Levné hry na herní konzole

Internetový obchod AkceNaElektro.cz představuje široký sortiment elektroniky a elektrospotřebičů, černé i bílé techniky. Nenajdete zde žádné nekvalitní zboží. V tomto článku se zaměříme na levné hry na herní konzole za akční ceny.

Říká se "kdo si hraje, nezlobí". Něco na tom opravdu bude, o tom se můžete přesvědčit i sami. Když se řekne hra, vybaví se mnohým společenské deskové hry, ovšem díky moderní technologii, je možné hrát závodní, akční, dobrodružné, strategické, ale i nejrůznější simulátory aj. hry, a to na nejrůznějších herních konzolích (PSP, Xbox, Nintendo aj.). Díky tak široké nabídce, si vybere každý tu pravou hru, jenž ho natolik zaujme, že nejenže zapomene "zlobit", ale naplno ho vtáhne do hry. Zahrajte si sami, nebo s kamarády, či celou rodinou.

Levné hry pro PSP (PlayStation Portable)

PSP nebo-li PlayStation Portable, jak už sám název napovídá, jedná se o malou kapesní konzolu. Tato konzole je první, která začala používat formát optických disků, jako jeho primární záznamové médium. Dále konzolu poznáte podle velké obrazovce a jednoduchým designem. Tuto konzolu můžete propojit s ostatními konzolami od společnosti Sony – PlayStation 2, PlayStation 3, k ostatním PSP a k internetu.

 

 • Mezi závodní hry, které lze koupit patří jednoznačně Gran Turismo, Midnight Club 3: DUB Edition, Juiced 2: Hot Import Nights, Sega Rally, Wipeout Pure. Nesmíme, ale ovšem zapomenout ještě na Burnout: Dominator, Need for Speed Undercover, Need for Speed Pro Street, Need for Speed Most Wanted, mezi nejlepší závodní hry s motorkami se řadí Moto GP a další.
 • Do akčních her zařadíme - 300: March to Glory, Aliens vs. Predator: Requiem, Army of Two: The 40th Day, Assassins Creed: Bloodlines, Brothers in Arms: D-Day, Dantes Inferno, Fired Up, Grand Theft Auto Chinatown wars, Grand Theft Auto: Liberty City Stories, Grand Theft Auto: Vice City Stories a další.
 • Do sportovních her zařadíme sérii Fifa a NHL, Fifa Street, NBA Live a další.
 • Mezi RPG můžeme zařadit sérii Final Fantasy, Dungeon Siege a další.

Hry na PSP a mnohem více lze zakoupit za akční ceny na www.akcenaelektro.cz.

Levné hry pro PlayStation 3

Jedná se o třetí a tudíž poslední generaci konzolí PlayStation. Konzole má vlastní online službu PSN – PlayStation Network. Konzole se prodává od roku 2006, přičemž v roce 2009 vyšla jeho menší verze – Slim.

Konzole soupeří s konkurentem od Microsoftu – Xbox 360. PlayStation 3 má několik svých exkluzivních her, mezi nejdůležitější patří Gran Turismo 5, Uncharted 1,2, Motorstorm a další.

 • Mezi závodní hry na PlayStation 3 zařadíme Gran Turismo 5, Burnout: Paradise, MotorStorm, série Need for Speed a další.
 • Do akčních zařadíme Army of Two, Aliens vs. Predator, Assassins Creed 1,2, Battlefield: Bad Company 2, Borderlands, sérii Call of Duty a další.
 • Mezi RPG zařadíme Oblivion, Fallout 3, Rise of the Argonauts a další.
 • Do strategií zařadíme Command & Conquer, R.U.S.E. a další.
 • Sportovní hry jsou série Fifa a NHL, série PES, NBA a další.
 • Do simulátorů zařadíme IL-2 Sturmovik, Tom Clancys H.A.W.X. a další.

Levné hry pro Nintendo

Společnost Nintendo v současnosti nabízí 2 rozdílné herní konzole – Wii a DS. Hry na Nintendo a mnohem více lze zakoupit za akční ceny na www.akcenaelektro.cz.

Hry na konzolu Wii

Konzole je na trhu od roku 2006. Hry na tuto konzolu se ovládají pohybově buď jedním, nebo dvěma ovladači, jedná se o jedinou svého druhu, ovšem konzole Xbox 360 a PlayStation 3 přišli s podobným pohybovým ovládáním, Xbox 360 má zařízení jménem Kinect a Playstation 3 zařízení jménem PlayStation Move.

 • Do závodních her této konzole lze zařadit Need for Speed Carbon, Cars, Colin McRae: DiRT 2, F1 2009, GT Pro Series a další.
 • Mezi akční hry zařadíme Brothers In Arms: Road to Hill 30, Letopisy Narnie: Princ Kaspian, G.I. Joe: The Rise of Cobra, Bully: Scholarship Edition a další.
 • Mezi sportovní zařadíme Virtua Tennis, Top Spin, Madden NFL a další.
 • Mezi adventury zařadíme Alone in the Dark, Madagascar 2, Prince of Persia a další.

Hry na Nintendo DS

Druhá jmenovaná konzole se jmenuje Nintendo DS a je konkurentem Sony PSP. Tato malá kapesní konzole přišla na trh v roce 2004 a od té doby se stále modernizuje.

 • Do závodních her zařadíme Cars, Juiced 2, Need for Speed Nitro, Trackmania a další.
 • Mezi akční zařadíme Grand Theft Auto: Chinatown Wars, Iron Man 2, Tomb Raider, Star Wars: The Clone Wars a další.
 • Do žánru RPG zařadíme Castlevania, Pokémon, Sonic a další.
 • Mezi sportovní hry zařadíme Top Spin 3, Don King Boxing, Fifa, PES a další.

 

Hry pro Xbox 360

Je to druhá generace Xbox konzole od společnosti Microsoft. Konkuruje konzoly PlayStation 3 od Sony. Xbox 360 se na trhu ukázal v roce 2005 a v roce 2010 začal prodávat svojí zmenšenou verzi – Xbox 360 S.

Stejně jak PlayStation 3 má Xbox 360 také své exkluzivní tituly, jako např. sérii Forza Motorsport, Gears of War 1,2, série Halo a další.

Stejně jako PlayStation, který má svojí online službu PSN, tak Xbox má také, která se jmenuje Xbox LIVE.

 • Do** závodních her** zařadíme sérii Forza Motorsport, sérii Project Gotham Racing, Sega Rally, sérii Need for Speed, Blur, WRC 2010 a další.
 • Do akčního žánru zařadíme Saints Row 1,2, sérii Halo, Gears of War 1,2, Ninja Gaiden, Dark Sector a další.
 • Mezi sportovní hry zařadíme sérii Fifa a NHL, NBA, sérii Skate, UFC 2009,2010 a další.
 • Mezi strategie řadíme: Halo Wars, Command & Conquer, Viva Pinata, Supreme Commander 1,2, Tropico 3 a další.
 • Mezi simulátory řadíme IL-2 Sturmovik, Tom Clancys H.A.W.X., Apache: Air Assault, Ace Combat a další.
 • Do adventur můžeme zařadit Prince of Persia, Tomb Raider, Lost: The Video Game, hry LEGO, jako Indiana Jonas a Batman a další.
 • Do RPG žánru řadíme sérii Fable, sérii Fallout, Oblivion, sérii Final Fantasy, Dragon Age, Mass Effect 1,2 a další.

Proč se rozhodnout pro nákup na AkceNaElektro?

Veškeré zboží, které je v eshopu, je zakoupeno od velkých dodavatelů po celé Evropě.

Každý týden přidávají do nabídky několik nových velmi atraktivních produktů.

Bydlíte v Praze? Pak se můžete těšit na to, že po Vašem objednání zboží, Vám bude doručeno expresně kurýrem do jedné hodiny, a to zdarma (platí ve všední dny). Prodejna má také výdejní sklad, kde si můžete Vámi objednané zboží vyzvednout, a to na adrese Rumunská 28, Praha 2, v době každý všední den od 10,00 až do 18,00 hod. Jste-li z jiného města, bude Vám zboží zasláno na Vámi uvedenou adresu, na dobírku.

V obchodě najdete nejen hry na herní konzole, ale také nabídku LCD a LED televizí, telefony, notebooky, iPhone, iPad, fotoaparáty a další.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15724 (rodina-finance.cz#22509)


Přidat komentář