Kvalitní sestřih pro vašeho mazlíčka

My lidé o sebe pravidelně pečujeme. Je-li členem naší rodiny čtyřnohý hafík, i on vyžaduje svoji specifickou péči. Nemáte dostatek zkušeností se stříháním, koupáním, úpravou drápků aj.? Rozhodně to ničemu nevadí. Objednejte pejska do psího salónu.

Ne nadarmo se říká, že pes je nejlepším přítelem člověka. Na oplátku od nás očekává trochu té lásky, času a péče. Psí salóny poskytnou pejskům odbornou péči, čímž Vám ušetří čas, který můžete využít pro sebe, nebo Vašeho pejska v podobě delší procházky, či hraní.

Profesionální ostřihání pejska u Vás doma

Potřebujete Vašeho pejska ostříhat, ale** nemáte času nazbyt**, abyste s ním jezdili do psího salónu, nebo jste po celém dni v práci unaveni a nemáte ani pomyšlení, že budete muset absolvovat cestu do salónu v přeplněné hromadné dopravě, nebo trčet v zácpě na silnici? Psí salón Vám nabízí i ostříhání pejska u Vás doma. No, a zatímco se bude Vašemu pejskovi věnovat odborný pracovník, Vy si můžete vychutnat horkou voňavou kávu, nebo lahodný šálek čaje, přečíst si, tolik odkládaný časopis, na který nemáte čas, nebo si pustit romantický film. Ostříhání pejska doma však neskýtá jenom výhodu pro Vás, ale i samotného hafíka, protože ten se bude dozajista cítit lépe v prostředí, které zná, čímž odpadne jeho případná úzkost z neznáma.

Psí salon má otevřeno o víkendu i o svátcích

Máte sice pevně stanovenou pracovní dobu, tj. teoreticky víte, kdy za sebou zavřete dveře od kanceláře, nebo projdete branou podniku, ovšem, co si budeme povídat, plány jsou jedna věc, ovšem skutečnost je věc druhá. Určitě i Vám se stane, že si něco naplánujete na určitý den, odpoledne, že si zajdete do města na nákupy, naplánujete schůzku, zajdete do kina, na masáž, jste domluveni na příslušnou hodinu, ovšem najednou se vyskytne v práci problém, nečekaná porada…, a dle Murphyho zákonů, povětšinou na konci pracovní doby, nebo přesně v ten den, kdy zrovna potřebujete z práce spěchat.

V Psím salónu si jsou zřejmí Vašich pracovních povinností, a tak Vám nabízí i možnost využití jejich služeb o víkendu, či dokonce o svátcích. Vše záleží na domluvě, a od tohoto psího salónu můžete očekávat nejen profesionální péči, ale také lidský přístup.

Individuální přístup a dlouhá historie psího salonu

Psí salón je pro pracovníky, jenž se věnují Vašim pejskům, zaměstnáním. A většina zaměstnání dříve nebo později přeroste v určitou rutinu. Záleží však na naší odpovědnosti a přístupu k dané činnosti, zda se necháme „převálcovat“ stereotypem, nebo ne, zda budeme vymýšlet nová řešení, vylepšovat naši práci apod.

 

Speciální služby pro pejsky a jejich pány

Ať už si vyberete jakýkoli** psí salón**, jedno jaké město, nejčastěji se setkáte se službami v podobě stříhání, koupání, česání, trimování, úpravy drápků, čištění análních žlázek aj.

Kromě toho Vám může některý salón nabídnout** i speciální služby**, které byste v jiném salónu třeba marně hledali. Psí Salón za Vámi přichází, kromě výše uvedených služeb, i s nabídkou šití psích oblečků na míru, přípravy pejsků na výstavy, odborného poradenství, prodeje italské kosmetiky pro pejsky, ale také hlídání pejsků, a to včetně ubytování. Řekněte sami, tak široký výčet služeb na profesionální úrovni nabízí jen málokterý psí salón ve Vašem městě.

Hlídání pejsků

Rádi byste se vydali na víkend, prodloužený víkend nebo celý týden na dovolenou? Jenže ubytování, které jste si vybrali, a které se Vám tolik líbí, netoleruje mít s sebou domácího mazlíčka? Nebo si prostě chcete dopřát pár dnů relaxace a klidu, bez toho, aniž byste se museli starat o krmení, venčení, zábavu pro Vašeho pejska? Nechcete však, nebo nemáte možnost svěřit pejska rodině, známým, kolegům z práce? Pak svěřte pejska do psího salónu, kde bude Vašemu mazlíčkovi poskytnuta veškerá péče, včetně jídla i venčení. Pejskové jsou ubytováni uvnitř domu. Jste-li majiteli většího plemena, není problém pejska umístit také ve venkovním výběhu, aby měl dostatečný prostor.

Móda pro pejsky

I když se může zdát, že oblečený pejsek, kterého potkáte na procházce s páníčkem, je spíše vrtochem majitele psa, tak zvláště v podzimním a zimním období je doslova nezbytností, a to především pro malé, nebo krátkosrsté pejsky. V psím salónu si můžete nechat ušít na čtyřnohého mazlíčka nejrůznější modely, od praktických pláštěnek, svetýrků, bundiček, až po skutečně kreativní modely, se kterými se budete moci pyšnit při procházkách nebo na výstavě psů.

Odborné poradenství ohledně psů

Jsou chvíle, kdy každý z nás potřebuje poradit. I když díky současné moderní technologii, která kromě jiného skýtá internet, je možné vyhledat nejrůznější informace, je zapotřebí mít na paměti, že co člověk, to názor, respektive, kolikráte dobře míněné rady mohou být na internetu zmatečné, zvláště ty nepodložené, vyplývající z nejrůznějších diskuzí a chatů.

 

Příprava pejsků na výstavy

Čeká Vašeho pejska první psí výstava? Nechcete nic podcenit? Svěřte pejska do profesionálních rukou psího salónu, kdy si budete moci být jisti, že pro Vás udělají maximum, abyste byli spokojeni. První výstava je tzv. debutem pro Vašeho pejska, s Vaší dopomocí a péčí v salónu, bude pečlivě ostříhán, vykoupán, s upravenými drápky. Máte-li zájem o odborné poradenství a přípravu pejska na výstavu, pak budete v salónu vřele vítáni.

Profesionální zdravotní kosmetika

Sami víme, že stav a vzhled našich vlasů, pokožky, pleti do velké míry ovlivňuje správný výběr pečující kosmetiky (vlasové, tělové, pleťové). Ne jinak je tomu u pejsků. Chcete-li, aby jejich srst byla zdravá, lesklá, snadno rozčesávající, volte kvalitní a osvědčené kosmetické produkty.

Velmi úspěšná a vyhledávána kosmetika Iv San Bernard nabízí produkty hned ve třech řadách: základní, mineral a profi. Můžete vybírat z široké nabídky šampónů, kondicionérů, relaxačních tablet, ale také ekologického deodorantu pro psy nebo speciálního přípravku, jenž zvýrazňuje přirozenou barvu srsti psa. Kosmetika je vhodná pro plemena psů s krátkou, střední i dlouhou srstí.** **

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id15786 (rodina-finance.cz#22684)


Přidat komentář