodí pro každou příležitost, ale stejně tak se hodí i kratší obměny dvou uch, které lze uchopit do dlaně nebo si je zavěsit na rameno.  Hlavně nemějte kabelku příliš nízko. Taška, jejíž horní část (např. tam je zapínání) je u vašich boků, takto působí nedbale. To si můžete dovolit s psaníčkem nebo sportovním střihem klasické kabely nebo messengera.

Psaníčka

Taštička do ruky, která může díky své decentnosti tvořit i jakýsi šperk. Může být klasická tmavá, stejně tak i zrcadlově lesklá. Její popruh může být z řetízků a může být kratší i delší. Psaníčko se stejně dobře vyjímá v ruce i zavěšené na rameni. Nebojte se proto experimentovat. K elegantnímu modelu si můžete vzít i punkově pokovaný produkt, který ozvláštní váš outfit.

Černé kožené psaníčko / peněženka Barbarella

Messenger

Sportovnější typ. Může být i větší, ale častá je varianta menšího typu. Tato kabelka se nosí popruhem šikmo přes tělo a její zpracování je tak „placaté", že nijak neruší linie těla. Messenger slouží hlavně k uložení nezbytností jako jsou klíče, peněženka, mobil a doklady.

Luxusní kabelky si můžete zakoupit v internetovém e-shopu www.ceskykupec.cz paní Ing. Petry Václavíkové, které Vám zodpoví na případné dotazy o luxusním zboží.

Háčky na kabelky

Převratný, který přeci jenom u nás ještě nezískává docenění. Ženy mají o produkt zájem, ale nabídka ještě není tak pestrá, přitom v zahraničí už je mají i na tržnicích. Pokud kupujete háček na kabelku, tak ale investujte do kvality. Ty opravdu dobré mají totiž i velkou nosnost, což se u laciných produktů říci nedá. No a když máte v tašce např. notebook, tak byste asi nebyla ráda, kdyby se vám rozbil pádem o zem. Buďte tedy průkopnicí a nechte se v restauraci obdivovat, když budete mít háček zavěšený na stole. A zkuste jej zkombinovat s kabelkou. Pokud máte červenou koženou, tak si zvolte novinku – háček na kabelku s koženým motivem. Ten vylaďte s odstínem kabely.

Háček na kabelku, pozlacený se Swarovski krystaly - modrý

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15731 (rodina-finance.cz#22533)


Přidat komentář